Skocz do zawartości

Outback MY 2018


malysmok

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Dyrekcja napisał:

Nie ma obaw - topowa wersja w dalszym ciągu będzie miała HK ( opis w internecie ne był wystarczająco precyzyjny - będzie zmienione ).

 

Pozdrowienia

To dla mnie brzmi jakoby te 6 głośników to było HK. Chyba, ze Dyrekcja miała na myśli „błąd” w opisie a nie „niewystarczająco precyzyjny” :)

 

cofam co napisałem - już jest poprawiony cennik na Subaru.pl :) jednak 12 glosnikow

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

cofam co napisałem - już jest poprawiony cennik na Subaru.pl :) jednak 12 glosnikow

 

Poprawione, ale.....teraz też jest trochę mylące gdyż czytający nie jest pewien czy bajery typu Carplay, Android Auto są tylko w wersji zwykłej audio czy też HK

system audio Harman/Kardon z nawigacją i 12 głośnikami
system audio z 8" kolorowym wyświetlaczem, odtwarzaczem CD,USBx2, Apple Carplay, Android Auto i 6 głośnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 14 November 2017 at 7:57 AM, Siemek said:

 

Poprawione, ale.....teraz też jest trochę mylące gdyż czytający nie jest pewien czy bajery typu Carplay, Android Auto są tylko w wersji zwykłej audio czy też HK

system audio Harman/Kardon z nawigacją i 12 głośnikami
system audio z 8" kolorowym wyświetlaczem, odtwarzaczem CD,USBx2, Apple Carplay, Android Auto i 6 głośnikami

Na innych rynkach jest Apple Carplay i Android Auto zawsze obecne niezależnie od wersji wyposażenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ojciec Założyciel
20 minut temu, tikemi napisał:

Czy znana już jest oficjalna dat dostępności?

Produkcja styczeń, czyli prawdopodobnie koniec marca ( zależy od tego, jak pomyślne będą wiatry :)  )

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2018 o 14:31, Dyrekcja napisał:

Produkcja styczeń, czyli prawdopodobnie koniec marca ( zależy od tego, jak pomyślne będą wiatry :)  )

 

Pozdrowienia

Bez przesady, żaglowcami nie wożą, dzisiejsze statki (car carrier) aż tak bardzo od wiatru zależne nie są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Fajny środek. Brązowa skóra plus matowe 'drewniane' wstawki łączone z 'alu' przypadły mi do gustu. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to piano black plastik, który wygląda dobrze tylko w salonie i to nie zawsze. A po 1000km jest zakurzony i podrapany i wyglada tandetnie.

 

Przy okazji trochę OT  - bardzo jestem ciekaw jak będzie wyglądał nowy model - jeśli FHI utrzyma 5letni cykl - to 2019/2020 można się spodziewać takowego. A patrząc na samochody na nowej global platform - to może być ciekawie. Widział ktoś jakieś spy photos?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
3 godziny temu, Topi napisał:

Pare zdjec ze srodka MY2018 (z zeszlego tygodnia z Kanady.

Należy pamiętać, że OBK  dla Ameryki jest produkowany w USA - mogą być więc różnice.

 

Pozdrowienia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby pojawiła się inna skóra niż standardowa beżowa i czarna. Niemcy oferują różne kolory skóry jako ekstra opcję (2500 euro), ale Austriacy już nie. Brąz w USA występuje jako element wersji Touring (z "europejskimi" relingami). W jednym z polskich salonów oferowali mi możliwość wyboru dowolnej skóry, ale jako opcja niejako poza sprzedażą - do wykonania na zamówienie przez tapicera. Podobno niektórzy klienci wymieniają fabryczną skórę na skórę robioną na zamówienie. Cena o ile dobrze pamiętam to 9000 zł brutto. Sensu w tym nie widzę, ale kto bogatemu zabroni? Zamawianie tapicerki skórzanej miałoby natomiast sens przy wyborze modelu z fabryczną tapicerką materiałową, ale wtedy niestety traci się inne elementy wyposażenia (najbardziej byłoby mi żal nagłośnienia).

 

Przy przeglądaniu niemieckiej i austriackiej strony Subaru zainteresowało mnie coś innego. W ich specyfikacji maksymalna prędkość nowego Outbacka to 198 km/h, a w polskiej 210 km/h. Mam nadzieję, że po prostu w naszym kraju będą sprzedawane te szybsze... ;) Ale tak poważnie, to osiągi to jedyne co budzi moje poważne wątpliwości przy kupnie nowego Outbacka. Wydawało mi się, że przyspieszenie już przebolałem i pocieszałem się, że gdy go rozkulam na autostradzie, to już pojedzie, a tu wygląda na to, że i w tym aspekcie kiepsko. Inna niedogodność to brak dzielonej tylnej kanapy 40/20/40 (w Levorgu jest!), ewentualnie "klapki" za podłokietnikiem pozwalającej przewozić narty w samochodzie. Podejrzewam, że gdy już zdecyduję się na kupno Outbacka, to poszukam jakiegoś mechanika/tapicera, który wytnie tam dziurę i założy właśnie jakąś "klapkę" z innego samochodu. Ćwiczył może ktoś z Was coś takiego? Ma to wpływ na gwarancję/homologację?

 

P.S. Testowałem ostatnio Lexusa RX300 oraz Range Rovera Velara i najlepiej jeździ... Outback. Nie wiem, na czym to polega. Może nie dorosłem do poduszkowców? Inna refleksja jest taka, że trudno zbudować idealny samochód. Velar ma duży bagażnik i mało miejsca z tyłu, a Lexus odwrotnie - malutki bagażnik i leżanka w drugim rzędzie siedzeń. Znowu wygrywa Outback. Gdyby tylko wsadzili do niego silnik z Forestera XT... A może poczekać rok na nowy model? Albo na Ascenta (o ile przepłynie ocean)?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Alexiorz napisał:

 osiągi to jedyne co budzi moje poważne wątpliwości przy kupnie nowego Outbacka. Inna niedogodność to brak dzielonej tylnej kanapy 40/20/40 (w Levorgu jest!), ewentualnie "klapki" za podłokietnikiem pozwalającej przewozić narty w samochodzie. 

Mam podobne rozterki co do Outback’a...  szczegolnie w kwestii osiagow. na q5 patrzyles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 24 czerwca 2017 o 12:56, Gregorius napisał:

Wersje amerykanskie zawsze roznia sie od europejskich. Wystarczy poczytac amerykanska instrukcje obslugi i europejska i od razu wida roznice w funkcjach, ustawieniach itp. Nie sa to duze roznice i w cale nie musza wynikac z tego, ze to nowy rocznik.

A właściwie dlaczego tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...