Jump to content

Fala

Użytkownik 500
 • Posts

  3499
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by Fala

 1. Faken telefą poprawia. "Czyj" miało być.
 2. Na początku grudnia - chyba Volvem.
 3. ...tak, tak - jest tego więcej.
 4. Nawiązując do tematu wątku - przede wszystkim cham. Dokładnie - chamów troje. No, że na drodze. Kary nieproporcjonalne do cięż. gat. czynów. Przy tej gęstości zaludnienia i liczbie samochodów - oraz ich osiągach... Jak cham siedział na wozie, a koń znał drogę - sam być może bym się skusił - ale tu... Dodatkowo: -'tajemniczy wypadek' - oraz -'kierowca skody [...] wypadł z drogi i zrobił doszczętnie auto https://dziennikzachodni.pl/wypadek-w-kozlowicach-w-aucie-pijani-ludzie-nikt-sie-nie-przyznal-sledztwo-zostalo-umorzone/ar/c1-15840519?
 5. Zauważam podejście inwestycyjne
 6. Zamieniasz się na Forka SG z liftem?
 7. ...przeszło mi przez myśl - żeby odkupić swojego t-dziada https://forum.subaru.pl/topic/24751-dziadki-i-turbodziadki-łączcie-się/?do=findComment&comment=3093945
 8. Warszawa-Wisła dzisiaj, katowicką. Powrót w poniedziałek. Tel. 501 584 598
 9. Wwa - Wrocław ktoś planuje w najbliższych 10 dniach? Słoiki miodu się wybierają.
 10. No właśnie - chciałem przewietrzyć grzywkę. PS: chociaż w lecie jechałem w szaliku i w kasku do DH (full face) 400km, muzyka w słuchawkach w uszach - yeaah
 11. Opona ekstra, lecz ciężka. Jeśli autor wątku nie zamierza taplać się w błocie i sprawdzać jak daleko po niego przyjedzie traktor (a mniemam, że tak jest) to nieśmiało sugeruję zmniejszenie rozmiaru felgi o jeden (do 17") lub dwa (do 16"), skorzystanie z któregoś 'kalkulatora rozmiarów opon' - a potem wybór opony np. Toyo open Country, czy jakiejś innej tego typu (Yokohamy - seria Geolandar), która będzie mega odporna na przebicie, można z niej spuścić powietrze w sytuacjach podbramkowych etc etc etc - a nie będzie asfaltowodługodystansową pomyłką. PS: tak bardzo pogardzanym Geolandarem, który był montowany fabrycznie w Subaru lata temu zjeździłem Rumunię oraz Kretę w dwóch kolejnych haszóstkach - bez zająknienia. Duuużo szutrowych, kamienistych km. No ale na asfalcie piszczy przy 27kmh.
 12. W niedzielę jadę Wisła - Warszawa, tylko jeszcze nie wiem, czy Legacy kombi, czy TT cabrio...
 13. Skoro wspomnienia - mój ulubiony (chyba w tym wątku już ze dwa razy wrzucałem ):
 14. Zdziś Pozdro dla czarnego Forka SH że świnią na lusterku - na drodze Oświęcim-Brzeszcze. Oraz kilkakrotnie niebieski chyba wrx? czy GT? Z ogrodu widziałem przez zarośla - w Brzeszczach na Nosala.
 15. Fala

  Filmy

  Zwarte i zwinne dwie tony sto:
 16. Jutro rano Warszawa Wilanów - Oświęcim. Volvo 850 kombi Tel. Pińcet 1 5 osiem 4 5 dziewięć 8
×
×
 • Create New...