Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Marzy mi się G25 albo chociaż to ustrojstwo MOMO :roll:

No i po co tak kawiorowo celujesz? Zdecydowanie wystarczy DFP za ~350 pln. Bardzo solidna i ma 900 stopni obrotu. Zawsze też można kupić używkę. Ludzie sprzedają bo przesiadają się na G25.

 

RBR natomiast kupisz np z archiwalnym numerem CD-Action. Musiałbyś poszukać na ich stronie bo nie pamiętam w którym numerze ten tytuł był dołączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co tak kawiorowo celujesz? Zdecydowanie wystarczy DFP za ~350 pln.

 

Napisałem, że taka mi się marzy, a gdybym naprawdę chciał kupić kierę to poszukałbym czegoś tańszego i tu faktycznie DFP wypada świetnie.

Dziś wydałem 3000zł na naprawę Focusa i jestem na minusie więc ani o grze ani o kierownicy nie ma mowy :( O tym, że musiałem odmrozić fundusze na CC Sporting nie wspomnę. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Polecam grę przeglądarkową, nareszcie po Polsku Lord of Ultima

 

Czym rożni się ona od innych. Przede wszystkim osadzona jest w świecie znanych gier z serii Ultima. Stworzyła ją firma EA jako grę za darmo. Ten potentat rynku gier gwarantuje wysoką jakość i ciągły rozwój. Polskie serwery dopiero ruszają więc może założymy Sojusz Subarocholików :P

 

Zapraszam i polecam ----> Lord of Ultima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam grę przeglądarkową, nareszcie po Polsku Lord of Ultima

 

Czym rożni się ona od innych. Przede wszystkim osadzona jest w świecie znanych gier z serii Ultima. Stworzyła ją firma EA jako grę za darmo. Ten potentat rynku gier gwarantuje wysoką jakość i ciągły rozwój. Polskie serwery dopiero ruszają więc może założymy Sojusz Subarocholików :P

 

Zapraszam i polecam ----> Lord of Ultima

 

kiedys troche czasu zmarnowałem na tego typu rozrywki :) po jednym całym serwerze na imperiaonline i travian....

z cieakwosci wlasnie zarejestrowalem sie na ultimie :)

ale zeby to mialo sens musi sie znalezc kilku graczy zaangażowanych, bez dobrego soja w takich grach sie dlugo nie pociągnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Polecam światowy hit ! Polską grę:

World of Tanks -> http://www.worldoftanks.pl

 

Darmowa rozgrywka po zainstalowaniu i ściągnięciu klienta, olśniewająca grafika, a przede wszystkim świetna rozgrywka multi !

 

Może jak się otrzaskacie jakiś Team założymy :)

 

P.S. Przy pierwszym uruchomieniu automatycznie się kalibruje grafika więc może się kaszanić, ale przy drugim jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Zakupiłem synkowi używane PS2.

Czy możecie polecić jakieś tytuły na to ustrojstwo dla 5 latka?

Tylko coś po polsku, bez przemocy i żeby do niego gadało, jak coś trzeba zrobić, bo chłopak czytać jeszcze nie potrafi, a tata nie planuje przy nim siedzieć podczas giercowania. :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cała seria LEGO: Indiana Jones,Star Wars i Batman.Dzieciaki to uwielbiają.Prowadzę sklep z grami więc jak co to służę pomocą.Akurat mam na stanie kilka gier na PS 2 w śmiesznych cenach i bardzo tani zestaw Buzzerów dla całej rodziny z quizem muzycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cała seria LEGO: Indiana Jones,Star Wars i Batman.Dzieciaki to uwielbiają.Prowadzę sklep z grami więc jak co to służę pomocą.Akurat mam na stanie kilka gier na PS 2 w śmiesznych cenach i bardzo tani zestaw Buzzerów dla całej rodziny z quizem muzycznym.

 

Zestaw Buzzerów pasuje tak samo do PS3 ?

Jakie masz jeszcze quizy ?

Jaka cena przycisków Bazz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...