Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kriskristoffers napisał:

W ETS 2 mam 232 ciężarówek i kierowców stan konta około 5 900 000 000 PLN :biglol:

Ja już dawno przestawiłem się na euro, żeby mniej cyferek wyświetlało się. ;)

 

@blejzu dokładnie, też czekam na SnowRunnera - premiera za miesiąc. No i wreszcie jakieś zadania będą konkretne, a nie tylko wożenie drewienek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pablonas napisał:

z rajdów to chyba ciągle RBR z setką modów.

A możecie tu podać jak wgrać trasy do RBR. Ja jestem noga komputerowy, ale mam starego RBR i kiedys premo mi tłumaczył, ale czegoś brakowało i zarzyciłem temat. Może macie jakąś instrukcję - wiem ,że z czeskiej strony rbr się to robiło.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, respect napisał:

A możecie tu podać jak wgrać trasy do RBR. Ja jestem noga komputerowy, ale mam starego RBR i kiedys premo mi tłumaczył, ale czegoś brakowało i zarzyciłem temat. Może macie jakąś instrukcję - wiem ,że z czeskiej strony rbr się to robiło.

pozdr

Szczerze - nie :P Sam jeździłem wiele lat w RBR ale od czasu jak pojawiła się ta setka modów to odpuściłem. Sam bym tego dzisiaj nie dał rady zainstalować :) Jak mówiłem -> przerzuciłem się na iRacing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kto ma i jak ocenia na PC kiere logitech g29 ? faktycznie warta tego miliona monet? jak sie sprawuje wybierak H biegów i w jakich grach PC to poprawnie funkuje. przyznam, ze nie mam maszyny gamingowej, wiec najnowsze gry raczej odpadaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, M_isza napisał:

kto ma i jak ocenia na PC kiere logitech g29 ? faktycznie warta tego miliona monet? jak sie sprawuje wybierak H biegów i w jakich grach PC to poprawnie funkuje. przyznam, ze nie mam maszyny gamingowej, wiec najnowsze gry raczej odpadaja :)

Kierownica g29 jak dla mnie jest za mała, ma to znaczenie przy grach typu dirt rally, powielony "pad" na niej mi osobiście przeszkadza i przez to nie można np zmienić kierownicy, łopatki się obracają wraz z kierą.. to chyba takie największe minusy moim zdaniem.

Dla początkujących i dzieci polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, M_isza napisał:

to sa wieksze kierownice? do grania dodam, bo nie ma porownywac do tej ze skakanki :)

Skanka ma super kierke jak na "TIR-a":D

 

Kurcze nie wiem, siedziałem  za thrustmasterem 310 czy jakoś tak i tam kierownica była super, jak w rajdówce :)

Dla mnie g29 jest nie poręczna przy kontrach oraz kiedy trzeba bardzo szybko ogarniać rękoma jakieś nie spodziewane sytuacje.. cene ma dobrą teraz tak że to na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kriskristoffers, @Dj Brabus gracie na "stockowym" czy na modach?

Ja już dawno nie grałem ale mój zestaw to ProMods + RusMap + Project NextGen - to jest zupełnie nowa jakość :D

A no i do tego Poland Rebuilding :)

Edytowane przez LosioDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dj Brabus napisał:

@LosioDriver modów używam niewiele, kombinowałem z promodsami, ale jednak wróciłem do podstawy ze wszystkimi dodatkami.

 

Polecam zrobić podejście numer dwa, przede wszystkim Poland Rebuilding - mijanie wiosek i jazda po miastach które znamy daje wielką frajdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LosioDriver napisał:

@kriskristoffers, @Dj Brabus gracie na "stockowym" czy na modach?

Ja już dawno nie grałem ale mój zestaw to ProMods + RusMap + Project NextGen - to jest zupełnie nowa jakość :D

A no i do tego Poland Rebuilding :)

Mam wszystkie mapowe DLC od SCS + teraz PROMODS 2.43 + Poland Rebuilding. Rozwinąłem bardzo mocno firmę, a popylam DAFEM :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G29 miałem i jest świetna. Nadaje się do każdego typu gier. Śmigałem i w dirta jak i w f1.

Fakt ze średnica kierownicy jest dość mała ale nie przeszkadzało mi to. 

Dla żądnych większych doznań można kupić zestaw z Fanateca ale to już grube tysiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, M_isza napisał:

kto ma i jak ocenia na PC kiere logitech g29 ? faktycznie warta tego miliona monet? jak sie sprawuje wybierak H biegów i w jakich grach PC to poprawnie funkuje. przyznam, ze nie mam maszyny gamingowej, wiec najnowsze gry raczej odpadaja :)

Posiadam i jak za tą cenę jest naprawdę ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jumpman napisał:

Do mnie w drodze jest Logitech G920, ale testowalem wczoraj  THRUSTMASTER TS-XW Racer SPARCO i powiem ,że petarda :)

Może troche nieodpowiedni współczynnik ceny do jakości, ale ogólnie rewelka.

o w morde, prawie 3k... to musi byc petarda :) ale to troche przegiecie z cenami bo i 1k to  malo nie jest, jak sie 500+ nie ma w kieszeni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, marcinwrxsti napisał:

Jeszcze jest thrustmaster. 300, 500 i GT. Specjaliści mówią, że dużo lepszy od gt29. Właśnie zamowilem

 

 

Ja właśnie zamawiam t300, g29 zostawiam dzieciakom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2020 o 00:00, marcinwrxsti napisał:

Jeszcze jest thrustmaster. 300, 500 i GT. Specjaliści mówią, że dużo lepszy od gt29. Właśnie zamowilem

 

 

 Zamów jeszcze obręcz Thrustmaster Sparco R383 , ma 33 cm średnicy i taki typowo rajdowy feel .Trzeba jeżdzić w rękawiczkach,  żeby zadbać o zamsz.Polecam wszystkim zainteresowanym simracingiem portale simrace.pl i simracing.pl. Znajdziecie tam wiele podpowiedzi co do sprzętu , gier i całej reszty.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G920/G29 vs T300 to tak naprawdę bardzo zbliżone do siebie produkty. Różnią się budową (zębatki vs paski) ale generalnie nie można wskazać "zwycięzcy". T300 uchodzą za bardziej awaryjne (elektronika). Nie wiem jak w grach rajdowych bo od dawna jestem z nich wyłączony ale w iRacing i jedna i druga konstrukcja ma wadę -> pedały. iRacing to sim który jak żaden inny wymaga precyzyjnego hamowania. Do pedałów od logitecha można dokupić fajny mod - zmienia się sprężynę w hamulcu. Zamawiałem z australii za ok 80 pln z przesyłką. Do pedałów Thrumastera takich modów dedykowanych nie ma. Dodatkowo żeby pedały w t300 posiadały sprzęgło to trzeba zamówić t3pa pro które tak naprawdę są odpowiednikiem seryjnych od logitecha.

Co do hamulca w iracing - najlepiej zainwestować w pedały z load cell na hamulcu ale najtańsza opcja to +/- 1k pln za same pedały :)

Ja używam ciągle G25 które mam od chyba 12 lat :) W porównaniu do G29 jest głośniejsza i ma mniej przycisków na kierownicy i w przypadku iRacing to poza pedałami, mała ilość klawiszy na kółku jest jej największą wadą. Ale idzie jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze g29/g920 ma 8 bitowy hamulec (256 poziomów), Thrustmaster wykrywa az 10bit (1024 poziomow). Różnica w precyzji hamowania może być dość spora.

Fanatec ma nawet 4096 poziomow ale, to zupelnie inna liga cenowa.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...