Jump to content

Nosek kreseczka

Użytkownik
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Nosek kreseczka last won the day on June 20 2017

Nosek kreseczka had the most liked content!

Community Reputation

127 Wspaniały

About Nosek kreseczka

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  wwa
 • Auto
  forester

Recent Profile Visitors

722 profile views
 1. Wrócił na tor, oby poprawił to:
 2. Dałbym sie pokroić za taki skład ale prawdopodobieństwo tylko nieco większe niż w totka imo
 3. @Tichy da się wszystkie odpowiedzi zacytować w jednym poście - wtedy łatwiej się czyta. Ja do tego dodałbym fakt, że jeśli uznamy pas powstający z dwóch jako niczyj (ani prawy ani lewy) to przy zmianie pasa pierwszeństwo ma ten z prawego. Tak bym to widział.
 4. Jakie są szanse na odbycie się tej wyprawy? Nawet jeśli teren Zony będzie otwarty to trzeba mieć nocleg, przewodnika itd. Macie może jakieś "inside knowledge"?
 5. https://www.facebook.com/watch/live/?v=568485580466245&ref=watch_permalink Mistrzostwa Polski Digital Motorsport, zostawiam dla chętnych live od 13:30
 6. Tył po oczach daje Hondą
 7. STI z nowym silnikiem? Jeśli akcyza i cena nie zabiją może być to mocny punkt w stawce Ja się wstępnie zapisuję jako chętny
 8. Raikkonen testował tempo kwalifikacyjne, że wykręcił taki czas?
 9. Jak wielkim ignorantem trzeba być, żeby gadać takie rzeczy to jest niewyobrażalne. Przykład, obaj mamy po 100zł ale moje jest więcej warte? No nie wygłupiajmy się. Koń mechaniczny to jednostka mocy taka sama jak W lub częściej w motoryzacji stosowany kW. 1 taki kW lub km świadczy o wykonaniu pewnej pracy w danym czasie. Tylko tyle i aż tyle, wszystko co jest dookoła tego, czyli "wysilenie" jak rozumiem odniesione do pojemności czy stopnia doładowania to zupełnie inne rzeczy. To, że odczucia z jazdy masz inne nie świadczy o "inności koni mechanicznych". Po prostu w konstrukcji używa się turbosprężarki. To nazywa się turbodoładowaniem albo doładowaniem. Podsumowując, temat jest złożony i uwzględnianie jednego parametru w porównaniu aut jest jak patrzenie na kobiety tylko pod względem piersi Czyli można tak robić, daje to pewien pogląd, natomiast nie oddaje pełni sprawy.
 10. Dla zainteresowanych, kabina wysuszona do sucha. Test szlaucha nie wykazał przecieków, wszystkie wymienione rzeczy w tym poście również są OK. Będę obserwował to miejsce na co dzień i zobaczymy czy coś wyniknie.
 11. Zastanawiam się nad BRZ dla siebie, miałoby być autem na co dzień. Napewno wiem, że w lato miałbym gwarantowany fun ale pojawia się pytanie: czy w stolicy będę się nim męczył w zimę bardzo czy tylko trochę? Użytkujecie BRZ jako daily również w zimie?
 12. Przedni dywanik kierowcy i dywanik z tyłu bezpośrednio za nim są mokre. Miejsca z prawej strony auta (przód i tył) są całkowicie suche. W świetle dnia będę oglądał wszystkie wymienione rzeczy
 13. Karcher pod ciśnieniem nie wykazał przecieków przy szybie czołowej. @koziolek od butów jest to zupełnie niemożliwe.
 14. Legacy IV, nie ma relingów. Czy przy wymianie silnika można było zapomnieć/źle założyć jakieś uszczelki pomiędzy kabiną a silnikiem?
×
×
 • Create New...