Jump to content

BazaN

Użytkownik
 • Content Count

  234
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54 Dobry

About BazaN

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  Pogórze Wałbrzyskie
 • Auto
  Forester 2,0XT MY04
  Outback 3,6H6 MY10
  Było
  Justy 1,2 KEKE MY91

Recent Profile Visitors

759 profile views
 1. Mam nadzieję, że to były wyjątkowo niesprzyjające warunki, a 99% jednak ustepujesz pieszemu?
 2. U mnie były mapy EU, ale jednostki się nie zmieniły. Natomiast zdarzały się zawiechy kamery. Wróciłem do ori softu bo navi jest i tak straszne, wolę stabilną pracę. Może kwestia kopi.
 3. Wałbrzych, wczoraj. Pozdrawiam
 4. Pozdro dla OBK III z małą tablicą rej. z drogi 375, pomykał ze Starych Bogaczowic na Strugę- zawieszenie ledwo wyrabiało (jechałem naprzeciw zielonym OBK IV)
 5. To był moment, a ja byłem kierowcą. Wprowadziłem zamieszanie, sorki. Jak najbardziej mogło być to. Widzę że nawet miejsce się zgadza.
 6. Dzięki, poproszę żonę by dołączyła
 7. Był zmierzch, kręta droga. Zestaw jechał w przeciwnym kierunku, ale barwy były na pewno takie. Jutro będę wracając mocno się rozglądał. Może uległem złudzeniu zobaczyłem to co chciałem
 8. Pozdrawiam takie coś na lawecie między Kłodzkiem a Nowa Rudą dziś ok. 18tej.
 9. Na pewno ciepła bardziej dokucza.
 10. Ciekawa Toyota, jest potencjał https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-corolla-toyota-corolla-1980-4age-ID6Dnj5G.html#gallery-grid
 11. Ale nie wiem kim był koleś z traktora Na poważnie to nie rozumiem policji dlaczego takie historie nadal się zdarzają. Powinno być to jakoś bezwzględnie karane.
 12. Pozdrawiam z Ludwikowidz Kłodzkich
 13. W tej lampie jest tylko obrysowe bez pozycyjnego? Pewnie można rozkleić klosz i wyjąć ten pomarańczowy element, ale czy taka rzeźba ma sens
 14. Pozdrowienia dla wanny z BM Zieleniec. Antypozdroeienia dla niebieskiego WRX DJE**** za "wyprzedzanie" na DW389 dziś o 16 tej. Nie popisałeś się.
×
×
 • Create New...