Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

TV bedzie kiepskie bo duża część telewizorów ma odświeżanie na poziomie 30Hz co daje Ci równowartość ledwo 30fps widocznych oczami. Do gier wyścigowych trochu mało, zwłaszcza, że lapek pewno 60fps spokojnie daje. Kup monitor pod hdmi z minimum 60Hz odświeżaniem. 

Edytowane przez Orear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2020 o 21:17, Orear napisał:

TV bedzie kiepskie bo duża część telewizorów ma odświeżanie na poziomie 30Hz co daje Ci równowartość ledwo 30fps widocznych oczami. Do gier wyścigowych trochu mało, zwłaszcza, że lapek pewno 60fps spokojnie daje. Kup monitor pod hdmi z minimum 60Hz odświeżaniem. 

 

omatko- 30Hz?

Od wielu lat używam TV jako kolejnych monitorów, fakt do grania mam zawsze co innego. Jednak natywne 60Hz to już używka za 300zł Ci da- nie wspomnę o podbiciach do 100Hz (kija warte-dobre na papierze) etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla wszystkich siedzących po domach.... Polecam  grę multiplayer War Craft 2 - ojca wszystkich RTS-ów

 

Tu ten klasyk jest do pobrania: http://en.war2.ru/

 

War Craft 2 download

 

Ruskie zrobili instalator i postawili serwery, oraz poprawili tak że wszystko działa pod Windows 10 !

 

Polecam klasykę !

 

Chętnie komuś złoję dupeczkę :biglol:

 

Wymagania:

Pentium 133, 32 MB, 80 MB - to nie pomyłka MB :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - od 2002 do 2006 grałem dużo a nawet b dużo w CMR4, osiągając niezłe miejsca w online comps - typu top 20. Zawsze na klawiaturze!
Odtąd w nic i nigdy. Korci mnie teraz. Dodatkowo - zbliża się chwila na wymianę kompa - teraz nadal cieszy mnie Sony Vaio z 2005r (!) ale z SSD i nowym Win7, działa jak wiele nie działa :D ...ale mam świadomość, że sprzęt ma kilkanaście lat, więc wicie rozumicie. Zostanie na potrzeby domowe, ale do gamingowych się już raczej nie nadaje.

Znawcy - polećcie proszę grę, który urywa dupę zarówno w aspekcie rally, jak i tor, jak i poziom symulacji jak i niemożnasięprzypieprzyć - oraz w aspekcie sprzęt typu laptop. Parę tys na laptopa raz na 15 lat mnie nie przeraża ;)

Senkju beary :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Korton napisał:

Powrót do starych klasyków: Majesty 2 z wszystkimi DLC na tapecie.

Ale już po głowie chodzi mi odpalenie Richard Burns Rally :)

 

11 minut temu, kriskristoffers napisał:

Jak to win7 się do gier nie nadaje? A realistyczny symulator ETS2? Wiesz jak to wciąga, jak doginasz sobie po PL i Europie składem? Polecam naprawdę warto 

Chopy - wy błądzicie, czy do mnie cuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Fala napisał:

No dobra - od 2002 do 2006 grałem dużo a nawet b dużo w CMR4

 

O, widzę moja liga kolego ;)

Można powiedzieć, że w nic w życiu nie grałem...poza Colinem kiedyś, no i wężem w noki :P 

 

Colina 2005 mam cały czas na kompie i raz na kilka miesięcy odpalę Finkę, albo Australię...i idę jak dzik ;)

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirt bardzo spoko, ale na klawiaturze to męka, trzeba pada albo kierownicę i pedały, szczególnie operowanie gazem i hamulcem na klawiaturze jest uciążliwe. 

No, a z klasyków to TOCA moim zdaniem też trzymała poziom. 

Na konsolach to chyba Forza teraz jest numerem jeden, ale nie znam się czy to na komputery wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za często nie gram, ale jeśli mam czas to Project C 2, lub dirt rally upalam (To mogę polecić z czystym sumieniem) ale bez kiery lepiej nie podchodzić..

Zresztą nauke zostawiłem dla synów, 5latek już ogarnia dirta rally bez wspomagaczy i na automatycznej skrzyni:D chociaż uważam że to za wcześnie i ma taka okazję raz w tygodniu przez godzinke..

Odruchy już są,  w lipcu wsiadamy w karta :)

 

Edytowane przez Mateusz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Dj Brabus napisał:

Bardzo lubię, zarówno ETS2 jak i ATS. Do kompletu polecam również MudRunnera. :D 

MudRunner jest swietny. Zbliza sie SnowRunner ktory wybitnie sie nie rozni ale ma pare fajnych nowych rzeczy (np. mozesz zbudowac most).

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...