Jump to content

subartu

Nowy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

subartu's Achievements

..:: Świeżynka ::..

..:: Świeżynka ::.. (1/13)

0

Reputation

 1. po 4mm zostało na klockach i po 29mm na tarczach. Zostały zmienione. Jeszcze można było w zasadzie pojezdzić ale nie miałem juz kiedy pomierzyć bo rano miałem umówioną wizytę. Co do tempa zużycia to powiem, że mieszkam w terenach górzystych, są podjazdy gdzie się zużywa paliwo i zjazdy gdzie się zużywa hamulce, innego wyjaśnienia nie mam.
 2. Miałem pierwszy przegląd na jesień to mówili, żeby przy zmianie opon zwrócić uwagę na klocki, warsztat gdzie to robiłem mówił że z przodu już się kończą. Nie ma żadnych stuków z ukł. hamulcowego.
 3. Mam od nowości Outbacka 2017 2.0D automat. Przebieg 26 tys. km i klocki do wymiany. Jestem umówiony i Serwis zacierając ręce do razu mówi, że tarcze pewnie też. Momencik, tarcze przy 26k? Klocki to już dziwne ale tarcze? Auto nie jest katowane gaz/hamulec bo służy jako rodzinne, dzieci do przedszkola jakieś wyjazdy, skąd takie zużycie.. Ile grubości tarczy wskazuje, że trzeba będzie wymienić już teraz?
 4. pomyślałem o niebieskim bo wszędzie po folderach są z tym fotki, już się przyzwyczaiłem do tego a tu nie ma Ale bez też jest całkiem ok. Jak już rozmawiam z posiadaczem tej samej budy, to zapytam na jakich ustawieniach świateł dziennych mam jeździć aby było zgodne z przepisami? Auto, czy mijania czy pozycyjne?
 5. Mówisz, że na żywo nic specjalego? Nawet nie wiedziałem, że to tylko w topowej wersji. Dzięki za info.
 6. Mam nowego outbacka my2017 diesel ctv ale nie mam instrukcji po polsku a chciałem zmienić kolor podświetlenia zegarów. Wiem, że jest okrągła obwódka niebieska lub w innych kolorach ale w menu tego nie widzę. U mnie jest to wyłączone.Jak to zrobić albo skad pobrać polską instrukcję.
×
×
 • Create New...