Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Na androida jest też Colin McRae Rally. Jest to przeniesiony z kompa Colin McRae Rally 2 w którego chyba każdy grał :)

Jest też na iOS-y jak ktoś ma iPHONA.

 

Niestety płatna, coś koło dychy 

No niestety, ale to co jest na mobilne, to z Colinem 2.0 z kompa to wspólne ma chyba tylko kolory menu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale to co jest na mobilne, to z Colinem 2.0 z kompa to wspólne ma chyba tylko kolory menu ;)

 

 

Wiadomo, jednak to co teraz oglądam na ekranie urządzeń mobilnych jest 10x lepsze aniżeli na pierwszych PC co miałem- o pierwszym nie wspomnę 486dx2 :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trzeba kupic PS4 i nowa G29

czy ja dobrze widze, ze w G29 nie bedzie mozna ot tak sobie zmienic kiery na normalna ?

w G25 stracilem 2 przyciski, w G27 6 zachowujac pelna funkcjonalnosc, a tutaj wyglada to duzo bardziej skomplikowanie.

ze tez nie mogli tego w koncu zrobic z normalna kierownica,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kiery na normalna ?

 

ale co masz na mysli z "normalna kierownica"?

 

G29 jest niestety jedyna od Logitecha, ktora wspolgra z PS4 (polega to na jakims innym chipie zastosowanym w konsolach nowej generacji), ale  dziala tez z PC. Jest cholernie droga, ale podobno warto szczegolnie dla symulatorow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sie zastanwaiam czy kierownica z padem to calosc czy da rade to jakos rozdzielic,

ale skoro na rynku od dawna sa adaptery do kierownic logiteca to moze producent wzial pod uwage, ze nie kazdemu pasuje gowno pt 270 mm i przygotowal produkt pod ewentualne podmianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odpuśćcie sobie te plastikowe zabawki od Logitech. Cenowo całkiem podobnie prezentuje się Thrustmaster T300RS + pedały T3PA (najlepiej Pro) i zabawa przechodzi na nowy poziom jakości. Mechanizm kierownicy jest oparty na przekładni pasowej, a nie zębatej jak G25/7/9, dzięki czemu wyeliminowano martwą strefę w centralnym położeniu, zwiększono prędkość kątową. Pasy są również cichsze. Sam niedawno po 6 latach z G25 przesiadłem się na T500RS i różnica jest kolosalna. T300 jest też kompatybilna z PS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i skusiłem się wczoraj na Dirt Rally. No i jak się spodziewałem wrażenia na mojej g27 niezłe, wygląd obłędny, dźwięk też na słuchawkach nad wyraz dobry.

Boli jak na początku dostajesz 40s na odcinku, ale później już jakoś idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to Assetto Corsa. Nawet można pojeździć "prawie" Subaru :)

 

Łukasz, do AC masz całe mnóstwo modyfikacji, dodatkowych modeli, tras, etc. Jedne lepsze, inne gorsze, a jeszcze następne rewelacyjne. Poszukaj forum AC, tam wszystko jest. :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... jak pilot po uderzeniu w hilkensteina powiedział mi: it is slow puncture to padłem na cycki. Coraz bardziej dirt rally mi się podoba. Meta na feldze i śmiesznie się jechało. Aby było więcej długich odcinków i będzie gites.

Project cars procentuje na asfaltach, na szutrach cienki jak sik węża póki co jestem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dni z Dirt rally mijają. Już udało mi się na professionallu A grupowym Subaru wygrać rajd Grecji i Niemiec. Ciekawie jest jak przez 8 SS (50 km) tniesz się z kolesiem na 0,2-0,4 s.

Albo na 6 SS wypada Ci lider z problemami technicznymi i już jedziesz spokojnie aby oszczędzić auto i utrzymać przewagę. Tylko jak się przejedzie odcinki 10-12 km, to te po 5 to takie sprinterskie się wydają. Liczę że dadzą jeszcze parę po 20 km na przykład bo to naprawdę esencja tej gry.

Zacząłem też dla oderwania grać sezon w rallycrossie. Też ciekawie i fajnie to zrobione zostało. Najlepszy RX jaki widziałem do tej pory w grach. A jeszcze mnie hill climb czeka...

 

Do tego rozwijanie auta, jak kupiłem Subaru 555, to to nic nie jechało, ale po kilometrach parę upgrade wpadło i zrobił się potwór. Do tego skupiłem się na team managment więc przyśpieszyłem sobie wiele rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...