Jump to content

ewemarkam

Użytkownik 500
 • Posts

  5412
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ewemarkam last won the day on August 2

ewemarkam had the most liked content!

1 Follower

About ewemarkam

 • Birthday 04/03/1986

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Bielsko-Biała
 • Auto
  Było Subaru.

Recent Profile Visitors

2939 profile views

ewemarkam's Achievements

..:: Platinium Forumus ::..

..:: Platinium Forumus ::.. (9/13)

1.8k

Reputation

 1. Trzeba umyć, zobaczyć skąd cieknie. Ale raczej to uszczelka wlewu oleju. Albo uszczelniacz wałka. Żeby się upewnić trzeba dobrze umyć. Cześci masz tu: http://opposedforces.com/parts/impreza/ W ASO uszczelnienia są za dobre pieniądze, czasem taniej niż w innych hurtowniach.
 2. Ok. Ale żeby mi to było przedostatni raz [emoji16]
 3. Właśnie z tego powodu zarządca nam odradził tego typu działania, bo jest to dyskusyjne z tymi blokadami na koła. Ludziska się też boją wysyłać zdjęcia, dzwonić bo dane trzeba podać, jak już policja przyjeżdżała to mimo otwartej bramy dyspozytor dzwonił że partol odjechał bo brama była zamknięta. Brakowało nam już sił więc większość odpuściła.
 4. U mnie też są. Z tą różnicą że nie używane, zardzewiały już i nie ruszysz ich. A jak to z tym zakładaniem blokad? Chodzi o blokady na koła, takie jak straż miejska? Mamy jednego delikwenta, parkuje sobie na zakazie, i ma w nosie mandaty (handlarz z komisu)
 5. Rozumowanie w tym to szkodliwość czynu. Za porysowanie jest już przestępstwo zapewne, a wentyl ujdzie jako wykroczenie.
 6. Czyli lepiej wentyle uciąć [emoji1787][emoji23]
 7. W sumie nawalone tyle elektroniki że generator HV, lampa i detektor by się gdzieś upchał [emoji1787][emoji1787]
 8. Na osiedlu jest odwieczny problem z parkowaniem. Mamy miejsca prywatne, wykupione razem z mieszkaniem. A i tam się czasem trafi jakiś obcy, który nie wie że to prywatne miejsce. Generalnie jak rozmawiałem kiedyś z policją to sprawa jest prosta. Wystawić kartke, słupek itp że to miejsce prywatne i postój np 100 PLN za każdą rozpoczęta godzinę. I dopiero to później egzekwować na drodze już cywilnej. A czas postoju wystarczy z monitoringu osiedlowego. Działa, bardziej jako straszak. Sąsiadowi ktoś notorycznie stawiał samochód, jak podstawił takowy słupek z kartką to się facet oduczył.
 9. Dobrze rozumiem to cały czas jesteś w "Truman show" jak jedziesz Forkiem?[emoji1787] Wspominałeś o tym ale tak sobie to teraz uświadomiłem.
 10. Nie wiem jak w Subaru ale Volvo ma pamięć ustawień zależną także od tego którym pilotem otwiera się samochód.
 11. Jeszcze mają tą zaletę.... Pozycja za kierownicą. Niby podniesione a siedzi się jak w osobówce. Co prawda siedziałem tylko w OBK2 @kriskristoffers ale pasowała mi ta pozycja. Dużo bardziej niż w forku, tak siedzi się w mojej ocenie jak w typowym suvie, i mam na mysli SF,SG i SH, czy BMW X3, hondę hrv itp.
 12. Zobacz czy pojawia się na pinach jak naciskasz przycisk. Masa też musi być, bo silniki nie mają skąd to brać. Musza z wiązki nie mogą z karoserii.
 13. Zobacz czy masz zasilanie na kostce od lusterek.
 14. ewemarkam

  LPG w Subaru

  Dużo ludzi pisze że źle ustawione LPG powoduje duże spalanie, teoretycznie koryguje Ci to sonda lambda i wprowadza korekty, któtko i długo terminowe. No chyba że ktoś jeździ w cegłą zamiast nogi. To wtedy zgodze się że ustawienie instalacji będzie kluczowe, bo ciągły OL takie da spalanie.
 15. Wróć, czyli lądowanie na akumulatorze masz 14.16V? Jeśli tak to jest dobrze. Jest gdzieś niewielki problem z masą albo samym plusem. Ale to jest dobre ładowanie.
×
×
 • Create New...