Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Kuledzy sie tu spytam bo widze, że tu jesteście bardziej obeznani, a ja komputerowo/konsolowo to zero ;)

Mam PS4 gram na tym tyle co nic ( trzymam to czekając na dirta ;)  ), jednego pada w ogóle nie używałem praktycznie. Ostatnio jednak go odpaliłem co by z młodymi w PESa pograć, a tu zonk:

Przycisk X (zatwierdzanie) powoduje wychodzenie z każdej gry ( wiem można konfigurować guziki, ale nie ważne co robie zawsze on mi z gier wychodzi, żeby śmieszniej było można X w gry wchodzić, ale potem zawsze już jak w/w )

Do tego nie da się go wyłączyć, każda taka próba powoduje jego ponowne automatyczne wlączenie i tak do momentu rozładowania baterii.

Pytanie da rade go jakoś zresetować, jakieś inne magie konsolowe czy coś?

Nie chce wejść do sklepu z w/w problemem a gość mnie wyśmieje :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

rzycisk X (zatwierdzanie) powoduje wychodzenie z każdej gry ( wiem można konfigurować guziki, ale nie ważne co robie zawsze on mi z gier wychodzi, żeby śmieszniej było można X w gry wchodzić, ale potem zawsze już jak w/w )

 

ale ze wychodzi calkowicie do menu glownego PS4?

 

@@Jumpman,  i jak Ci sie widzi Seb Loeb Rally demo? Pogralem na hardzie (a jak) ale wydaje mi sie, ze przynajmniej na padzie totalnie brakuje precyzji... Moze to kwestia pobawienia sie ustawieniami ale jakos tak trudno. Graficznie ok, dzwiek taki sobie, modelu jazdy nie oceniam dopoki nie bede pewien, ze to nie jest kwestia ustawien... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TJ

 

Ja mam wrażenie, że jadę na szutrowym specu po asfalcie. Brak precyzji i opóźnienia reakcji auta na to robię z kontrolerem. Niby wszystko ok, niby realizm zachowany ale niestety to nie to :( Do Richard Burns Rally nadal nie ma podejścia. Brak 60 fpsów też kłuje w oczy.

 

Czekam na Dirt Rally.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

rzycisk X (zatwierdzanie) powoduje wychodzenie z każdej gry ( wiem można konfigurować guziki, ale nie ważne co robie zawsze on mi z gier wychodzi, żeby śmieszniej było można X w gry wchodzić, ale potem zawsze już jak w/w )

 

ale ze wychodzi calkowicie do menu glownego PS4?

 

 

Dokładnie tak, próbowałem tworzyć nawet nowy profil ale nic nie pomaga :angry: Oddam to chyba na gwarancji. 

Tak btw jak ustawić pada pod ProjectCars ( o ile ktoś z Was gra na kontrolerze )? Kiery nie mam, mało gram i szczerze nie wiem jak to ustawić żeby było ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kierownice oraz pedaly polecacie do ps4? Na kwiecien musi byc! :) gralem u znajomego na pc w dirt rally na kierze- to jest to! Fizyka bardzo dobra jak w RB rally.

 

wrc5 super grafika jednak jest wrazenie ze caly czas jedziemy po tafli. Ustawienia gameplay "simulation" bez wspomagania hamowania oraz stabilizacji, skrzynia manualna oraz oczywiscie kamera z kabiny dopiero sprawiaja ze trzeba sie mocniej skupic... troche za latwa rozgrywka na skroty z fizyka oraz trasy np. Finlandia za maalo bumpy (niby hopy sa ale najazd na nie zawsze jest idealny przez co nie robia wrazenia i sa za latwe)

 

Sebastiana nie testowalem ale po gameplayu na yt juz wywnioskowalem ze silnik pewnie ten sam co wrc5 bo widac ze samochod jechal jakby po tafli... bardziej arcade niz symulator^^

Edytowane przez KOZIOLWARSZAWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dokładnie tak, próbowałem tworzyć nawet nowy profil ale nic nie pomaga Oddam to chyba na gwarancji. 

 

jak masz gwarancje to sie nie krepuj. Wyglada na jakies zwarcie albo blad w procesorze pada, ze myli przycisk X z przyciskiem PS :)

 

 

 

Tak btw jak ustawić pada pod ProjectCars ( o ile ktoś z Was gra na kontrolerze )?

 

Zobacz na ostatnich paru stronach troche pisalem o tym i dalem chyba tez linka to ustawien, ktore mi bardzo pomogly :) Faktycznie seryjne ustawienia sa kijowe, nie wiem jak moga to w tej formie wypuszczac... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pytam dlatego, bo o ile np.  w Gran Turismo zawsze dalo sie grac na padzie bez wiekszych trudnosci, o tyle np, w Project CARS (ktore jest swietne!), to juz zalezy od samochodu. W niektorych przypadkach brak precyzji w porownaniu do porzadnej kierownicy powoduje, ze jazda staje sie walka o utrzymanie samochodu na torze... :(

 

Czy sa jakies wieksze roznice miedzy Dirt na konsole i na PC? Podejrzewam, ze na PC beda do sciagniecia dodatkowe skiny itp itd a na konsole niebardzo...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie da się spokojnie grać na padzie. Nie wiem jak na PS4, ale Xbox One ma moim subiektywnym zdaniem lepszego pada do wyścigów. Project Cars faktycznie na padzie był słaby.

Skiny i dodatkowe auta są dostępne też na konsolach. :)

 

Właśnie siadam do Dirt'a :)

aaa i zapomnialem napisać. 1080p i stałe 60fpsów robi robotę w tej grze :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie da się spokojnie grać na padzie. Nie wiem jak na PS4, ale Xbox One ma moim subiektywnym zdaniem lepszego pada do wyścigów. Project Cars faktycznie na padzie był słaby.

Skiny i dodatkowe auta są dostępne też na konsolach. :)

 

Właśnie siadam do Dirt'a :)

aaa i zapomnialem napisać. 1080p i stałe 60fpsów robi robotę w tej grze :D

Na xbox one nie masz stalego 1080P

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie pad xboxa lepszy?

Dla mnie zdecydowanie, a do wyścigów tym bardziej. Spusty z force feedbackiem pozwalają grać i czuć hamulec bez ABS'u.

Dla mnie Pad od PS jest lepszy... do Fify ;) choć i tak za mały na moje duże ręce.

 

 

 

Na xbox one nie masz stalego 1080P

Digital Foundry twierdzi co innego.  Z resztą... dla Ciebie serio to takie ważne ? ;)

 

"If history has taught us anything in this generation, we may end up with 1080P@60FPS on PlayStation 4 and 900P@60FPS on Xbox One. Obviously, Codemasters could surprise us and get Microsoft’s version to FullHD as well." ;)

 

Z resztą... Forza 6 też jest w 1080p i 60fps..., a Gran Turismo nie ma wcale :biglol:

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakupilem The Division na pc i bedziemy grali z kolega. Z obcymi robic co-op jest glupio, wiec jakby ktos z forum chcial dolaczyc to prosze o sygnal :)

 

btw, od jakiegos czasu posiadam Laptopa MSI Ghost i przyznam ze jestem pod wrazeniem. Division chodzi na 2048x1152 i prawie max detalach super plynnie. Sprzet wazy 2kg i grubosc wynosi raptem 2cm :shock: niewiarygodne jaki postep technika zrobila na przestrzeni paru lat... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

btw, od jakiegos czasu posiadam Laptopa MSI Ghost i przyznam ze jestem pod wrazeniem.

no wlasnie, ma ktos jakies ciekawe doswiadczenia z laptopami do gier ?

od dluzszego czasu nie moge sie zdecydowac na cos konkretniego bo zawsze jest jakies ale.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost jest co prawda troszke glosny, np podczas ogladnaia filmu w lozku - wedlug mnie niepotrzebnie chodzi wentylator od CPU na tak wysokich obrotach, wystarczyloby pareset obrotow nizej i jest zdecydowanie lepiej. W miedzyczasie wyszlo oprogramowanie, ktorym mozna to sterowac ale i tak fan ma pewne minimum i ponizej tej predkosci mozna go co najwyzej wylaczyc calkowicie. Bez znacznego wysilenia nawet sie specjalnie nie grzeje wtedy ale jednak lepiej by bylo troszke dmuchac. Podczas gry dolacza sie wentylator GPU i wtedy moze sie robic naprawde glosno. Ale i tak gram z headsetem wiec mi to wtedy nie przeszkadza.

 

Narazie wciaz jest problem z ekranami 3K albo 4K bo wiele programow jest niedostosowanych do takiej rozdzielczosci. Co prawda WIN10 wyglada swietnie i zdjecia sa niesamowicie dokladne, ale czasami ikony oraz przyciski w programach staja sie nieczytelne bo czcionka jest mikroskopijna badz napisy nie mieszcza sie na przyciskach i nie wiadomo w co sie klika. Z tym ze to jest wina bardziej producentow oprogramowania, ktorzy powinni software dostosowac do takich monitorow.

 

Ja mam w swoim lapki dwa dyski twarde, jeden SSD 250GB oraz jeden zwykly 1TB. System stoi na SSD i to jest niewiarygodne jak szybko startuje. :) Co prawda tani nie byl, ale za to mam nadzieje, ze wystarczy na dobrych pare lat - no i jak na swoje osiagi jest naprawde mobilny (patrz wyzej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...