Jump to content

bmbm

Użytkownik
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

About bmbm

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  Subaru XV 2018 2.0

Recent Profile Visitors

214 profile views
 1. Odgórna, od SIP raczej nie, bo po przelaniu mi, skontaktowałem się z SIP i poinformowali, że powinno się odessać, co też serwis Zdanowicza uczynił.
 2. Typowy Zdanowicz. Szkoda gadać, każdy temat tam to droga przez mękę.
 3. bmbm

  Nowy XV II-generacji

  A może mu ktoś wyjechał z podporządkowanej i musiał się ratować? A może ktoś wyprzedzał na trzeciego i też musiał uciekać, żeby nie mieć czołówki? Musisz się wszędzie ze swoimi mądrościami pojawiać? Co by nie było, kierowca przeżył po dość mocnym strzale i raczej nic mu się nie stało i to najważniejsze.
 4. bmbm

  Nowy XV II-generacji

  Jeden XV mniej w Trójmieście, ale najważniejsze, że kierowcy nic się nie stało:
 5. to wiem, ale kolega napisał o podgrzewaniu szyby, co mnie zdziwiło
 6. A dla mnie zupełnie odwrotnie. STI jako powiedzmy drugie auto, właśnie przez to, że nie ma tych wszystkich gadżetów jest mega. I nie odbierz tego, jako atak czy coś, ale Forek jakikolwiek nie będącym oryginalnym STI nie będzie nim I tu nie chodzi o same osiągi, czy hamowanie, tylko tak po prostu. Zawsze byłby farbowanym lisem, co może oczywiście odpowiadać posiadaczowi. PS. Forestery mają podgrzewaną szybę w jakiejkolwiek wersji?
 7. bmbm

  Nowy XV e-boxer 2019

  Przekroczyłeś kiedyś 5000 obrotów? Wiadomix, że 2.0 to nie demon prędkości, ale kurde - właśnie przy wyższych prędkościach fajnie się zbiera - zrzucasz kilka "biegów", obroty wysoko i fajnie jedzie. Ale trzeba troszkę pobawić się, to fakt. Tryb manualny też sporo zmienia, jak się utrzymuje obroty wysoko.
 8. Lata po Gdańsku, auto spotkałem na spontanie na myjni na Hynka, gdzie stało w kolejce. Do czerwca przyszłego roku właściciel będzie jeździł po Trójmieście z tego co mówił.
 9. Spotkany na myjni na Zaspie, ul. Hynka. Przez jakiś czas będzie gościł na Trójmiejskich ulicach Totalny unikat - oryginalny Forester STI po przekładce. A tak to wszystko oryginalne. No i zmienione wkłady reflektorów. NIESAMOWITE WRAŻENIE ROBI NA ŻYWO - KOSMOS. Pozdro dla właściciela!
 10. bmbm

  Nowy XV II-generacji

  Czyli temat problemów z hamulcami nie jest czymś wyjątkowym... Zdanowicz nieustępliwie sugeruje wymianę kompletu jako jedyne rozwiązanie problemu.
 11. Logo Zdanowicza na gumowych dywanikach ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 12. Audi w reklamie nie przypadkowe? Bez tego czegoś nie pojedzie?
 13. bmbm

  Nowy XV II-generacji

  Tak jak @Blixten napisał. Sprzedaj auto, nie męcz się, nie spędzaj czasu w aucie, w którym się męczysz. I wyrywaj z forum. Ignorowanie nie pomaga, jak ktoś cytuje.
 14. @spawalniczy - daj znak, jak troszkę pojeździsz. Ile płaciłeś?
 15. Mogłeś pisać, że będziesz zamawiać, bo ja biorę tylko na przód Kompletem byśmy się podzielili, heh.
×
×
 • Create New...