Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ja bym się wstrzymał z upgrade`em kompa teraz. Usługi typu geforce now całkowicie przemodelują kwestię wymagań sprzętowych :)

 

W Wieśka 3 mogę na uber detalach grać na moim thinkpadzie 6 letnim ze zintegrowaną kartą graficzną w 60 klatkach. Szok jak to idzie do przodu. Tylko net potrzebny dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pablonas napisał:

Ja bym się wstrzymał z upgrade`em kompa teraz. Usługi typu geforce now całkowicie przemodelują kwestię wymagań sprzętowych :)

Nooo.... To zalezy od ceny i tego czy dogadaja sie z producentami gier. Ostatnio sporo firm sie wypielo i usunelo swoje gry z katalogu GF Now. A alternatywa w postaci Google Stadia jest smieszna ze swoim vendor lock-in. U mnie na osiedlu jest duza ilosc wifi i to tez wplywa na jakosc - mam lacze 100mbit a grac sie nie dalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2020 o 21:31, Dorsz914 napisał:

Ktoś lata w Flight Simulator 2020? Muszę przyznać, że jest kozak :) 

 

W sama pore na premiere RTX 3080 :) W sumie niedroga karta a robi robote ponoc.

Z innej beczki: jezeli ktos zastanawial sie nad kupnem HOTAS to polecam T1600M oraz szczerze odradzam HOTAS.X oraz pochodne :)

Edytowane przez blejzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2018 o 17:00, hesus napisał:

Devsi niby na początku tego roku devkity dostali. Optymistycznie to w przyszłym roku na E3 coś pokażą. Realnie - premiera 2020 na święta :)


nadrabiam czytanie i jestem pod wrażeniem jak się ta wypowiedz odnośnie ps5 sprawdziła :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, blejzu napisał:

W sama pore na premiere RTX 2080 :) W sumie niedroga karta a robi robote ponoc.

Trzeba być niezłym freakiem żeby za kartę graficzną dać 5kPLN :P

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, skwaro napisał:

Trzeba być niezłym freakiem żeby za kartę graficzną dać 5kPLN :P

5k to chyba za 3090 bo 3080 pewnie bedzie kosztowac 3k a to w miare przystepna cena za cos co ma wydajnosc dwoch kart 2080. A co do freaka: sa tacy co kupuja rower za 30k lub auto za 300k :p IMHO to ten sam level freakostwa :p Myslalem przez chwile nad zakupem HOTAS za ponad dwa kola ale uznalem, ze to przesada :p

Edytowane przez blejzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, blejzu napisał:

5k to chyba za 3090 bo 3080 pewnie bedzie kosztowac 3k a to w miare przystepna cena za cos co ma wydajnosc dwoch kart 2080. A co do freaka: sa tacy co kupuja rower za 30k lub auto za 300k :p IMHO to ten sam level freakostwa :p Myslalem przez chwile nad zakupem HOTAS za ponad dwa kola ale uznalem, ze to przesada :p

Rzeczywiście, pomyliłem z 3090, cena referencyjna 3080 wg benchmarka to 3279, nadal dużo za dużo żeby sobie pograć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, skwaro napisał:

Taaa, za cenę samej karty będzie można kupić PS5 w podstawowej wersji

Tak, ale wypadaloby od razu wymienic TV na 4k z HDRem a to tez troche kosztuje i wymaga zgody zony.  Pozatym... kto by chcial jezdic Skoda jezeli ma w garazu Audi :P A tak serio, to moj zapal do PS5 troche ostygl po tym jak sobie sprawilem kompa do grania. Konsoli nie ruszalem od pol roku a TLOU2 czeka i sie nudzi. Moze jak zaniose konsole do wymiany pasty i przeczyszczenia to przestanie byc glosniejsza niz samoloty za oknem i wroce bo troche sie meczylem ostatnio. Ale nie narzekam bo to pierwsza generacja i dziala bez zarzutu :) 

Wydaje mi sie tez, ze NVidia troche sie wyrwala do przodu technologicznie przed premiera kart Intela i PS5 wiec moze byc ciekawie pod koniec roku. Wszyscy beda sie zachwycac ray tracingiem wiec zobaczymy jak sobie PS5 poradzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, blejzu napisał:

Tak, ale wypadaloby od razu wymienic TV na 4k z HDRem a to tez troche kosztuje i wymaga zgody zony.  Pozatym... kto by chcial jezdic Skoda jezeli ma w garazu Audi :P A tak serio, to moj zapal do PS5 troche ostygl po tym jak sobie sprawilem kompa do grania.

Nadal taniej niż upgrade komputera, a to Audi i tak za rok będzie wymagało kolejnej inwestycji 2-3k żeby utrzymać poziom z najnowszymi grami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...