Jump to content

BazaN

Użytkownik
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Dobry

About BazaN

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  Pogórze Wałbrzyskie
 • Auto
  Forester 2,0XT MY04
  Outback 3,6H6 MY10
  Było
  Justy 1,2 KEKE MY91

Recent Profile Visitors

808 profile views
 1. A w Waszych miastach też stoją "kiwałki" przy przejściach dla pieszych? Podjeżdżam czekam aż ruszy, a tam jak już myśl wykona obieg to macha ręką " no jedź". Stoi tak tylko sobie.
 2. Pozdrawiam z okolic Wojcieszowa
 3. Mam nadzieję, że to były wyjątkowo niesprzyjające warunki, a 99% jednak ustepujesz pieszemu?
 4. U mnie były mapy EU, ale jednostki się nie zmieniły. Natomiast zdarzały się zawiechy kamery. Wróciłem do ori softu bo navi jest i tak straszne, wolę stabilną pracę. Może kwestia kopi.
 5. Wałbrzych, wczoraj. Pozdrawiam
 6. Pozdro dla OBK III z małą tablicą rej. z drogi 375, pomykał ze Starych Bogaczowic na Strugę- zawieszenie ledwo wyrabiało (jechałem naprzeciw zielonym OBK IV)
 7. To był moment, a ja byłem kierowcą. Wprowadziłem zamieszanie, sorki. Jak najbardziej mogło być to. Widzę że nawet miejsce się zgadza.
 8. Dzięki, poproszę żonę by dołączyła
 9. Był zmierzch, kręta droga. Zestaw jechał w przeciwnym kierunku, ale barwy były na pewno takie. Jutro będę wracając mocno się rozglądał. Może uległem złudzeniu zobaczyłem to co chciałem
 10. Pozdrawiam takie coś na lawecie między Kłodzkiem a Nowa Rudą dziś ok. 18tej.
 11. Na pewno ciepła bardziej dokucza.
 12. Ciekawa Toyota, jest potencjał https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-corolla-toyota-corolla-1980-4age-ID6Dnj5G.html#gallery-grid
 13. Ale nie wiem kim był koleś z traktora Na poważnie to nie rozumiem policji dlaczego takie historie nadal się zdarzają. Powinno być to jakoś bezwzględnie karane.
 14. Pozdrawiam z Ludwikowidz Kłodzkich
×
×
 • Create New...