Jump to content

Kotolot

Użytkownik
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

91 Wspaniały

About Kotolot

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Lanos 2.0
 • Zainteresowania
  wszystko co jeździ, pływa, lata
  snowboard, rower
  muzyka, film

Recent Profile Visitors

513 profile views
 1. Pozdrowienia z wczoraj: -Niebieski bug na złotych speedline często widziany przy dolnej stacji w Zieleńcu -Panią kierowniczkę srebrnego forka w centrum Kłodzka (było machane obustronnie) -kierownika białego forka na trasie Wrocław-Kudowa -kierownika szarego forka widzianego w drodze wprost ze stoku-kierunek na Kłodzko (jakość foto żyleta :D)
 2. jest to jakiś plan u mnie niestety ciężko z zaplanowaniem czegoś z dużym wyprzedzeniem, dzisiaj wypadła mi akurat praca. Jutro ewentualnie jeśli będą chętni. @hemi112 Ty do kiedy we Wro?
 3. jak dla mnie może być, pytanie czy aktualne?
 4. początek tygodnia mam wieczory zajęte, ale jak się uda i będzie tu jakieś info to postaram się urwać i wpaść
 5. Przydarza mi się czasem podobna sytuacja tzw. "święta trójca" ale wtedy świeci się Check Eng. trakcja i Cruise i najczęściej wyskakuje po zalaniu innej jakości paliwa, można skasować przez OBD. Czasem samo znika. Tu masz wątek: Niestety nie wiem co może oznaczać to w Twoim przypadku. Najpewniej będzie podpiąć się i sprawdzić błędy, OBD zawsze się przyda na przyszłość.
 6. też mi się upiekło najwyraźniej, ale po wyjeżdżonym w śniegu całym "torze" wnioskuję, że mimo wszystko jest dość popularne miejsce:) można się tylko nadziać na całkiem duże dziury gdzie nie przykrył śnieg
 7. Pomijając temat placów gdzie można pączki kręcić, czy kojarzy ktoś gdzie w okolicy znaleźć jakiś kawałek szutrowej drogi , by bez pałętających się ludzi i straszenia mundurowymi "potrenować technikę jazdy" (również w lecie)? Oczywiście są imprezy na torach, szkolenia itp...., ja jednak raz na jakiś czas chciałem kilka szybszych zakrętów zrobić i to wszystko. @Tinuviel dzięki za podsumowanie wyżej, ta trzecia miejscówka wygląda super jeśli faktycznie jak na środek miasta nikt się nie przyczepi
 8. sporo osób nie wie, pewnie dzięki temu serwery jeszcze nadążają no i super, że przetestowałeś, ja grałem na koncie kolegi który miał subskrypcję więc nie było problemu z ładowaniem, a problem w darmowej wersji jest z tym spory. Jednak przy tej cenie nawet nie ma się co zastanawiać i pół roku można wziąć na próbę. Daj znać jak radzi sobie ze ścigankami jeśli przetestujesz. CP raczej pójdzie gładko.
 9. pozdrawiam spotkanych we Wrocku Auto tego kierownika pod Starym Klasztorem często widuję to i jest okazja pozdrowić;)
 10. lego fajna zabawa, czasem siostrzeńcy chcą żeby im pomóc składać. Sam spróbowałem ostatnio swoich sił przy takim modelu. W planie jeszcze diorama
 11. jak dla szpanu to powinien wystarczyć rollbar, albo zwykły harness bar
 12. przez kilka godzin grania na moim starym struclu laptopie na ustawieniach ultra z włączonym rt i wszystkim co się dało - nie zauważyłem żadnego ścinania, ekrany ładowania też bardzo szybko znikały, a grałem wieczorem w weekend, więc raczej musiał być duży ruch na serwerach. Na pewno główna kwestia to prędkość internetu, więc lepiej mu też nie przeszkadzać i podłączyć się kablem.
×
×
 • Create New...