Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Zyzol napisał:

Przejechałem kilka wyścigów kariery. Dla mnie to zdecydowany średniak. Można od biedy pojeździć i w sumie tyle. Trasy może nie wyglądają źle, ale modele pojazdów to dekada wstecz.

najpierw myślałem, że piszesz o Wreckfest, bo ja mam o tej grze właśnie takie zdanie. Kilka wyścigów i zasnąłem.

10 godzin temu, Zyzol napisał:

Do tego oczojebny różowo-fioletowy zafarb.

Kolorki na porządnym ekranie 4K z HDR10 wyglądają obłędnie, jak i cała gra z resztą. Do tego nieskrępowana frajda latania po błotku w takt świetnej muzyki :)

10 godzin temu, Zyzol napisał:

Słaba optymalizacja dla Seriers X, bo gra potrafi zaliczyć ostry spadek klatek. 

Gram na Series X w trybie Quality i nie mam żadnych spadków klatek. Dużo gorzej chodzi Outriders, którego demko też testuję (to dopiero nudy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, llkuba napisał:

 

Masz na PS4 ?

 Nie, Game Pass
 

8 godzin temu, Infra napisał:

No i jak to są źle wykonane modele pojazdów, to nie wiem gdzie masz lepsze oprócz tuzów typu Forza czy NFS :)

Nie dzielę na tuzy czy nie-tuzy :) 

 

rok 2014:

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dla mnie jest ideał. Forza Motorsport 4. Matkobosko ile ja w to grałem, dobrze koło tysiaka godzin wbite. Pamiętam jaki slap w ryj dostałem od FM5 na nowej generacji...

Kosmos, że jak zmieniałeś wydech, to każdy jeden poziom wyżej owocował zupelnie innym dźwiekiem fury. Widziałem to tylko w NFS 2015 a ja lubię takie smaczki oj lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirt 5 zawiódł po całości. Bez podejścia nawet do Forzy Horizon 4 .. w sumie nie wiem do czego ten festiwal porównać. Graficznie przełomu nie ma, model jazdy lipny wyłączyłem po 2 wyścigach. Na plus tryb 120fpsow, ale to nie jest różnica jak przejście z 30 na 60 kiedyś.

Wracam do Diet Rally2.0 choć wiem że to z założenia zupełnie inna gra....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jumpman napisał:

Dirt 5 zawiódł po całości. Bez podejścia nawet do Forzy Horizon 4 .. w sumie nie wiem do czego ten festiwal porównać. Graficznie przełomu nie ma, model jazdy lipny wyłączyłem po 2 wyścigach. Na plus tryb 120fpsow, ale to nie jest różnica jak przejście z 30 na 60 kiedyś.

Wracam do Diet Rally2.0 choć wiem że to z założenia zupełnie inna gra....

 

 

Realizm tylko w Beam.NG :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

Ja się wychowałem na gangsta rapie, a nie na Miami Vice czy Żar Tropików :biglol:

A ja na odwrot wlasnie :D Gangsta rap mnie odrzuca ;p

 

Godzinę temu, Tutek napisał:

VC ma mocne drugie miejsce. Nie mogę mu wybaczyć misji z helikopterkiem na budowie.

To prawda, ale muzyka plynaca z radia odkupila wszystkie winy.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samochodówek, to Dirt Rally 2.0 jest bardzo fajny, ale momentami fizyka się potrafi bardzo pogubić, poza tym irytują niezniszczalne znaki drogowe i skrzynki pocztowe, na których się po prostu staje w miejscu. No i na padzie można sobie fajnie pograć, ale o jakieś super czasy ciężko, bo ciężko jest opanować auto przy wysokich prędkościach. Mimo wszystko regularnie wracam, także ze względu na bardzo fajną oprawę graficzną (miałem spróbować najnowszego WRC, ale patrze na youtubie i wydaje mi się jakby wyglądało dużo mniej naturalnie i nie mogę się zdecydować).

 

Sporo czasu spędziłem z Project Cars 2 i też czasem wracam, chociaż tam to przede wszystkim nie znajduje dla siebie za wielu pojazdów które bym zwyczajnie lubił i miał ochotę nimi pojeździć. Niemniej jak się nie spojrzy w pogodę i w połowie wyścigu na slickach złapie człowieka deszcz, to emocje są dośc spore ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blejzu napisał:

To teraz sprobuj tego samego na klawiaturze :)

 

Przeszedłem na klawiaturze :) ale na padzie dużo łatwiej. Mam jeszcze GTA 3, VC, SA na PS2 i PS4 :).

 

 

 

Swego czasu jak miałem Celerona 400 MHz i Rive TNT grałem w GTA 3 w rozdzielczości 640X480. Oczywiście tylko czasami było około 25 FPSów a przeważnie mniej. Poległem na jednym wyścigu bo jak rozpędziłem się to miałem prawdziwy pokaz slajdów 1-2 FPS. 

 

Pamiętam, że w opcjach OpenGL albo DirectX a być może w dwóch, wszytko ustawiłem na maksymalna wydajność kosztem tekstur :biglol:.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa byłydo GTA3 na PC były latki np wyłączające latające gazety żeby zyskać jednego fpsa. Ewentualnie widok z góry ratował sytuację w krytycznych momentach...

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, llkuba napisał:

Przeszedłem na klawiaturze :) ale na padzie dużo łatwiej. Mam jeszcze GTA 3, VC, SA na PS2 i PS4 :).

 

Ja bylem caly dumny i blady jak udalo mi sie jakos przez bariery przeciwpowodziowe na moscie przejechac i jezdzilem po terenie ktory nie byl jeszcze aktywny. :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blejzu napisał:

Ja bylem caly dumny i blady jak udalo mi sie jakos przez bariery przeciwpowodziowe na moscie przejechac i jezdzilem po terenie ktory nie byl jeszcze aktywny. :)

 

Też tak robiłem :). Pamiętam jak w GTA3 wpisywało się kod na czołg i otwierały się drzwi jak w samochodzi :biglol:. Nawet był folder MP3 do którego wrzucało się własne utwory B)

 

A w GTA 2 czołgiem odblokowałem wszystkie miasta :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, llkuba napisał:

 

Też tak robiłem :). Pamiętam jak w GTA3 wpisywało się kod na czołg i otwierały się drzwi jak w samochodzi :biglol:. Nawet był folder MP3 do którego wrzucało się własne utwory B)

 

A w GTA 2 czołgiem odblokowałem wszystkie miasta :).

I to były czasy a nie teraz patrzymy na grafikę fizyke itp. Godzinami graliśmy nie patrząc na te sprawy i każdy miał frajdę. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, -=nikon=- napisał:

I to były czasy a nie teraz patrzymy na grafikę fizyke itp. Godzinami graliśmy nie patrząc na te sprawy i każdy miał frajdę. 

 

Tak jak piszesz to były inne czasy. Hmm chyba wrócę do GTA 3 :) hmm tylko na czym grać PS2, PS4 czy PC :lol:.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...