Jump to content

ewemarkam

Użytkownik
 • Content Count

  4797
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1301 Wspaniały

1 Follower

About ewemarkam

 • Rank
  ..:: Forumus maximus ::..
 • Birthday 04/03/1986

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Bielsko-Biała
 • Auto
  Forester '98 2.0 122 km 4eat

Recent Profile Visitors

2384 profile views
 1. Znajomy ma firmę w mojej miejscowości. Okleja chromy w tych dużych grillach Audi, BMW. Dobrze to wychodzi. Śmiało, lepsze to niż malowanie plastidip.
 2. Zwykłe radio 2din. Ten tani chińczyk. Problem z jego lokalizacja niżej jest taki że, średnio cokolwiek na nim się robi w czasie jazdy. Trzeba odwrócić wzrok od drogi, średnio to bezpieczne.
 3. Jak je kupowałem, wziąłem po prostu czarne, teraz trochę żałuję. Ale na razie nic się z nimi nie dzieje. Płyn wymień przy okazji.
 4. I zepsułes zabawe. Z filmów animowanych też jest. https://www.imcdb.org/vehicle_842718-Subaru-Forester-SF.html A na poważnie fajna strona
 5. Dziś nagrzewnica przyszła. Wygląda dobrze, dziś jeszcze szczelność sprawdzę i przeplukam profilaktycznie octem.
 6. Takie się też liczy? Nie wiem może już było.
 7. Wiesz może dlaczego później zrezygnowali z takiej regulacji zaworów?
 8. Sprawdź po prostu wartości luzów, jeśli trzeba to do regulacji. A o turbo pewnie nie ma nic, bo silnik pewnie zakatowany i do remontu zanim trzeba zawory regulować
 9. Tak są fajne, ale nie tam gdzie naprawiamy wiązkę która pracuje patrz w drzwiach, klapie. Tak możesz sobie podłączyć np dodatkowe gniazdo zapalniczki, jakieś oświetlenie wnętrza itp.
 10. Chcialem to obłożyć włóknem. Po prostu. I tak jak wspomniałeś najpierw szklane a później kupić węglowe. Trójkąty obok wstawić z plexi, podobnie jak przód w wyciętym oknem na radio. Zamocować to na kleju na gorąco. I dopiero obkładać włóknem i żywicą. Da to radę? Pomysł z workiem próżniowym genialny. Ale jak teraz to widzę to za grubo będzie i konieczne jest zrobienie skorupy (formy), zdjęcie jej, i wyłożenie wewnątrz tego włókna. Troche roboty, ale myślę że warto.
 11. Ok, źle to zinterpretowałem [emoji1787]
 12. A później przewód pęka na końcach koszulki termokurczliwej. Nie izoluje się ich tak. Albo wymieniasz odcinek w peszlu, albo owijasz taśma izolacyjna miejsce łączenia. Tak, można to zrobić taśma i będzie ładnie i ok.
×
×
 • Create New...