Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Achitofel Gilonita napisał:

Zadośćuczynię propozycji Waćpana. Zrobię nawet więcej. Opuszczę to forum. Już nie raz pisałem, że jest ono lewackie. Kolejny raz się przekonałem, że tak właśnie jest! NA pohybel PO_walonym lewakom!  PAD moim Prezydentem!

P.S. Pozbywam się forka, złożyłem zamówienie na GLC 43 AMG, dostałem 16% rabatu. Wyszło mi porównywalnie z e-boxerem. Porównania nie ma...

P.S2. Już nigdy więcej w na wasze lewackie forum nie wejdę. Nie do zobaczenia/widzenia/czytania. Wracajcie do swojego tok.fm / gw/ tvn

 

Brałeś coś?

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
2 godziny temu, Achitofel Gilonita napisał:

P.S. Pozbywam się forka, złożyłem zamówienie na GLC 43 AMG, dostałem 16% rabatu. Wyszło mi porównywalnie z e-boxerem. Porównania nie ma.

Z ciekawości spojrzałem na ceny ( samochody istotnie mało porównywalne :) ) : GLC 43 AMG kosztuje 295.300 w najtańszej wersji ( bez takich zbędnych opcji jak nawigacja itp), więc po 16% rabatu - 248.000.

No ale może to jest "lewacka" matematyka ....  :oops:

Natomiast czytając polityczne "wynurzenia" nasuwa się takie przesłanie: :wrongforum: panie @Achitofel Gilonita

  • Super! 2
  • Lajk 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mercedesie też lewaki że tak niski rabat dali, właściwie bez proszenia można dostać 20+, ale widać DUMA nie pozwoliła z Niemcem się targować :yahoo:

Edytowane przez Durbos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum są zapewne różnie patrzący na świat czy PL

Nie spodziewalem się jednak tu określeń typu lewactwo, pisiory, lubiacy tvp itp. 

Wolałbym rozmawiać o autach, zwierzętach. No i oczywiscie paniach czy panach. 

Każdy ma jakieś poglądy. Możemy się z nimi nie zgadzać. 

Ale szanujmy się

Tak mało i dużo jednocześnie. 

 

  • Super! 2
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś napisać na temat podziałów, zwolenników i przeciwników, lewaków i pisiorów ,ale pomyślałem sobie po co wsadzać kij w mrowisko.

Jak jest każdy z nas widzi , i wnioski może wyciągnąć jeśli chce .Straciłem ochotę na to by tutaj temat roztrzasać , pojawiły się wątpliwości do kogo to trafi i jak będzie przyjęte.

Trzeba żyć swoim życiem, robić swoje i mieć nadzieje,że jeszcze będzie pięknie, jeszcze będzie normalnie i wspaniale:-)

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Achitofel Gilonita napisał:

 

P.S. Pozbywam się forka, złożyłem zamówienie na GLC 43 AMG, dostałem 16% rabatu. Wyszło mi porównywalnie z e-boxerem. Porównania nie ma..

 

I wtedy się obudziłem... ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać ze z dołu przyśpiesza świetnie, powyżej 60 zaczyna słabnąć, stad czas do 100 około 10-11 sek na tym filmie. Do 140 już śmierć kliniczna, wydaje mi się że 100-140 to ok 12-13 sekund

będę monotematyczny: gdyby napęd elektryczny miał te 100KM i działał do 130km/h (no i bateria była większa) to właściciele xt już by wystawiali auta na otomoto...

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kukson napisał:

Ale nie ma więc chyba przejadę się do Mercedesa zobaczyć tego GLC 43 w cenie porównywalnej do E-Boxera i wtedy będę mógł wystawić XT na sprzedaż :)

Jak będziesz w salonie Mercedesa to poproś żeby dla mnie też jedną sztukę odłożyli, odbiorę w poniedziałek

  • Haha 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michał W. napisał:

Forester E-Boxer 0-153 km/h

 

No cóż, auto dla naprawdę statecznego kierowcy. Chyba XV z 1,6 napędza się podobnie sprawnie.

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 12:46, Tsunetomo napisał:

No cóż, auto dla naprawdę statecznego kierowcy. Chyba XV z 1,6 napędza się podobnie sprawnie.

Sprawnie to znaczy jak?

 

Jestem ciekły jak to wygląda w przypadku wyprzedzania  80-120? Bo eboxer to fajna rzecz ale na miasto, aby obniżyć spalanie.

Edytowane przez Fyrkes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Fyrkes napisał:

Sprawnie to znaczy jak?

 

Jestem ciekły jak to wygląda w przypadku wyprzedzania  80-120? Bo eboxer to fajna rzecz ale na miasto, aby obniżyć spalanie.

Dla mnie nie do zaakceptowania, ale nie chce bić piany bo jak widać teraz tu panuje trend, ze subiektywnie te auta są szybkie a więcej koni jest zbędne :)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Tsunetomo napisał:

Dla mnie nie do zaakceptowania, ale nie chce bić piany bo jak widać teraz tu panuje trend, ze subiektywnie te auta są szybkie a więcej koni jest zbędne :)

 

Zużycie paliwa też jest subiektywnie mniejsze niż w turbo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RoadRunner napisał:

Zużycie paliwa też jest subiektywnie mniejsze niż w turbo :)

Ej, znowu zaczynamy wchodzić na grząski teren ;) a do spalania nie doszedłem, wystarczyła mi lektura parametrów silnika i masy auta. I nie, nie jeździłem eBoxerem, wystarczył mi romans z OBK 2,5 (ktory to awansował na najszybsze auto w gamie marki) zakończony szybkim rozwodem ze względu na różnice temperamentów :) 

Jeden mezalians wystarczy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, radiolog napisał:

Już niedługo temperament będzie gaszony na 3 miesiące czy to w mieście czy na autobahnie.

Mnie ciekawi ilu już czynnych użytkowników eboxera jest na forum


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Od dawna jest. Prawo jazdy można stracić zarówno w 1,6 XV jak i 63S AMG. Posiadanie auta, które przyspiesza nie oznacza automatycznie, ze za kierownicą jest ktos o mentalności Forga. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdziłem XV e-boxer 2020 i XV 1,6 2019 na jeżdzie testowej.

Ceny ok 140 tyś vs ok 100 tyś plnów tak ogólnikowo podane przez sprzedawcę bez precyzowania bo jeszcze sam nie wiedział.

Wnioski- zamówiłem XV 1,6 2019

Różnice w normalnej jeżdzie na korzyść e boxera oczywiste (bardzo niewielkie i subiektywne) - warte doplaty 4 tyś  a nie 40 tyś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Od dawna jest. Prawo jazdy można stracić zarówno w 1,6 XV jak i 63S AMG. Posiadanie auta, które przyspiesza nie oznacza automatycznie, ze za kierownicą jest ktos o mentalności Forga. 

 

Od dawna tylko w zabudowanym, a ja pisałem o niezabudowanym.

Frog to skrajność.

"mam moc, ale nie będę jej używać", to nie po to kupuje się szybko przyśpieszające auta.

U mnie każdy AMG przejeżdząjący po doknami, robi to bardzo nieprzepisowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...