Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LosioDriver napisał:

Co budujesz? :) Już zamówione czy dopiero planujesz?

Mam liste zakupow zrobiona ale musze sie zastanowic czy ma sens kupno pieca teraz gdy w grudniu bedzie PS5. Wiesz, patrze sobie gleboko w oczy, rozmawiam z odbiciem w lustrze, pytam ptakow i gwiazd, etc.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, blejzu napisał:

Mam liste zakupow zrobiona ale musze sie zastanowic czy ma sens kupno pieca teraz gdy w grudniu bedzie PS5. Wiesz, patrze sobie gleboko w oczy, rozmawiam z odbiciem w lustrze, pytam ptakow i gwiazd, etc.. :)

 

Poszukaj fajnej używki. Ja kupiłem sobie 2 lata temu używanego PC'ta, kuzyn rok temu chyba z 1080 jeszcze na gwarancji za bardzo przyzwoite pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

W dniu 8.04.2020 o 08:29, BeQuiet napisał:

Ktos w forze horizon 4 gra może ?imageproxy.php?img=&key=89cebd84b302413a

 

a idź Pan w huk- kupiłem, pograłem- zobaczyłem tam gacka 1gen... kupiłem, pojeździłem iii kupiłem takiego na żywo!!!

 

23 godziny temu, blejzu napisał:

Mam liste zakupow zrobiona ale musze sie zastanowic czy ma sens kupno pieca teraz gdy w grudniu bedzie PS5. Wiesz, patrze sobie gleboko w oczy, rozmawiam z odbiciem w lustrze, pytam ptakow i gwiazd, etc.. :)

 

pochwal się co tam zlepiłeś na tej liście.

Btw. teraz jest promocja na 32GB RAM od goodram 3600Mhz za 525zł.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dymian napisał:

 

pochwal się co tam zlepiłeś na tej liście.

Btw. teraz jest promocja na 32GB RAM od goodram 3600Mhz za 525zł.

Nic wielkiego, taki troche eco gaming pc. I5-9400f, 16gb ramu, gtx1660, ssd m.2 512gb, mobo od gigabyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie jest dobry moment na zakupy komputerowe bo ceny świrują. Sam robiłem upgrade kompa w ubiegłym roku i teraz musiałbym jeszcze pewnie kilka zlotych dorzucić do takiego samego zestawu.

 

Niedawno trafiłem na kanał takiego młodego chłopaka który buduje BARDZO budżetowe zestawy z całkiem niezłymi parametrami. Polecam w czasach kwarantanny, może ktoś coś dla siebie podpatrzy ;)

https://www.youtube.com/channel/UCDjemId3sKv5y7MuaClW_3Q/videos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, blejzu napisał:

Nic wielkiego, taki troche eco gaming pc. I5-9400f, 16gb ramu, gtx1660, ssd m.2 512gb, mobo od gigabyta.

 

sam jestem od lat niebieski- jednak patrząc na to co się dzieje na rynku- dlaczego odstąpiłeś od AMD? Kolegom z pracy lepiłem coś ostatnio i u każdego zawitało AMD po wielu godzinach oglądania/czytania testów przez nich itd.

 

1660- ja bym odpuścił na rzecz albo używki lub rtxa za kilka stów więcej.

 

 

 

Co do gier/topicu- obserwujcie EPIC games- co jakiś czas dadzą ciekawy tytuł za darmo.

 

Do tego aktualnie jest darmowy weekend na crew 2, hitmana etc. na steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dymian napisał:

 

sam jestem od lat niebieski- jednak patrząc na to co się dzieje na rynku- dlaczego odstąpiłeś od AMD? Kolegom z pracy lepiłem coś ostatnio i u każdego zawitało AMD po wielu godzinach oglądania/czytania testów przez nich itd.

 

1660- ja bym odpuścił na rzecz albo używki lub rtxa za kilka stów więcej.

 

 

 

Co do gier/topicu- obserwujcie EPIC games- co jakiś czas dadzą ciekawy tytuł za darmo.

 

Do tego aktualnie jest darmowy weekend na crew 2, hitmana etc. na steam.

AMD tez zlozylem i cenowo bylo podobnie - pare stowek roznicy a performance troche gorszy. Ale nie wykluczam. Mam tez zestaw z amd :) A w tyle glowy mam problemy z driverami do Radeona dawnych lat.
 

Musialbym zobaczyc jak to sie cenowo uklada bo nie chcialem 4k przekraczac. Moze jak oszczedze na AMD to dorzuce rtx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, blejzu napisał:

AMD tez zlozylem i cenowo bylo podobnie - pare stowek roznicy a performance troche gorszy. Ale nie wykluczam. Mam tez zestaw z amd :) A w tyle glowy mam problemy z driverami do Radeona dawnych lat.
 

Musialbym zobaczyc jak to sie cenowo uklada bo nie chcialem 4k przekraczac. Moze jak oszczedze na AMD to dorzuce rtx.

 

 

W jakiej rozdzielczości i Hz zamierzasz grać? 1080p/60Hz? Popytaj po znajomych, może ktoś nie katowaną kartę chce sprzedać- przeczekasz te wariacje z cenami mało tracąc na kupnie i odsprzedaży używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dymian napisał:

 

W jakiej rozdzielczości i Hz zamierzasz grać? 1080p/60Hz? Popytaj po znajomych, może ktoś nie katowaną kartę chce sprzedać- przeczekasz te wariacje z cenami mało tracąc na kupnie i odsprzedaży używki.

Na razie mam PS4 i MBP do kilku gier wiec jakos bardzo mnie nie cisnie. Uzywka nie wchodzi w gre... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, kilka lat temu. Sporo frajdy daje. 

Za namową znajomego kupiłem dirta 2.0, polecam wraz z pakietem "flat out" ponoc o wiele lepsza niż pierwotna wersja sprzed roku. Pogralem w sumie z 4h przez ostatni tydzień i zabawa bardzo dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...