Jump to content

gomis

Nowy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobry

About gomis

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław/Warszawa
 • Auto
  Hawk WRX PPP

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj odebrałem swoje Subaru po dwóch miesiącach oczekiwania. W zamian ma nową UPG, silnik po rewizji i koniecznych naprawach oraz grubszą chłodnicę wody. Na najbliższy czas nie muszę się więc martwić o mechaniczne niespodzianki Czas na realizację vouchera na 2 stopień SJS, jak tylko sytuacja epidemiczna się ustabilizuje.
 2. Pozdrawiam kierownika/kierowniczkę srebrnego buga w kombi najpierw usłyszanego a później dostrzeżonego na Bobrowieckiej. Chyba jesteśmy sąsiadami, bo już kiedyś go tutaj widziałem
 3. gomis

  Kupno Imprezy WRX

  W mojej opinii najrozsądniej jest kupić auto przed remontem, i gdy zajdzie taka potrzeba zrobić go samemu u zaufanego mechanika. Kupując auto po remoncie, nawet mając faktury na to, nigdy nie możesz być pewien czy wszystko było zrobione zgodnie ze sztuką. Może się okazać, że wszystko było zrobione dobrze i będziesz jeździł bezproblemowo. A może też się okazać, że za 5kkm silnik Ci się rozsypie i będziesz musiał go robić jeszcze raz. Tak czy siak, w przypadku tego auta zawsze trzeba mieć odłożoną gotówkę na czarną godzinę.
 4. Pozdrawiam niebieską turbowannę która przed chwilą mijała przystanek autobusowy na Witosa
 5. gomis

  ile wam pali ?

  Na takie był zestrojony, na takim jeździ.
 6. gomis

  ile wam pali ?

  WRX 2.5 trasa Wrocław - Warszawa - 9,6l PB95 na 100KM. Mój najniższy wynik do tej pory
 7. Dzięki @Elvisiak i odpozdrawiam BTW. Muszę zrobić coś z tym niechowającym się spryskiwaczem do prawej lampy
 8. Ja swoją sztukę dostałem w końcu od Mikołaja Dzielnie służy jako brelok do plecaka
 9. Super, dzięki za rady, tak też spróbuję zrobić. Co do baterii - jak udało mi się już otworzyć samochód, po powrocie do domu próbowałem go otwierać i zamykać w garażu. Tam nie było już żadnego problemu, za każdym razem i z każdej strony sygnał był odbierany. Może po prostu wcześniej coś go zagłuszało?
 10. Czy miał ktoś kiedyś problem z otwieraniem samochodu/bagażnika bezpośrednio kluczem? Wczoraj (w piątek trzynastego ) miałem niemiłą niespodziankę. Zaparkowałem samochód pod marketem, poszedłem na zakupy, i po powrocie nie mogłem już go otworzyć. Chodziłem dookoła pół godziny naciskając przycisk, lecz nie chciał się otworzyć. Chciałem otworzyć go ręcznie, lecz okazało się, że po włożeniu klucza do zamka ten ani drgnie. Analogiczną sytuację mam z zamkiem bagażnika - poprzedni właściciel twierdził, że bagażnik od pewnego momentu przestał się po prostu otwierać z kluczyka. Pamiętam, że drzwi kierowcy jakiś czas temu mogłem w ten sposób otworzyć bez żadnych problemów. Jest na to jakaś rada? Pacjent to WRX 2007.
 11. Pozdrawiam kierownika srebrnego Outbacka stojącego dzisiaj na Domaniewskiej
 12. Wie ktoś czy dostanę w Warszawie gdzieś od ręki? Na razie byłem w Blue City, i w żadnym sklepie nie ma
 13. Pozdrawiam kierowcę niebieskiego GTka WPI z czerwoną świnią spotkanego wczoraj w Piasecznie na Puławskiej koło 18. Nawet nie zauważyłem kiedy koło mnie przejechałeś, i nie zdążyłem pomachać
 14. Olej w silniku, olej w skrzyni i olej w dyfrach - ja zrobiłem taki zestaw zaraz po zakupie. Teraz olej zmieniam co 6kkm, ale mam wersję z turbo, więc u Ciebie może być co 8-10kkm.
 15. Nie pokazuje wcale, to jest Subaru, tutaj tylko absolutnie niezbędne wskaźniki
×
×
 • Create New...