Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

No ja w Project Cars latam na PC... ostatnio mniej bo nie mam czasu na oglądanie telemetrii ciągle :)

 

Tak bym Dirt Rally kupił, ale patrzę 45 euro na steam za early acces... Trochę sporo. Zwłaszcza, że po premierze pewnie uda się poniżej 100 zł kupić w pudełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało jeszcze grałem bo dopiero zdążyłem zainstalować i pojeździć pare minut, ale porównanie do NfS jest mocno chybione ;) chyba, ze do NfS Shift, który był całkiem niezły pod względem realizmu.

 

 

Wysłane z teleskopu Hubble'a.

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

WRC 5 - coz, druga czesc byla przyjemna, ale to bylo sporo lat temu. Kazda kolejne odslona byla mocno szmaciana, ta wydaje sie OK. Ale warto dla mozliwosci zagrania Kubica

Mam już. Co prawda jestem w to strasznie słaby ale fakt, że jeździ się Fiestą RK  i Rajd Polski jeszcze motywuje mnie do nauki, tylko czasu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

WRC 5 - coz, druga czesc byla przyjemna, ale to bylo sporo lat temu. Kazda kolejne odslona byla mocno szmaciana, ta wydaje sie OK. Ale warto dla mozliwosci zagrania Kubica ;)

WRC2 o którym ty piszesz to zupełnie inne WRC2 niż to z przed 3 lat ;)

To WRC2 na PS2 było faktycznie porządne....doszło chyba do WRC4 i długa przerwa, a potem restart serii i numeracja leci od nowa, ale to zupełnie inna gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WRC 5 - coz, druga czesc byla przyjemna, ale to bylo sporo lat temu. Kazda kolejne odslona byla mocno szmaciana, ta wydaje sie OK. Ale warto dla mozliwosci zagrania Kubica ;)

WRC2 o którym ty piszesz to zupełnie inne WRC2 niż to z przed 3 lat ;)

To WRC2 na PS2 było faktycznie porządne....doszło chyba do WRC4 i długa przerwa, a potem restart serii i numeracja leci od nowa, ale to zupełnie inna gra.

Fakt! To o którym myśle chyba nazywało sie "wrc2 extreme" czy jakoś tak i było z tego co pamietam wydane przez Sony Computer Entertainment. Bardzo miłe wspominam :)

 

 

 

 

Wysłane z teleskopu Hubble'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze pamiętasz :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

https://www.youtube.com/watch?v=M65LxZnoGTo&feature=youtu.be

 

 

krótki 30sec filmik z pierwszych jazd w Dirt nagrany w FRAPS, gra jest naprawdę dobra w porównaniu z WRC5, co do rzeczywistej fizyki to przekonam się dopiero po podłączeniu kierownicy, narazie nei mam takiej możliwości. Potencjał w tej grze naprawdę jest :)

Edytowane przez GeFo555
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze pamiętasz :)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

https://www.youtube.com/watch?v=M65LxZnoGTo&feature=youtu.be

 

 

krótki 30sec filmik z pierwszych jazd w Dirt nagrany w FRAPS, gra jest naprawdę dobra w porównaniu z WRC5, co do rzeczywistej fizyki to przekonam się dopiero po podłączeniu kierownicy, narazie nei mam takiej możliwości. Potencjał w tej grze naprawdę jest :)

 

Wow nawet dźwięk tego subaraka jest prawie jak w realu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

krótki 30sec filmik z pierwszych jazd w Dirt nagrany w FRAPS, gra jest naprawdę dobra w porównaniu z WRC5, co do rzeczywistej fizyki to przekonam się dopiero po podłączeniu kierownicy, narazie nei mam takiej możliwości. Potencjał w tej grze naprawdę jest :)

Gra z dobrą kierownicą wymiata. Wraz z Finlandią wprowadzili zmiany w fizyce i jest zaje.....

Od czasów RBR nie było tak wciągającej gry rajdowej. Grafika, odwzorowanie dźwięków poszczególnych samochodów bajka.

Biorąc pod uwagę fakt, że mamy Kubicę w WRC to gra się jeszcze lepiej.

 

WRC5 i Loeb rally to jakieś niedoróbki na klawiaturę małolatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest jeszcze trochę zbyt przyczepnie..... jak ktoś z was ma konto na forum Codemasters to też mógłby im przekazać że zrobili z zewnątrz imprezę wrc 2001 s8 a kokpit jest z wersji s5 1998.... taki błąd trochę nie do pozostawienia do finalnej wersji, chyba że to dopracowane bo dźwięk silnika mają zmienić. Narazie jest podrqsowany z imprezy 555.... fajna jest opcja strzelania ze sprzęgła. Naprawdę realistycznie się z tym gra

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz mam pare wyscigow za soba w Project CARS.... niestety na padzie, ale mimo to naprawde miazdzy :o Do tej pory bylem fanboyem Gran Turismo, ale CARS jest bardzo mocnym konkurentem! Troszke zbyt duza koncentracja na samochody stricte wyscigowe wedlug mnie, ale mimo wszystko. Samochody ulegaja powaznym uszkodzeniom, bledy sa karane natychmiastowo, jesli nie utrata kontroli to ostrzezeniami od centrali (az do wykluczenia wlacznie). Swietna jest zasada, ze regulaminy sa dopasowane do realnych mistrzostw i tak w wielu wyscigach samochodowych (inaczej jest w gokartach), najpierw nastepuje zwykly trening, potem kwalifikacje i w koncu wyscig.

 

Dzwiek!! To jest cos niesamowitego! Wreszcie gra wyscigowa, ktora w pelni wykorzystuje porzadne kino domowe 5.1 - mnogosc dzwiekow w takim np. BMW M1 Procar jest powalajaca: szuranie i piszczenie opon, piszczace hamulce, zuzel obijajacy sie o nadkola na brudnych partiach toru, wycie skrzyni biegow, strzaly przy zmianach biegow, dzwiek kolektora ssacego, strzaly z wydechu...

 

Jestem pod MEGA wrazeniem i czekam az z ktoryms z download-packow wreszcie wypuszcza subaraki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?time_continue=51&v=uIOOzCPzkEE

 

Dla mnie nie wygląda to strasznie, a nawet jeśli to decydujący będzie model jazdy. Mimo ,że RBR na dzień dzisiejszy wygląda gorzej niż strasznie nadal wymiata :)

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...