Jump to content

ewemarkam

Użytkownik
 • Content Count

  1014
 • Joined

 • Last visited

About ewemarkam

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 04/03/1986

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Bielsko-Biała
 • Auto
  Forester '98 2.0 122 km 4eat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak uruchomisz silnik skoro nie masz ciśnienia paliwa? Silnik sobie paliwa sam nie zassie z baku, pompa musi mu je podać i to pod określonym ciśnieniem. Jedynie na LPG wtedy. To nie diesel z tzw pompą rzędową.
 2. W/G oznaczeń skrzynia pasuje. Z tego co kiedyś wygrzebałem w internetach to Power zależy tylko od sterownika.
 3. Będzie pasować. Nie ma tu kompletnej rozpiski bo ta tabelka jest do Legacy, ale pierwsze 7 znaków w obu skrzyniach jest takich samych
 4. Tutaj jest to puszczone tak z obawy o to że będzie się do samochodu woda lała. Miałem w Audi 80 Avant, puszczoną antenę CB wychodziła w prawym górnym rogu klapy, czyli u góry po stronie pasażera. Nic się nie leje, kabel nie przycina się. Tak samo zrobiłem w Corolli E12 kombi. Przez 3 lata w Corolli nic się nie stało,żadnej wody w bagażniku czy tym podobnych anomalii. Uszczelki nie wycinałem.
 5. Tak, podstawowe, programy w SH powinny odczytać dane które Cie interesują. ELM327 powinien dać radę.
 6. Ale z odpiętą przepływką samochód powinien jeździć. Pokazuje Ci przepływ powietrza? i j/w wychylenie przepustnicy?
 7. Zamień z innym tak samo wyglądającym.
 8. Widziałem prostsze rozwiązanie, do siatki są przyklejone magnesy płaskie. Łapią się one ramki szyby, o ile ta ramka jest
 9. Nie wiadomo, ale nie bez powodu wszelkie naprawy elektryki wykonuje się na odłączonym akumulatorze. Czyli teraz masz co? Swoją przepustnicę z założonym MAP z "nowej"? Masz podłączoną czy odpiętą wtyczkę? Przepływomierz, jeśli masz przepustnicę mniejszą może walić błędami bo przepływa przez niego mniej powietrza niż powinno przy danym wychyleniu przepustnicy, oczywiście jeśli masz przepustnicę z 1.5 założoną. Więc co masz teraz zamontowane?
 10. A masz coś więcej na tabliczce kompresora. Ja wiem że mam model calsonic cr14. Na tabliczce powinien być też model. Jedna sprężarka nie była pakowana tylko do jednej marki samochodów, moja np jeszcze chyba w Nissanach była montowana.
 11. A jaki masz kompresor? I ciekawe czy @bart76 naprawił klimę.
 12. Lepiej by było jakbyś uzupełnił profil albo chociaż podał jaki to masz samochód. Ale bezpiecznik FWD powinien być pod maską. Jeśli oczywiście masz automatyczną skrzynię biegów tzw klasyczną hydrauliczną. Bo nie wiem jak w CVT odłącza się tył, czy wogule jest taka opcja. Zdejmij klapkę od bezpieczników, powinien być opisany.
 13. Kiedyś w 101 napraw gość naklejał na zderzak bezbarwna naklejkę. A takowe kupisz wszędzie tam gdzie mają ploter tnący, czyli dobra agencja reklamowa. Albo alledrogo. Np:
×
×
 • Create New...