Jump to content

mio1

Użytkownik
 • Content Count

  329
 • Joined

 • Last visited

About mio1

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday May 12

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 • Auto
  Forester SJ 2,0i MY17

Recent Profile Visitors

925 profile views
 1. Nigdy nie miałem problemów z odpaleniem , mój samochód stoi na zewnątrz (żony w garażu :-)) i z akumulatorem wszystko jest OK.
 2. Kilka dni temu rozwiazałem umowę z Keratronikiem ,nikt się nie upominał o "bebechy". Po co to zdemontować niech sobie siedzi tam gdzie to włożyli.
 3. Jeśli masz obiekcje czy na rdzę czy nie, a jest to konserwacja na bazie bitumiku, to proponuję wlać benzynę ekstrakcyjną do jakiegoś pojemnika . W druga rękę pędzel i przy pomocy tych dwóch rzeczy umyj kawałem podwozia, możesz dla pewności zrobić to w np 3 miejscach i zobaczysz jak się sprawy mają. A jeśli ta konserwacja to nie bitumik a coś innego to zamiast benzyny użyj rozpuszczalnika nitro.
 4. Nie spotkałem się z taką ankietą,ale w moim przypadku nie mam krytycznych uwag do "mojego" serwisu .Dwie naprawy gwarancyjne były przeprowadzone szybko i skutecznie .
 5. mio1

  Alufelgi Forester

  Czyli w temacie felg są dwie szkoły...falenicka i otwocka :-))
 6. mio1

  Alufelgi Forester

  Odradzam piaskowanie:-) nawet o tym nie myśl . Aluminium jest miękkie i narobisz sobie bałaganu jak wezmie to w łapy niedouczony pracownik bez praktyki. To są bardzo proste felgi do renowacji, szlifierka oscylacyjno-rotacyjna w rękę odpowiedniej gradacji papiery ścierne ,pózniej grunt epoksydowy .następnie podkład wypełniajacy , srebrny lakier bazowy i na koniec lakier bezbarwny . Lub lakierowanie proszkowe ale bez piaskowania a jedynie z rozszlifowaniem wżerów.
 7. Proponuję nie bić piany , zostawić temat i czekać na rozwój . Wierzę, że wszystko dobrze się zakończy.
 8. Szczecin ul.Łukasińskiego pozdrowienia dla kierowniczki w białym Forku XT ,trochę byłem zaskoczony powitaniem od tak młodej osoby . Pozdrawiam serdecznie .
 9. U mnie chyba deska rozdzielcza przestała skrzypieć .Tą gąbkę którą jest od strony wewnętrznej ,tą czarną przy samym dole szyby, wcisnąlem głębiej tak ,że jej nie widać i jest cisza, nie skrzypi .
 10. Jak chcesz robić przez 10 minut to może wcale nie podchodz do tematu.
 11. Obecnie "szyba" reflektora jest robiona z poliwęglanu, jedne są lepszej jakości i nie żółkną inne są kiepskie i żółkną.Fabrycznie jest jeszcze położona warstwa antyrefleksu. Polerowanie da efekt ale krótkotrwały , wystarczy na 2, może 3 lata, a co z antyrefleksem, nie ma go.
 12. Hmm, żółte halogeny i boks dachowy charakterystyczne, a jednak nie pamiętam :-)Ale być może Ty masz lepszą pamięć . Pozdrawiam:-)
 13. Wczoraj wróciliśmy z Wetliny ,podróż do domu przebiegła bez niespodzianek (960 kilometrów w jedną stronę) łącznie przejechaliśmy ponad 2500 km. Oczywiście sporo czasu postaliśmy na bramkach poboru opłat, zwłaszcza ta pod Wrocławiem to tragedia , tam w okresie wakacji jest zapchana notorycznie. Zdjęcie poniżej z Wetliny w oddali Połonina Wetlińska którą zaliczyliśmy.
 14. Właśnie jestem, mało tutaj subarynek głównie przyjezdni.
 15. Nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałem, miałeś wypożyczony samochód i zabrałeś kluczyki od samochodów(prywatnych) na urlop?
×
×
 • Create New...