Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, blejzu napisał:

Oby. ;)

Dodatkowo bodajże 2 tygodnie temu LG potwierdziło natywne wsparcie dla GFN w ich telewizorach. Raczej by tego nie robili nie mając pewności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skwaro napisał:

Jedyny problem jaki NVidia raportuje to ilość chętnych, wczoraj musieli wprowadzić ograniczenia alokacji CPU bo serwery przestały wyrabiać od zainteresowania a kolejki na darmowe wejście podobno są z kosmosu. Jednocześnie informują o pracach nad sporą ilością nowych gier czy platform. Więc moim zdaniem te plotki są kompletnie nieuzasadnione.

 

Hi, Our monthly Founders membership is sold out. You can sign up at https://nvda.ws/3aYmopB to receive updates when our memberships are available. We don't have any information to share on new server additions. You can see a list of our servers here: http://nvda.ws/2tXMjHO.

Czyli w ostatniej chwili chyba udało mi się wbić na imprezkę. ;) Wczora z wieczora też trochę pograłem w CP i najmniejszych problemów, ani jednej przycinki czy laga wizualnego. Dźwięk jedynie kilka razy się ciut "rozjeżdżał". Ale nie wpływało to negatywnie na grę w moim odczuciu. W przypadku tego tytułu każdy taki techniczny "glicz" można zwalić na awarie wszczepów i "że to tak ma być". ;)

 

Co do samej gry jako takiej - jestem oczarowany. Mokry sen każdego wielbiciela Blade Runnera, Johnege Menmonica, Ghost In The Shell, Total Recall... Czaad. Błędy na jakie się natykam są raczej znikome puki co, choć raptem napykałem niecałe 12h. Jakieś dziwnie rozciągnięte zwłoki (jakby źle zainimowany ragdoll), niemożność podniesienia kilku przedmiotów, bo wnikły w podłogę, ogólnie duperele. Ta gra serio wciąga jak Charlie Sheen koks. A w sumie i tak robię tylko eksplorację i misje poboczne omijając wątek fabularny. I to cały czas tylko w obrębie pierwszej dzielnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DETT napisał:

Co do samej gry jako takiej - jestem oczarowany. Mokry sen każdego wielbiciela Blade Runnera, Johnege Menmonica, Ghost In The Shell, Total Recall... Czaad. Błędy na jakie się natykam są raczej znikome puki co, choć raptem napykałem niecałe 12h. Jakieś dziwnie rozciągnięte zwłoki (jakby źle zainimowany ragdoll), niemożność podniesienia kilku przedmiotów, bo wnikły w podłogę, ogólnie duperele. Ta gra serio wciąga jak Charlie Sheen koks. A w sumie i tak robię tylko eksplorację i misje poboczne omijając wątek fabularny. I to cały czas tylko w obrębie pierwszej dzielnicy.

Potwierdzam, pierwsza gra z taką fabułą od czasu Fallout 2 :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, skwaro napisał:

Potwierdzam, pierwsza gra z taką fabułą od czasu Fallout 2 :)

Szczerze - nigdy w żadnego Fallout'a nie grałem. Jeśli idzie o jakość fabuły i scenariusz to gry z z serii Yakuza są wg. mnie top shelf. Części od 0 do 4. W nowsze nie miałem okazji zanurkować. Thief'y też były solidne pod tym względem. A mianstreamu to Far Cry 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DETT napisał:

Szczerze - nigdy w żadnego Fallout'a nie grałem. 

Żałuj, klasyka. Oczywiście mowa o 1 i 2. Niesamowity klimat postapokaliptyczny z mistrzowskimi dialogami. Te nowe próbowałem i nie mają już klimatu starych. 

 

5 minut temu, DETT napisał:

Szczerze - nigdy w żadnego Fallout'a nie grałem. Jeśli idzie o jakość fabuły i scenariusz to gry z z serii Yakuza są wg. mnie top shelf. Części od 0 do 4. W nowsze nie miałem okazji zanurkować. Thief'y też były solidne pod tym względem. A mianstreamu to Far Cry 2.

Nie znam żadnego z tych tytułów, od lat rzadko gram w inne gry niż samochodówki.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 2 to masterpiece i najlepsza gra w jaką grałem. Szczególnie polecam granie z zainstalowanym Fallout Restoration Project :)

Co rok-dwa lata ogrywam to cudo.

 

Co do CP, zabawne, sam żonie stwierdziłem, że jak go trochę jeszcze rozbudują i doszlifują to będzie godny następca F2.

A póki co i tak jest znakomity, po ok 120 godzinach poświęconych na pierwsze przejście na 100% (wyczyszczona mapa i wbite acziwy), zabieram się od razu za drugie. Tym razem gram babką i biorę się za Judy :D Chociaż Panam na zawsze na pierwszym miejscu <3

 

SPOILER

Zakończenie z Aldecaldos najbardziej epickie i pozytywne, łezki mi wręcz leciały... ale przyznam, że moment kiedy jako Johnny wbijasz się z Rogue do wieżowca Arasaki, odpalasz Chippin In na głośnikach w "dżungli" i zaczynasz rozpierduchę jest epicki :D

KONIEC SPOILERA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Infra napisał:

Fallout 2 to masterpiece i najlepsza gra w jaką grałem. Szczególnie polecam granie z zainstalowanym Fallout Restoration Project :)

Co rok-dwa lata ogrywam to cudo.

 

Co do CP, zabawne, sam żonie stwierdziłem, że jak go trochę jeszcze rozbudują i doszlifują to będzie godny następca F2.

A póki co i tak jest znakomity, po ok 120 godzinach poświęconych na pierwsze przejście na 100% (wyczyszczona mapa i wbite acziwy), zabieram się od razu za drugie. Tym razem gram babką i biorę się za Judy :D Chociaż Panam na zawsze na pierwszym miejscu <3

 

SPOILER

Zakończenie z Aldecaldos najbardziej epickie i pozytywne, łezki mi wręcz leciały... ale przyznam, że moment kiedy jako Johnny wbijasz się z Rogue do wieżowca Arasaki, odpalasz Chippin In na głośnikach w "dżungli" i zaczynasz rozpierduchę jest epicki :D

KONIEC SPOILERA

Nie spojluj mi tu więcej, bo bo zrobię Ci breach protocol mikrofalówki :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, skwaro napisał:

Dodatkowo bodajże 2 tygodnie temu LG potwierdziło natywne wsparcie dla GFN w ich telewizorach. Raczej by tego nie robili nie mając pewności...

GFN juz raz mialo ciezkie chwile jak wydawcy im pouciekali. A w US maja dodatkowy problem z brakiem neutralnosci internetu. Ale GFN jest super a ich model biznesowy o wiele bardziej user-friendly od Stadii. 

 

4 godziny temu, Infra napisał:

Fallout 2 to masterpiece i najlepsza gra w jaką grałem. Szczególnie polecam granie z zainstalowanym Fallout Restoration Project :)

 

Oj tak.. Fallouty (poza najnowszym gniotem) ogralem wiele razy. Ponoc F: Las Vegas jest rownie dobry. Ale fabularnie to jeszcze np. Stalker, Wiedzmin 3, Red Dead Redemption, Half Life, SW:KOTOR, Rimworld (!!) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Infra napisał:

W temacie Fallout jeszcze... polecam, własnie wyszło :D

https://fallout-corner.pl/2021/02/02/fallout-yesterday-r3-wydany/

Oooo! Trzeba potestować, tylko najpierw muszę odinstalować Restoration...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Infra napisał:

CP2077 wymaksowany

A powiedz Ty mjenia, czy jak się zakończy wątek fabularny to można dalej eksplorować w trybie wolnym, czy jest koniec historii i trzeba za wczasu porobić side questy?

Pytam czysto z ciekawości, bo i tak najpierw zawsze robię wszystkie dostępne misje poboczne. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DETT napisał:

A powiedz Ty mjenia, czy jak się zakończy wątek fabularny to można dalej eksplorować w trybie wolnym, czy jest koniec historii i trzeba za wczasu porobić side questy?

Pytam czysto z ciekawości, bo i tak najpierw zawsze robię wszystkie dostępne misje poboczne. :mrgreen:

jak skończysz fabułę to cofa Cię do początku misji "bez powrotu" i możesz dalej sobie wszystko maksować :) ew. odpalić tą misję i posmakować innych zakończeń.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie skończyłem ostatnio Wiedźmina 3. Co polecacie podobnego?
Skyrim 5? Czy ma ktoś może inny ciekawy tytuł do polecenia?
Chodzi mi o głównie rozwój postaci oraz sposób walki, aby był choćby trochę wymagający. Nie jak w Diablo 2 że klikasz siekasz.
Pytam bo naprawdę na długo wypadłem z obiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewemarkam napisał:

Panowie skończyłem ostatnio Wiedźmina 3. Co polecacie podobnego?
Skyrim 5? Czy ma ktoś może inny ciekawy tytuł do polecenia?
Chodzi mi o głównie rozwój postaci oraz sposób walki, aby był choćby trochę wymagający. Nie jak w Diablo 2 że klikasz siekasz.
Pytam bo naprawdę na długo wypadłem z obiegu.

Dragon Age Inquisition, dla mnie to było ciekawsza gra niż W3.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ewemarkam napisał:

Skyrim 5? Czy ma ktoś może inny ciekawy tytuł do polecenia?

 

The Elder Scrolls: Skyrim Specjal Edition według mnie rewelacja, jest dużo modów gram na PS4.

 

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

W Ground Zeroes to w sumie taki wstęp do  The Phantom Pain. 

 

Możesz skradać się lub iść na całość, jeździsz pojazdami, sobie rozbudowywać bazę itd.

 

Troszkę z innej beczki ale ciekawe tytuły:

 

Jedną które mi przypadły to Super Elite część 3 i 4

 

Jedna z najlepszych gier według mnie z rozbudową postaci i broni to theHunter: Call of the Wild. Jest to gra myśliwska. Są zwykłe wersje, 2019 2021. Nowsza gra ma więcej DLC. Ja kupiłem podstawkę i całe DLC (rezerwaty, bronie) to nawet w promocji na PS4 wyszło około 3 stówek. 

 

Inne fajne gierki: Desperados 3 i Shadows od Tactics (logiczno, taktyczne) bardzo fajne RTSy

 

 

Nie grałem ale możesz sobie sprawdzić: Scum

 

 

Edytowane przez llkuba
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Infra napisał:

Shadow Tactics był rewelacyjny <3

 

Był dodany do CD-Action. Na steam kiedyś widziałem w promocji po niżej 15 zł albo nawet 5zł.

 

Desperados lll (przessedl cała podstawkę) też jest podobny (te samo sterowanie) nawet wrzucałem filmik w Off Topic  temat PS4. Commandosy też są super ;). W zeszłym roku wyszedł remaster w HD.

 

@ewemarkam jeszcze jest seria Assassin's Creed poszukaj sobie ;). Ze starszych gierek Far Gry 3 i 4 całkiem spoko (otwarty świat nawet w 2 części). Jedynka jak na tamte czasy była fajna graficznie. Szukaj w Google i YouTube ;)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...