Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Jumpman napisał:

Zdaje sie ze g29/g920 ma 8 bitowy hamulec (256 poziomów), Thrustmaster wykrywa az 10bit (1024 poziomow). Różnica w precyzji hamowania może być dość spora.

Fanatec ma nawet 4096 poziomow ale, to zupelnie inna liga cenowa.

Kolega, który się zna powiedział, że do kierownicy thrustmaster 300/500 trzeba dokupić pedały z wyższej półki (tej samej firmy), nie te, co w zestawie. 

 

Kompletuje sprzęt, buduje peceta i wio. Ciekaw jestem co to będzie :)

Edytowane przez marcinwrxsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, marcinwrxsti napisał:

Kolega, który się zna powiedział, że do kierownicy thrustmaster 300/500 trzeba dokupić pedały z wyższej półki (tej samej firmy), nie te, co w zestawie. 

https://www.x-kom.pl/p/244126-kierownica-thrustmaster-t3pa-pro-pc-xboxone-ps3-ps4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ludzie cale samochody kupuja tansze :) jakos rachunek ekonomiczny  mi sie nie spina, zeby w ciezkich czasach kupic gadzet do spedzenia czasu po pracy.

za 6 i 8 pln na morele zakupilem licencje na dirt i jeszcze cos, wiec mecze sie na klawiaturze i tez jest fajnie :) tak czy inaczej zazdraszczam fajnych kierownic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie tu podać jak wgrać trasy do RBR. Ja jestem noga komputerowy, ale mam starego RBR i kiedys premo mi tłumaczył, ale czegoś brakowało i zarzyciłem temat. Może macie jakąś instrukcję - wiem ,że z czeskiej strony rbr się to robiło. pozdr

 

Tutaj masz w zakładce poradniki opisane co i jak http://virtualrally.eu/#

Na FB jest grupa virtual rally tam jest dużo pomocnych osób

@Jumpman odpisałem w temacie RBR w razie czego wal PW spróbuję pomóc

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Czesi przygotowali szybki instalator RBRa z trasami do rajdu Valasska który został odwołany i przeniesiony do RBRa z wieloma kierowcami z reala w tym ( Pech, Wróblewski, Zbroja )
już ponad 600 zgłoszonych załóg

https://mega.nz/file/cIV0wADb#XlXb7vescq3JoNXFP8eomVhELs0ex8Q-Fj2Fr5FSTRY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a prawie cwirc wieku temu czlowiek sie jaral tym 

 

kto gral, to chyba pierwsza rajdowka z subaru, w ktora gralem, dopiero potem przyszla era gierek colln mcrea

  • Super! 4
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, M_isza napisał:

a prawie cwirc wieku temu czlowiek sie jaral tym 

 

kto gral, to chyba pierwsza rajdowka z subaru, w ktora gralem, dopiero potem przyszla era gierek colln mcrea

Oj tak. Od tego wszystko się zaczęło :) Pierwsza prawdziwa gra rajdowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jumpman napisał:

Pany, uno problemo. Richard Burns Rally, nie dziala mi w 1366x768 i mam czarne pasy po bokach mimo edycji rozdzielczości w RichardBurnsRally.ini

Jakieś porady ?

Laptop ? Jaka natywna rozdzielczość ? Ustaw skalowanie w panelu grafiki na cały ekran 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, M_isza napisał:

a ludzie cale samochody kupuja tansze :) jakos rachunek ekonomiczny  mi sie nie spina, zeby w ciezkich czasach kupic gadzet do spedzenia czasu po pracy.

za 6 i 8 pln na morele zakupilem licencje na dirt i jeszcze cos, wiec mecze sie na klawiaturze i tez jest fajnie :) tak czy inaczej zazdraszczam fajnych kierownic :)

Granie w Dirt na klawiaturze to męka, klawiatura sprawia, że za każdym razem 'kierowca' wciska gaz w podłogę, to samo robi z hamulcem i tak samo skręca kierownicę na maksa kiedy naciskamy klawisz. Jeśli nie chcesz kupić kierownicy to ogarnij sobie pad, taki jak do xbox na przykład ze złączem usb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Orear napisał:

Granie w Dirt na klawiaturze to męka, klawiatura sprawia, że za każdym razem 'kierowca' wciska gaz w podłogę, to samo robi z hamulcem i tak samo skręca kierownicę na maksa kiedy naciskamy klawisz. Jeśli nie chcesz kupić kierownicy to ogarnij sobie pad, taki jak do xbox na przykład ze złączem usb. 

jakos daje sie grac na klawiaturze. padow nie cierpnie, mam na xbox, ale mnie draznia. kiedys zrobilem podejscie do taniej kiery, ale to byla porazka. szkoda mi 1-1,5k wydawac na cos lepszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, M_isza napisał:

jakos daje sie grac na klawiaturze. padow nie cierpnie, mam na xbox, ale mnie draznia. kiedys zrobilem podejscie do taniej kiery, ale to byla porazka. szkoda mi 1-1,5k wydawac na cos lepszego. 

Podziwiam! :D Najważniejsze, że każdy może grać jak lubi  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na atari sie gralo joystickiem, przy pierwszym pc nawet tez, ale owczesne wyscigowki, byly raczej zrecznosciowkami :) colina tez sie kilka razy na klawiaturce przeszlo, wiec czlowiek przyzwyczajony :)

tylko wczoraj bateria mi zdechla i teraz mi sie tylko w oknie otwiera, a nie od razu full screen i mnie wkurza bo w czasie gry musne toucha albo klawisz win i mnie menu okna rozwija, menda. jakos nie widze na opcjach gray ani stema, pcji full screen :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jumpman napisał:

Tak. 1366x768.

Jeśli masz paski to gra musi się uruchamiać w innej rozdzielczości, nie wiem jaką masz kartę graficzną ale jeśli chcesz to "na siłę " rozciągnąć to albo skalowanie w opcjach grafiki albo ustawienie na chwilę mniejszej rozdzielczości odpowiadającej tej w grze a następnie powrót do natywnej. I tak robiłem w cs nie jestem pewien czy w tej grze pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jumpman napisał:

Troche tak, chociaz przez Dirta 2.0, Forza odeszła na drugi plan.

 

Dirt Rally 2.0 jest spoko? Mam Dirt Rally ale jeszcze nigdy nie włączyłem. Sterowanie jest w miarę realistyczne czy auto jedzie jak przyklejone? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...