Jump to content

BazaN

Użytkownik
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

About BazaN

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  DolinaBiedy
 • Auto
  Forester 2,0XT MY04
  Outback 3,6H6 MY10
  Camry XV10 5S MY95
  Było
  Justy 1,2 KEKE MY91

Recent Profile Visitors

440 profile views
 1. Każdy chwali swoje więc widzisz, że forek to fajne auto.
 2. Wrzuć zdjęcie skąd kapie.
 3. Zazwyczaj początkowo objawy są tylko po rozgrzaniu (trasie) ale może już masz bardziej zaawansowany problem. Polecam regenerację, taniej niż nowa i pewniej od używki.
 4. @forek8925xt nie wiem czy to Cię uspokoi, ale wspomniana przez Ciebie sytuacja z mikro dolewką jest mi dobrze znana odkąd mam forka (30tkm). Jeszcze tego nie rozgryzłem.
 5. W ten sposób można bez końca wydłużać zwężenie i z 10 m robić kilka km jednopasmówki. Po to jest jazda na suwak by z tego korzystać- jest to najbardziej racjonalne rozwiązanie, a kultura przydaje się w każdym aspekcie życia
 6. BazaN

  Kurier klubowy

  Potrzebuje transport gabarytu (stare drzwi- koleś nie chce wysłać) Okolice Szczecina->dolnośląskie - gdziekolwiek-podjadę
 7. Ale po co, to tylko orientacyjne wskazanie. Tankuj do pelna i licz spalanie z przebiegu km, najprościej i najdokładniej, a obserwując wskaźnik dojedziesz do praktyki. Co do 2 punktów poboru paliwa to muszę poszukać jak to działa w F SG.
 8. Co do pływaka, to w niektórych subaru przy jeździe autostradowej oszukuje. Bak jest przedzielony wałem, na zakrętach i górkach paliwo się "przelewa". Jadąc autostradą miałem sytuację, że pływak stał na 1/4, a forkowi skończyło się paliwo. Podejrzewam, że pływak jest w innej części niż pobór paliwa. Taka sytuacja zawyża również teoretycznie nieco spalanie ( w baku było paliwo jeszcze ). Co do tulejki, i sondy lambda. Też mam czasem ten błąd. Przy LPG być może inne paliwo powoduje błędne wskazanie (sonda mierzy zawartość o2) i ratunkiem może być "emulator". U nas (odpalających na 500+ przez zakup Pb) może świadczyć o zapchanym katalizatorze, co pewnie może niekorzystnie wpływać na pracę silnika. Kwestie eko pomijam, by nie rozwlekać dyskusji.
 9. Kup właściwą, wymiana prosta i ogarniesz "na chodniku". Tą może ktoś z forum odkupi.
 10. Zdejmij i ogladnij tą listwę, faktycznie po całości masz przeryte.
 11. Pewnie poza wykruszeniem pianki po tylu latach guma jest mało elastyczna. Ciekawe jaka cena nowej uszczelki. Zobacz też czy szyby nie rysuje prowadnica mechanizmu podnoszenia.
 12. @JAREK.EL Pewnie błąd 2 sondy lambda, zapytaj o kod i po nim poszukaj na forum.
 13. @Oczkoo15 szlifowałeś ręcznie czy mechaniczne?
 14. I w bazie i na trasach zdecydowanie mała liczba atrakcji dla dzieciaków ( rodzinnych ekip było całkiem sporo ) - piszę o trasach turystycznych, bo wiadomo, że sportowcy walczą na próbach. W Dźwirzynie i Karpaczu było dużo prób sprawnościowych, które mogły wykonać dzieciaki, a dorośli też mieli ubaw. Tu i w Zawierciu tego nam brakowało.
 15. nagrzewnica? jak jest z poziomem płynu w chłodnicy?
×
×
 • Create New...