Jump to content

yarthecat

Użytkownik
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

122 Wspaniały

About yarthecat

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Subaru XV 2.0 MY18

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pięknie dziękuję, gdzieś słyszałem - może to plotki były, że w VAG-ach czy innych wynalazkach po wyjęciu baterii kluczyk mógł stracić powiązanie z autem - chciałem się upewnić.
 2. Pojawił mi się komunikat na konsoli o słabej baterii w kluczyku (incydentalnie), wymieniał ktoś może? Można to zrobić we własnym zakresie czy grozi to np. rozprogramowaniem kluczyka?
 3. Są głośne niestety, bez wyciszenia dachu jest marnie.
 4. yarthecat

  CVT - awarie

  Wrocław ma, na ostatnim przeglądzie (październik) pytałem
 5. yarthecat

  CVT - awarie

  Tutaj ładnie opowiedziane - pewnie już było
 6. Problemem jest samo łącze USB w telefonie, brudzi się i styk siada. Czyszczenie spirytusem etc pomaga, generalnie jest to problem styków
 7. Gdyby ktoś szukał video instrukcji jak: poprowadzić dodatkowe okablowanie do kamerki, zamontować dodatkowe gniazdo zapalniczki w bagażniku, zdemontować boczki etc. to znajdzie na kanale https://www.youtube.com/channel/UC4toYvxk-yXvaQaazXXyPdQ gościa zza wielkiej wody.
 8. yarthecat

  Co zamiast XV???

  Toyota "zawsze na propsie" miałem od nowości, 300kkm przejechałem nigdy nie zawiodła, córka ja zajeżdża i będzie jej trudno. Jak włożą do niej hybrydę obecnej generacji RAV4 będzie hit
 9. W cenie Forestera, który udaje hybrydę, a hybrydowosią się chwali, są lepsze propozycje hybryd Toyoty, Forda, czy Suzuki (w budzie RAV4)
 10. A przyczepa jaką ma masę i jak bardzo auto się z nią męczy?
 11. https://www.torquenews.com/1084/report-says-subaru-crosstrek-will-get-new-fuel-efficient-turbocharged-engine-soon Jest więc szansa na nowe uturbione silniki dla xv do zaakceptowania w EU w rozmiarach nieakcyzowych.
 12. W znaczeniu gdyby były dostępne opony jak wyżej w rozmiarze 18 jak napisano to felg 17 tek mozesz, ale nie musisz nie kupować. Sam bym się na nie zdecydował bo na felgi nie mam miejsca póki co.
 13. Wszystkie XV 2018 z 2.0 mają na stanie 18stki - odpada zakup felg 17
 14. yarthecat

  Spalanie XV II

  Uff, myślałem że popsułem auto a to Pertyn i inni mają popsute, że im w mieście tak mało pali... Na trasie w kierunku Czech etc wyniki mam koło 7-8.
×
×
 • Create New...