Jump to content

BazaN

Użytkownik
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

About BazaN

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  DolinaBiedy
 • Auto
  Forester 2,0XT MY04
  Outback 3,6H6 MY10
  Camry XV10 5S MY95
  Było
  Justy 1,2 KEKE MY91

Recent Profile Visitors

524 profile views
 1. Może jakoś na ten czujnik temperatury puścić cieple powietrze z nawiewu, wtedy by była kontrola nad temperaturą nadmuchu. 20C z kratki juz lepiej niz 50C. Temperaturę kabiny sterowalo by się na czuja temp. nadmuchu.
 2. Wczoraj Przełęcz Walimska
 3. wyluzuj, tyle to niektóre ASO nie dają gwarancji Tak jak piszą koledzy, zablokuj jego numer i nie trać więcej nerwów
 4. A do właściwego napędu wkładasz?
 5. Spoko, żartowalem. Cenę wziąłem 300V
 6. Rosną koszty przejechanych km przy taki zużyciu oleju ( ok. +50pln/1000km) Chyba przy takim zużyciu możesz zrezygnowac z wymiany normalnie wymiana dynamiczna, tylko filterek. @mlodyX zacznij od turbiny
 7. Nie wyważaj drzwi otwarych na oścież
 8. Czasem ciężko wszystko w zawieszeniu dokładnie sprawdzić, więc nie ma co mówić o winie. Rdzawym nalotem pokrywa się szybko, co dzieje się dalej nie wiadomo. W tym wieku auta najlepiej wymienić co się da, tylko kto tak robi?
 9. Miałem tak @B-52 niedokręcona śruba tylnej zwrotnicy. Długo mi to diagnozowali, a lepiej po śliskim z takimi objawami nie śmigaj. Koło miało luz i skręcało przy przyspieszaniu w jedną a przy zwalnianiu w drugą. Dziwnie się jechało.
 10. Przestała mi się zapalać kontrolka oleju... , niby dobrze Oczywiście chodzi o pozycję kluczyka przed zapłonem, rozebrałem licznik - tam akurat nie ma żarówki tylko chyba LED na płytce. Nie otwierałem całkiem licznika, bo nie wiem czy złożę. Ktoś miał podobny kłopot?
 11. Oki, mój błąd, nie przeprowadziłem śledztwa, zakładając, że nie ma wyznaczonego parkingu w strefie przed przejściem. Zawsze mnie gubi, myślenie o normalnym kraju.
 12. Jeszcze wspominany tu aspekt widoczności, parkowanie przed przejściem to normalka. Z moich obserwacji reakcja policji jest mizerna. Na dyskutowanym filmiku kierowca zaparkowanego auta powinien zostać ukarany- i to poważniej niż za złe parkowanie.
 13. OUTBACK USA (3,6) 2010 Czy jest możliwość przerobienia otwierania bagażnika tak by klapa sama się podniosła po naciśnięciu kluczyka (przycisk bagażnik)? może jakiś patent z tymi "magicznymi" sprężynkami teraz modnymi; tylko jak zwolnić klamkę? Czy ktoś wymieniał siłowniki klapy na coś ciut mocniejszego by się bardziej rześko podnosiła? Ułatwiło by to noszenie zakupów do auta, zawsze brakuje mi ręki.
×
×
 • Create New...