Jump to content

Dymian

Użytkownik
 • Content Count

  433
 • Joined

 • Last visited

About Dymian

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Stolica
 • Auto
  Legacy 1- dziadzio
  Phaeton, Clio
  Był Legacy B4 2,5

Contact Methods

 • Skype
  -
 • Website URL
  -

Recent Profile Visitors

378 profile views
 1. a teraz sezon na jakieś koszenie zbóż- połaci ściernisk do dyspozycji
 2. wszystko OK- ale serio zdjęcia na dojazdówce? Jak je zobaczyłem 1 raz to oniemiałem. Wóz pewnie 110% potencjalne zadowolenie klienta- a zdjęcia bez szacunku do marki:P
 3. Dymian

  Renowacja GF

  wrzuciłbyś swoje dokonania w formie video zamiast opowiadać
 4. Dymian

  LPG w Subaru

  chyba zbyt świeży towar na rynku, aby mówić o przebiegach po set tysięcy kilometrów. Miałem wcześniejsze wersje i miałem ciszę, spokój.
 5. Btw. na moście poniatowskiego po 22 w sobotę- mega charakterystyczne forkowe monstrum mi przeleciało obok, jak szedłem- to byłeś Ty czy ktoś się pod Ciebie podszywa?
 6. Dymian

  Produkty xado

  Co sprzedawca to opinie. W petrostarze jedno, w oil spa w piastowie co innego. Ogólnie w kilku sklepach zamiast "podrabianych na potęgę motuli, a valvo to już w ogóle z masła robią podróbki" proponują oleje PMO. Także za chwilę na forach kolejna fala "nowości".
 7. Dymian

  Filmy

  Miałem to 1h po publikacja tu wrzucić, a już wisiało forum;) Zachar niby 0,00 wydmuchał, ale potem ręką mu chodziła, że gimbal nie dawał rady tego naprostować. Fajnie, że po stolicy latali, w tym po "moim" skrócie. Ogólnie fajnie, miło- ale jakiejś kropki nad I brakuje w prezentacji samochodu.
 8. Mega konkretne zebrane informacje w 1 miejscu. Mi się kroi krótki wyjazd, ale w życiu tam za kierownicę nie będę się pchał btw. na 2 zdjęciu jest Twoja twarz? Bo wygląda jakby Ci zdjęcie do zatrzymania zrobili Wzrok mówi jasno, że po "sankach" Cię wypuszczą, bo nic nie udowodnią
 9. Wymieniałem kiedyś w 2,5 W legacy III i wyszło znacznie mniej niż napisałeś. Masz zmieniony kolektor, że Ci tak się dźwięk podoba?
 10. Legacy III i drogi rozrząd? btw. 60 tysięcy- a ile ma lat? Ja dopiero zbliżając się do 90kkm i 4-5 lat zaczynam się głowić nad wymianą.
 11. Obok mojej babci koleś ma cały tabor na rejestracjach PO- skromne 550km od ów Poznania. btw. mi osobiście wisi jakie rejestracje ma wóz- ku czemu mi to w ogóle? Bo jak BI to mam trąbić 11sek, jak WI to 8 sek, jak LLU to 1 sek bo ich już los pokarał? (ostatnie zdanie zasłyszane). Co Ci w ogóle daje ta rejonizacja etc.? Do jakiego WK pójdzie pierwszy lub chętny kolejny nabywca takie będą rejestracje. A czy będzie D0 BUZI czy WK X555X czy też SZO 99XX99 to mi to lotto.
 12. Kto teraz patrzy na wyróżniki? Sporo jest zarejestrowanych na banki, sporo ma już po poprzednim właścicielu- od dawna się prosi o taką zmianę. Ostatnio co pamiętam, że był za wyróżnik jakikolwiek plus, to ze 20 lat temu pod zamkiem w Lublinie było darmowe parkowanie dla lokalnych. A teraz jedynie rysowanie samochodów spoza osiedla, wyginanie wycieraczek bo z innej dzielnicy czy też ataki pseudokibiców za wyróżniki z drugiego miasteczka.
 13. zaskoczyłeś mnie tym bajerem- musiałem się posiłkować yt, żeby zobaczyć jak to założyć. Trochę roboty Cię czeka
×
×
 • Create New...