Jump to content

bmbm

Użytkownik
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

157 Wspaniały

About bmbm

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  Subaru XV 2018 2.0

Recent Profile Visitors

334 profile views
 1. Jeździłem przez wieeeeele sezonów na Uniroyalach, w Mitshubishi Outlander i wcześniejszych autach i byłem bardzo zadowolony. Do XV też rozpatruję jak stockowe mi będa wymagały wymiany. W deszczu super, trzymanie rewelka, ale głośne dość, chociaż nie ma tragedii. Dość miękka guma, zużywały się szybko, ale co z tego, jak jeździło się bardzo dobrze... Miałem też Rain Expert - też spoko.
 2. bmbm

  Spalanie XV II

  Czarny najlepszy.
 3. Tylko i wyłącznie zmotane terenówki. Zabawa XV? Ależ nie ma opcji.
 4. https://www.youtube.com/watch?v=LXiqnsP0RaU
 5. No i elegancko, to co lubię najbardziej. Kolega @Blixten napisał coś o zapachu i myk, wpisy z konkretnymi diagnozami, ekspertyzy godne ASO i ogólnie to weź Pan zmień auto, ono się do niczego nie nadaje na cholerę Ci one.
 6. No to można zrobić zlot jakiś? Chętnie też wpadnę.
 7. bmbm

  XV birze olej

  nje wjem, morze po morze, warto rzebys zprawćił
 8. Robiłem tak, ktoś tam udawał, że nie słyszy, wsiadła druga osoba potwierdziła dziwne odgłosy, auto na podnośnik, sprawdziliśmy nic nie ma, trzeba wszystko wymienić - pomoże. Zaznaczam, że żadna część eksploatacyjna nie kwalifikowała się do wymiany i nie była uszkodzona.
 9. Dokładnie tak. Nawet kazałem na mój koszt wyczyścić cały układ hamulcowy, wszystko sprawdzić za co zapłaciłem 150 zł, pomogło na kilka kilometrów. Zgłaszane wielokrotnie, nic z tym nie zrobione. Ciekawe, jak się to potoczy u Ciebie. Może inaczej, bo po wymianie na nowe klocki bym nie odpuścił. U mnie argumentują, że są używane, ale w sumie nie kwalifikują się do wymiany, więc nie mogą nic z tym zrobić, będą kontaktować się z Centralą bla, bla, bla..
 10. W zeszłym roku o tym pisałem. Ciągle próbuję to wyjaśnić, bezskutecznie. Co ciekawe, rozwiązaniem miała być - wymiana klocków na nowe.
 11. Trzeba mieć fantazję - dziadku Ja szanuję, chociaż mnie to nie interesuje. Wygląda na dobrą robotę i efektowną
 12. bmbm

  XV 2.0 e-Boxer

  No bo autko jest zajebiste i za każdym razem jak z niego korzystam to tylko się w tym utwierdzam. XV II 2.0 nie e-boxer.
 13. bmbm

  XV birze olej

  Może pic mu się chciało.
 14. Kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów. Kiedyś to chłop pompował auto dobrze dmuchając w wentyl, a nie, że teraz to jeżdzo na stacje z kompresora korzystają. Lajkonik jeden z drugim by nadmuchał sam opony do auta to by wiedział, co to bycie kierowco. Czujniki? A idź pan w cholerę.
×
×
 • Create New...