Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.01.2021 o 14:22, blejzu napisał:

To juz lepiej na GOGu :)

Wracając do tematu - Geforce Now nie dogaduje się z GOG-iem. W ogóle na liście wspieranych gier nie ma nic uruchamianego z biblioteki GOG. Np. seria STALKER jest , ale tylko uruchamiana z konta Steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, DETT napisał:

Wracając do tematu - Geforce Now nie dogaduje się z GOG-iem. W ogóle na liście wspieranych gier nie ma nic uruchamianego z biblioteki GOG. Np. seria STALKER jest , ale tylko uruchamiana z konta Steam.

O, to ciekawe. Wydawalo mi sie, ze w okolicach grudnia widzialem informacje o tym, ze GFN dogadal sie z GOGiem. Ale moze chodzilo tylko o CP2077.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, blejzu napisał:

O, to ciekawe. Wydawalo mi sie, ze w okolicach grudnia widzialem informacje o tym, ze GFN dogadal sie z GOGiem. Ale moze chodzilo tylko o CP2077.

Cyberpunk jest z GOG, Epic i Steam, innych gier nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawię dla niezdecydowanych co do usługi GFN :) Zobaczcie na jakim sprzęcie można tego używać :ph34r:

Przy obecnych jajach z cenami GPU i przy śmiesznej cenie usługi GFN, posiadanie mocnego kompa w domu staje pod znakiem zapytania.
 

 

 

P.S.

10 lat temu miałem identyczną obudowę :D 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowa gierka od Steam

 

Ultimate Epic Battle Simulator

 

https://store.steampowered.com/app/616560/Ultimate_Epic_Battle_Simulator/

 

 

 

Na Epicu Dandarda - Trials of Fear Edition:

 

https://www.epicgames.com/store/pl/product/dandara/home

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2021 o 13:40, blejzu napisał:

Az sprawdzilem i rzeczywiscie. Jak wpiszesz epic w searcha to dostajesz duzo gier, podobnie ze steamem a gog ma tylko CP.

Kupiłem CP2077 na GOG-u, do tego subskrypcję Founders na pół roku w GeForce NOW i powiem szczerze - robi robotę. Po odpaleniu CP przez GFN poustawiałem wszystko na Full, Ultra i ON i jazda. Na początek zrobiłem całą 6-cio godzinną sesję i wizualnie jest bajka. Płynność jest bez zarzutu. Był jeden moment gdzie transfer się zaczął ciachać, ale wyszedłem do menu, poczekałem minutę, półtorej i wróciło do normy. Czasy ładowania są bardzo krótkie (np. przy skakaniu po mieście przez fast-travel). Rozmycie obrazu, o którym pisałem, że występuje w Metro: Exodus w CP2077 jest ledwo zauważalne i to bardziej w menu, opcjach i przeglądarce inwentarza niż w samym świecie gry. W Metro jest dokładnie odwrotnie - menu, notatnik, mapa są ostre jak żyletka, a świat gry wygląda jak oglądany przez brudną szybę (i nie wynika to z wizualnego filtra gry mającego imitować patrzenie przez szklany wizjer maski p-gaz).

 

Zastanawiam się jak długo nVidia będzie oferować tą usługę w tak przystępnej cenie? Jak im się to będzie kalkulować z biznesowego punktu widzenia? Przecież w tej chwili kupowanie karty z RTX na grube tysiące (a do jej "wykarmienia" potrzebny jest jeszcze pierwszoligowy CPU, stos RAM-u, ogarniająca to płyta główna, stabilny zasilacz) zupełnie traci sens z punktu widzenia końcowego konsumenta. Za 125,- zł to można dziś kupić co najwyżej dysk SSD ~250GB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się nad tym zastanawiam. Tyle, że teraz górnicy kryptowalutowi kupują wszystkie gpu jak leci po zawyżonych cenach więc finalnie kasa się zgadza.

Na szczęście GFN ma konkurencję więc ceny w kosmos raczej nie powinny wyskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, DETT napisał:

Kupiłem CP2077 na GOG-u, do tego subskrypcję Founders na pół roku w GeForce NOW i powiem szczerze - robi robotę. Po odpaleniu CP przez GFN poustawiałem wszystko na Full, Ultra i ON i jazda. Na początek zrobiłem całą 6-cio godzinną sesję i wizualnie jest bajka. Płynność jest bez zarzutu. Był jeden moment gdzie transfer się zaczął ciachać, ale wyszedłem do menu, poczekałem minutę, półtorej i wróciło do normy. Czasy ładowania są bardzo krótkie (np. przy skakaniu po mieście przez fast-travel). Rozmycie obrazu, o którym pisałem, że występuje w Metro: Exodus w CP2077 jest ledwo zauważalne i to bardziej w menu, opcjach i przeglądarce inwentarza niż w samym świecie gry. W Metro jest dokładnie odwrotnie - menu, notatnik, mapa są ostre jak żyletka, a świat gry wygląda jak oglądany przez brudną szybę (i nie wynika to z wizualnego filtra gry mającego imitować patrzenie przez szklany wizjer maski p-gaz).

 

Zastanawiam się jak długo nVidia będzie oferować tą usługę w tak przystępnej cenie? Jak im się to będzie kalkulować z biznesowego punktu widzenia? Przecież w tej chwili kupowanie karty z RTX na grube tysiące (a do jej "wykarmienia" potrzebny jest jeszcze pierwszoligowy CPU, stos RAM-u, ogarniająca to płyta główna, stabilny zasilacz) zupełnie traci sens z punktu widzenia końcowego konsumenta. Za 125,- zł to można dziś kupić co najwyżej dysk SSD ~250GB...

Mam podobne spostrzeżenia, od kilku dni mam founders + CP2077. Grafika 1920x1080 w max detalach i wszystko płynnie. Komp sprzed wielu lat, upgrade kompletnie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pingu jest uzależniona również wyświetlana grafika. Dodatkowo GFN podaje ping jako sumę "tam i z powrotem".

Maks ping (ten łączony) żeby gra chodziła w FHD nie może przekroczyć 40ms. U mnie w speed test ping jest 11ms, a łączony w gfn właśnie ok 40.

Można odpalić na próbę WoTa i zobaczyć czy idzie grać w multi :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zostane przy Series X, 55 calach, 4k, HDR i SSD ;) jedyna subskrypcja jaką opłacam to GamePass i grania tyle, ze nie wiadomo za co sie brać. PC stoi i sie kurzy od lat, czasem sobie Starcrafta przypomnę. A tak to wystawiam tam faktury i używam do excela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DETT napisał:

Przecież w tej chwili kupowanie karty z RTX na grube tysiące (a do jej "wykarmienia" potrzebny jest jeszcze pierwszoligowy CPU, stos RAM-u, ogarniająca to płyta główna, stabilny zasilacz) zupełnie traci sens z punktu widzenia końcowego konsumenta. Za 125,- zł to można dziś kupić co najwyżej dysk SSD ~250GB...

Zależy czego oczekuje konsument. Jeżeli ktoś wydaje grube tysiące na grafę i sprzęt to oczekuje 4K, 240 fps, 1ms opóźnień itp. itd. Nie interesuje go natomiast czy akurat ta gra będzie wyglądała dobrze w menu, czy w rozgrywce.

Jeżeli ktoś nie ma gejmingowego potwora, Maka, lub chce popykać na telefonie to może korzystać

 

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, skwaro napisał:

Właśnie mi się zaktualizowała apka do GFN, dodali obsługę przeglądarki Chrome więc można grać praktycznie na wszystkim, na czym Chrome wystartuje. 

Lepiej się pospiesz jak masz coś do zrobienia w CP bo Stadia sie powolutku zmywa  a plotki o problemach GFN krążą po TT ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pablonas napisał:

@blejzuskąd te info? Link?

Google wczoraj oglosil, ze zamyka studia dev Stadii wiec albo im sie nie zgadzaja hajsy za premium albo uznali, ze wiecej $$$ beda mieli z abonamentow i nie potrzebuja juz wlasnych gier. Ale Gugiel bardzo szybko potrafi zamknac nierentowne projekty wiec... :/

A o GFN tylko jakies plotki widzialem (ale nie od randomow wiec kto wie..) i szukam dopiero zrodel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, blejzu napisał:

Lepiej się pospiesz jak masz coś do zrobienia w CP bo Stadia sie powolutku zmywa  a plotki o problemach GFN krążą po TT ;/

Jedyny problem jaki NVidia raportuje to ilość chętnych, wczoraj musieli wprowadzić ograniczenia alokacji CPU bo serwery przestały wyrabiać od zainteresowania a kolejki na darmowe wejście podobno są z kosmosu. Jednocześnie informują o pracach nad sporą ilością nowych gier czy platform. Więc moim zdaniem te plotki są kompletnie nieuzasadnione.

 

Hi, Our monthly Founders membership is sold out. You can sign up at https://nvda.ws/3aYmopB to receive updates when our memberships are available. We don't have any information to share on new server additions. You can see a list of our servers here: http://nvda.ws/2tXMjHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...