Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Wiele lat (6? 7?) w CMR4 - niestety teraz trzeba sie zbierać na komendę, żeby w sieci pograć a kiedyś był serwer dla wszystkich i o każdej porze...

Czasem dojeżdżałem w top5 ;)

Dawne czasy - jakkolwiek to nie zabrzmi

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Właśnie rozpocząłem przygodę z Dirt Rally. W Ryśka grałem kilka lat i myślę, że nadchodzi godny następca. Póki co to Early Access, wiec cały czas nad nią pracują ale już widać i czuć ze będzie wypas. Jeździ się dość trudno, trasy wymagające a os-y ok.7-8 min. potrafią zmęczyć.

Polecam.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odgrzeje kotleta,

czas potrenowac na sucho,

czy ktos z szanownych forumowiczow grywa i moglby polecic cos dobrego o tematyce rajdowej ?

W GranTurismo 6 na kierownicy to naprawde jak w realu się można poczuć
Jak juz piszesz o konsolowych pseudo symulatorach. To Forza zjada Grand turismo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza ma tą wadę, że nie jest na PS3 :) A co do GT to naprawdę widać, że gierkę robili pasjonaci i jest mocno przekrojowa, bo i w grupie B można pojeździć i gokartami się pościgać. Na dobrej kierownicy całkiem realistycznie się jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie próbowałem, ale na forum E-RAJDY jest temat o tej grze i piszą co się komu podoba/nie podoba :)

Ogólnie piszą, że do Ryśka jeszcze trochę brakuje :)

 

http://e-rajdy.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=7273

Model jazdy jest trochę inny ale bardzo przyjemny. FFB powoli dorównuje Ryśkowi, czucie auta po poprawkach jest naprawdę fajne.

Ogólnie wrażenia podczas grania są fajniejsze, choćby z racji grafiki, która w DR jest bardziej realistyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W ogole aktualnie wychodzi duzo ciekawych tytulow :)

Wspomniany DiRT Rally - fizyka i model jazdy wygladaja na naprawde w porzadku. Od dawien dawna nie bylo podobno tak dobrej gry rajdowej!

WRC 5 - coz, druga czesc byla przyjemna, ale to bylo sporo lat temu. Kazda kolejne odslona byla mocno szmaciana, ta wydaje sie OK. Ale warto dla mozliwosci zagrania Kubica ;)

Need For Speed - graficznie przepiekne! Dodatkowo posluchali fanow i nastapil swego rodzaju powrot do NfS: Underground :)

 

Project CARS - wyscigowy symulator chcacy byc konkurentem dla Gran Turismo i Forzy. Jeszcze nie gralem, ale niebawem... ;)

Dodatkowo NARESZCIE Logitech wypuscil kierownice do PS4 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i zakupiłem alpha wersje dirta. Na klawiaturze grać się nie da wiec to dobry prognostyk bo może być w miarę realistycznie na kierownicy, niestety narazie nie mam jak przetestować. Co do WRC 5 to straszną kaszane zrobili.... gdyby Codemasters miało licencje WRC to promotor tylko by na tym zyskał....

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna kupic jakiego strucla i pobawić sie w realu.

 

 

+ubezpieczenie + paliwo + opony + naprawy .... niewazne co by to nie bylo, mysle ze jednak daleko jestesmy od takich sum bawiac sie wirtualnie ;)

 

w DE cena wynosi aktualnie 379EUR wiec tyle co jedna ladna felga...

 

plus, na cale szczescie, ma dzialac zarowno na ps4 jak i na pc :)

UWAGA! W PlayStation store jest rabat 50% na Project C.A.R.S !!! :o

 

*dotyczy niemieckiego sklepu, nie wiem jak jest w polskim sklepie

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...