Jump to content

Dymian

Użytkownik
 • Content Count

  530
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

105 Wspaniały

About Dymian

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Stolica
 • Auto
  Legacy 1- dziadzio
  Phaeton, Clio
  Był Legacy B4 2,5

Contact Methods

 • Skype
  -
 • Website URL
  -

Recent Profile Visitors

522 profile views
 1. Pozdrawiam kierownika, który picował samochód swojej ładniejszej połówki. Poprzeszkadzałem trochę w szorowaniu- okazało się, że to sąsiad- miło! Zdj poglądowe robione klapkiem kubota- stąd słaba jakość. Btw. Ktoś kojarzy Nick forumowiczki/właścicielki? Samochód bywał na plejadach.
 2. u mnie przez 99.999999% chodzi jak złoto- nawet bright chodzi jak zły A chodzi o to, że w magazynku mam kilkaset przekaźników "na zapas" i jak się okaże, że to wina jakiegoś to podmienię. Podmieniałbym na pałę, ale mam 300km do ów magazynu.
 3. Ja się grzecznie spytam czy możliwe, że zegarek i wycieraczki są podłączone w standardzie pod ten sam przekaźnik? Czy mam jakąś rzeźbę artystyczną. Wiesza mi się to combo raz na 3-6 mcy na 2 min po odpaleniu i zbiera mnie to na nieposkromione zdziwienie
 4. żeby zaraz ktoś nie podlinkował mobile, z Twoją ex sztuką, w tej samej cenie, ale w euro
 5. wolne żarty Michale- jak go sprzedawałeś to unosił się skondensowany zapach cebuli w powietrzu? Albo chociaż zwał się mirkiem, januszkiem (specjalnie z małej)?
 6. tak z ciekawości- co to był za znaczek? Z czego to jest zrobione? Jakiś wydruk 3d etc.?
 7. Nie mogłem przejść obojętnie:
 8. omatko- 30Hz? Od wielu lat używam TV jako kolejnych monitorów, fakt do grania mam zawsze co innego. Jednak natywne 60Hz to już używka za 300zł Ci da- nie wspomnę o podbiciach do 100Hz (kija warte-dobre na papierze) etc.
 9. Górczewska 200- stoi Blob niebieski z dużym parapetem WE 007xx na złotej feldze- świnki na lusterkach. Pozdrawiam kierownika/kierowniczkę!
 10. tak by było realnie- to "zejdź" do samo "bogaty"
 11. aż zagwizdałem pod nosem- nie no dla mnie mega! btw. kumpel mi podesłał w grze:
 12. Chłopaki- ma ktoś foto Dziadka w sedanie na JR3? Z google nie mogę się dogadać. Wzór mi leży strasznie, ale nie wiem czy do dziadka w ogóle pasuje.
 13. Wszystko dobrze- tylko zorganizuj sobie chociażby jakieś TV używane zamiast tego wyświetlacza.
 14. Dymian

  Filmy

  trzeba do nich napisać- to może sklecą drugi odcinek. Wiadomo, żeby omówić całość na tej prędkości informacji, musieliby zrobić ze 35minut- w efekcie cyferki by się nie zgadzały. btw. jak to "swoje justy"?
×
×
 • Create New...