Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?time_continue=51&v=uIOOzCPzkEE

 

Dla mnie nie wygląda to strasznie, a nawet jeśli to decydujący będzie model jazdy. Mimo ,że RBR na dzień dzisiejszy wygląda gorzej niż strasznie nadal wymiata :)

Zgadzam się w 100%. W Ryśka nadal gram.z przyjemnością, choć mniejszą od kiedy mam Dirt Rally.

W weekend jeździłem po torze Bathurst w CARS... :o miazga!! Zakochałem sie w tej grze!

W weekend i ja dłużej pojeździłem na Spa i powoli zmieniam zdanie o tej grze ale nadal uważam, że Assetto Corsa bardziej przypomina symulator.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project Cars 49,99€ na Steamie...

 

Chyba poczekam na promocje :)

 

Można pudełko za jakieś 120 zł kupić, kod na steam tam jest.

Ogólnie gra jest niezła, nie jest to super symulator, ale błędów nie wybacza i jeśli się jeździ bez wspomagania to trzeba się jednak skupiać.

Ja latam na poziomie rywali 73 i jak trafię z ustawieniami i zajmę dobre miejsce w kwalifikacjach to idzie wygrać bez większej spiny. Ale jak tor nie podpasuje, nie uda mi się setupu złapać to gorzej.

Teraz jeżdżę BMW M3 GT4 i jestem na imoli. O ile udało mi się dla auta ustawić świetny balans i idzie tak jak chcę, to jednak do top8 w kwalach wbić się nie mogę. Szukam dalej ustawień, oglądam telemetrię i walczę o poprawę bo potrzebuje dobrego wyniku punktowego na tym torze:)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego by jeszcze trzeba, zeby to uznac za symulacje?  :huh: Bo moze ja jestem dupa, a nie kierowca, ale w bardziej realistyczna gre chyba jeszcze nie gralem. Wczoraj odkrylem, ze nawet start zatrzymany mozna z recznego robic i rusza elegancko z kopyta  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak wskazuje tytuł, studio Polyphony Digital tym razem stawia na autentyczne sportowe doznania. Osiągnąć to zamierza poprzez nawiązanie współpracy z organizacją FIA (Federation Internationale de l’Automobile), która pozwoli graczom toczyć sieciowe zmagania, walcząc o puchary i inne nagrody tak samo, jak czynią to prawdziwi kierowcy wyścigowi na torach. Według dewelopera można tu mówić o wielkiej rewolucji w grach wideo."

 

 

Juz sie nie moge doczekac  :yahoo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartol, jeśli używasz pada to trzeba trochę pokombinować z ustawieniami, żeby było dobrze - mogę Ci podesłać pózniej jeśli chcesz :)

 

Faktycznie Spa jest bardzo fajnie zrobiona

Gram na G27, na padzie nawet nie próbowałem:)

W Project Cars brakuje mi np tego ze po ostrym dohamowaniu nie ścina opon, co skutkuje ostrym biciem na kierownicy. Poza tym samochody są łatwiejsze w prowadzeniu niż w Assetto Corsa.

To oczywiście tylko je odczucia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też latam na G27, ogólnie PC to dobre połączenie symulacji z grywalnością. Są bardziej wymagające gry, ale ta graficznie nadrabia. Mi tylko brakuje jakieś kariery lepszej, gdzie można się zżyć z awatarem, bo teraz to takie jeżdżenie dla jeżdżenia (fajne, ale trochę takiej osobistej więzi brak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem sobie dizsiaj WRC5 i mam problem z niedzialajaca kierownica G27,

w innych grach kierownica dziala ok.

mozliwe ze na PS3 WRC5 nie wspiera kiery ?

Nie wspiera z pudełka, doinstaluj patch 1.0.7 i będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja pierwsze 2 godzinki z dirt rally + update 0.9 niestety na razie na padzie bo mi gdzieś zasilacz od kierni wcieło. Ogólnie gra jest spoko. Dzwięki mega (szczególnie bokser :) ), grafika też ok. Jedynie co mi trochę nie pasuję to słabe odczucia prędkości. Jadąc ponad 120km\h czuję jakby to było z 80km\h. W ryśku jednak ten aspekt jest lepszy.

Edytowane przez Dorsz914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kupilem sobie dizsiaj WRC5 i mam problem z niedzialajaca kierownica G27,

w innych grach kierownica dziala ok.

mozliwe ze na PS3 WRC5 nie wspiera kiery ?

Nie wspiera z pudełka, doinstaluj patch 1.0.7 i będzie ok.

 

jak to odpalalem to nie wyskakiwalo mi nic o updacie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kupilem sobie dizsiaj WRC5 i mam problem z niedzialajaca kierownica G27,

w innych grach kierownica dziala ok.

mozliwe ze na PS3 WRC5 nie wspiera kiery ?

Nie wspiera z pudełka, doinstaluj patch 1.0.7 i będzie ok.

jak to odpalalem to nie wyskakiwalo mi nic o updacie :/
Bo może to pirat:)

W zeszłym tyg bodajże gre na steamie zaktualizowano. Update Modern Masters.

Ja nie grałem kilka dni bo zająłem się Project Cars. Ciężko było powrócić, chyba sporo zmienili w fizyce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z innymi aktualnie nowymi grami wymagania nie są zbyt wygórowane.

Komputer za nieco ponad 2k zł kupiony 3 miesiące temu spokojnie podołał.

i3-4170, 8 GB RAM, GTX 950 i na wysokich detalach działa. I to ładnie i płynnie działa. 50-60 klatek/s :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakieś ma, ale ja na swoim 4 letnim kompie latam na 90% ustawień graficznych. Fakt 4 lata temu to był high end PC.

 

Wczoraj odpaliłem sobie Dirt3 żeby karty na steam wygenerować, do piwka na padzie całkiem miłe rajdy, tylko nasycone za bardzo gymkhanami itp...

 

Nie żebym żebrał, ale może ktoś ma na steam karty, które mu tylko wadzą, przyjmę każdą ilość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...