Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, llkuba napisał:

Płynnie działa ? Jest dużo bugów ?

bugi są ale z tych nieszkodliwych i dość rzadko. z grubszych to w ostatniej finałowej misji z Aldecaldos miałem trzy crashe, pewnie dlatego ze działo się najwiecej w grze :) a tak ogólnie płynnie, ślicznie, rewelacyjnie. Za fabule, postaci, muzykę, grafikę i klimat Night City daruje te niedogodności, których doświadczyłem.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC gra się generalnie bez większych problemów, szczególnie po tych pierwszych bugfixach. Z włączonym ray-tracingiem miasto autentycznie urywa tyłek :) Licze w tych wiekszych łątkach że trochę jednak poprawią wydajność + zachowanie npców, bo z tym jest tak-se momentami

 

Ale gra bardzo wciąga, jest fajnie napisana - szkoda że cały ten bałagan sprawi, że będzie skazana na bycie niedocenioną 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jumpman napisał:

Nagonka jest wyolbrzymiona

No rownie dobrze mozesz powiedziec, ze nagonka na SBD jest wylobrzymiona ;)

 

Godzinę temu, Turbo napisał:

Ale gra bardzo wciąga, jest fajnie napisana - szkoda że cały ten bałagan sprawi, że będzie skazana na bycie niedocenioną 

Cena over hype'owania gry i liczenia na cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, blejzu napisał:

No rownie dobrze mozesz powiedziec, ze nagonka na SBD jest wylobrzymiona ;)

Najpierw zagraj na jakimś sensownym sprzęcie potem pogadamy. Ta gra nie ma prawa dobrze działać na starej generacji i powinna pojawić się tylko na next genach i PC. Nie było by tego całego zamieszania. 

 

Porównanie do SBD bardzo trafne, bo póki nie ulegnie awarii to bardzo fajny silnik. 

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zrobienie w bambuko posiadaczy poprzednich generacji konsol faktycznie powinni dostać po tyłku. Zamroczył ich sukces Wiedźmina, myśleli, że wszystko im ujdzie płazem.

 

Mam nadzieję, że aż tak to się na grze nie odbije... kończę już miasto na 100% (niektóre questy poboczne rozwalają - znaleźliście Skippiego?) i mam niedosyt... chcę być w Night City dłużej, dawać dodatki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jumpman napisał:

Najpierw zagraj na jakimś sensownym sprzęcie potem pogadamy. Ta gra nie ma prawa dobrze działać na starej generacji i powinna pojawić się tylko na next genach i PC. Nie było by tego całego zamieszania.  

Zagram, bo bede mial tez wersje pc ale nie chce sobie psuc zabawy i czekam na poprawki. Może na wiosne bede gral. Ale, jezeli wierzyc internetom i twitchowi, jest kupa bledow ktore sa cross-platformowe. REDom ewidentnie nie poszlo tym razem - magia Witchera 3 nie zadzialala. Szkoda, bo nastepna gra bedzie dla studia krytyczna a ludzie im poodchodzili.

 

45 minut temu, jmiciuk napisał:

Na series S drobne problemiki, nic istotnego. Kilka razy mnie wywaliło z gry, raz nie mogłem zabić postaci z podejrzeniem cyberpsychozy bo "weszła w schody" i nie mogła wyjść....drobiazgi. A gierka bardzo fajna, nie żałuję zakupu

Jezeli to sa drobiazgi to jakie bledy uwazasz za duze? :)

 

 

Nie wiem dlaczego ale Jackie przypomina mi Bolca z Chlopaki Nie Placza... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blejzu napisał:

Jezeli to sa drobiazgi to jakie bledy uwazasz za duze? :)

 

Takie które nie pozwoliłyby mi grać, ukończyć misji lub drażniłyby mnie na tyle że bym stwierdził ze chrzanię to i nie gram dalej. Może ja mam inne podejście, nie grałem w gry przez 20 lat - problemy które były kiedyś przy instalacji gier na PC w porównaniu do tego o czym pisałem to nic, zupełnie nic :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dziś kupiłem. Tyle, że gram przez Geforce Now. Mój komp (a właściwie GPU) nie ogarnia RayTracingu. Grafika jest na tyle fajna, że warto jechać na detalach max + RT. Faktycznie, noc i deszcz to jakiś kompletny odlot. Nie widziałem jeszcze czegoś takiego.
Na razie godzina za mną. Trochę się odzwyczaiłem od grania z widokiem FPP. Chyba wolałbym 3 osobę jak w GTA. No ale dobra. Pewnie kwesta przyzwyczajenia. Pierwsze wrażenie ok. Zobaczymy jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pablonas napisał:

Ja właśnie dziś kupiłem. Tyle, że gram przez Geforce Now. Mój komp (a właściwie GPU) nie ogarnia RayTracingu. Grafika jest na tyle fajna, że warto jechać na detalach max + RT. Faktycznie, noc i deszcz to jakiś kompletny odlot. Nie widziałem jeszcze czegoś takiego.
Na razie godzina za mną. Trochę się odzwyczaiłem od grania z widokiem FPP. Chyba wolałbym 3 osobę jak w GTA. No ale dobra. Pewnie kwesta przyzwyczajenia. Pierwsze wrażenie ok. Zobaczymy jak będzie dalej.

Ja miałem odwrotnie swego czasu - sporo grałem w FPS'y i jak wsiadłem na Ghost Recon i Assassin's Creed to było mi dziwnie, brakło mi imresji. Kwestia wczucia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pablonas napisał:

Ja właśnie dziś kupiłem. Tyle, że gram przez Geforce Now. Mój komp (a właściwie GPU) nie ogarnia RayTracingu. Grafika jest na tyle fajna, że warto jechać na detalach max + RT. Faktycznie, noc i deszcz to jakiś kompletny odlot. Nie widziałem jeszcze czegoś takiego.
Na razie godzina za mną. Trochę się odzwyczaiłem od grania z widokiem FPP. Chyba wolałbym 3 osobę jak w GTA. No ale dobra. Pewnie kwesta przyzwyczajenia. Pierwsze wrażenie ok. Zobaczymy jak będzie dalej.

Jak to się sprawuje w praktyce? Testowałem Google Stadia ale potrafi się przycinać albo gubić rozdzielczość, generalnie szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, skwaro napisał:

Jak to się sprawuje w praktyce? Testowałem Google Stadia ale potrafi się przycinać albo gubić rozdzielczość, generalnie szału nie ma.

Sporo zalezy od twojego internetu i wifi (jezeli korzystasz). Ja testowalem z rok temu i nie dalo sie grac bo potrafilo artefaktami kompresji obrazu rzucac przez 10-15 minut. Ale jak dzialalo to wygladalo super a CP2k w najwyzszych detalach to miodzio z tego co widzialem w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, skwaro napisał:

Jak to się sprawuje w praktyce? Testowałem Google Stadia ale potrafi się przycinać albo gubić rozdzielczość, generalnie szału nie ma.

przez kilka godzin grania na moim starym struclu laptopie na ustawieniach ultra z włączonym rt i wszystkim co się dało - nie zauważyłem żadnego ścinania, ekrany ładowania też bardzo szybko znikały, a grałem wieczorem w weekend, więc raczej musiał być duży ruch na serwerach. Na pewno główna kwestia to prędkość internetu, więc lepiej mu też nie przeszkadzać i podłączyć się kablem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, blejzu napisał:

Za darmo jest, możesz spróbować. Tak chyba najłatwiej:)

Wieczorem dopiero będę miał na to czas, pytam bo może ktoś testował i może się okazać że marnuję czas...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skwaro ciągnie ok 10gb na godzinę.

Co do działania. Ja będąc ojcem dwójki małych dzieci czas na granie mam po 23 :facepalm: Serwer w usłudze GFN ustawiłem na sztywno najbliższy czyli w Niemczech. I tak jest spoko. 

Natomiast raz w święta testowo odpaliłem usługę w dzień i tu nagle pingi skoczyły co skutkowało bardzo duzym pogorszeniem grafiki. Generalnie gdybym wtedy miał normalnie grać to byłbym wściekły. Nie dało się na to patrzeć.

Oczywiście mam wykupiony ten pakiet founders bo tylko na nim można włączyć RT. No i w kolejkach się nie czeka.

Internet mam z multimedia 100/10. Pingi ok 10ms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pablonas napisał:

@skwaro ciągnie ok 10gb na godzinę.

Co do działania. Ja będąc ojcem dwójki małych dzieci czas na granie mam po 23 :facepalm: Serwer w usłudze GFN ustawiłem na sztywno najbliższy czyli w Niemczech. I tak jest spoko. 

Natomiast raz w święta testowo odpaliłem usługę w dzień i tu nagle pingi skoczyły co skutkowało bardzo duzym pogorszeniem grafiki. Generalnie gdybym wtedy miał normalnie grać to byłbym wściekły. Nie dało się na to patrzeć.

Oczywiście mam wykupiony ten pakiet founders bo tylko na nim można włączyć RT. No i w kolejkach się nie czeka.

Internet mam z multimedia 100/10. Pingi ok 10ms.

U mnie podobnie, do tego praca zdalna, gdzie odpalenie gry by mi zabiło VPNa. Łącze mam takie samo, musze potestować czy jest sens kupować pakiet. Na granie w wyścigi raczej nie liczę ale jakby Cyberpunk poszedł w sensownej jakości byłoby ok. Jakby się dało pościgać to już całkiem byłoby super bo zamiast kupować nowego XBoxa zainwestowałbym w nową kierę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...