Skocz do zawartości

rombu

Użytkownik
 • Zawartość

  1217
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez rombu

 1. rombu

  Sprowadzenie i naprawa OBK MY2017 z USA - relacja :-)

  To zgadza się, bo ja w Rivie jestem.
 2. rombu

  Mój Outback z Kanady

  Teraz w wydziale komunikacji można zamówić "amerykańskie" tablice.
 3. rombu

  Sprowadzenie i naprawa OBK MY2017 z USA - relacja :-)

  A gdzie to zdjęcie robione ? Bo mam podobne widoki za oknem.
 4. rombu

  cham na drodze

 5. rombu

  Hot Hatch Hysteria

  Prezes Audi.
 6. rombu

  Hot Hatch Hysteria

  To on jeździ ? To chyba miał być dawca do Megane ? A co to za skrzynia ? Jakaś sekwencja ?
 7. rombu

  Przepisy ruchu drogowego.

  Zgodnie z oznaczeniami poziomymi na jezdni, ta zatoka autobusowa to pobocze drogi. Jadący poboczem włącza się do ruchu. Dodatkowo poboczem nie wolno się poruszać, chyba, że wymaga tego sytuacja na drodze. Wiec chyba winny ten z prawej. Ale pewny nie jestem.
 8. rombu

  Sprowadzenie i naprawa OBK MY2017 z USA - relacja :-)

  No i fajnie Ten kolor chyba ok, bo teraz na zdjęciach widać różnicę błotnik/klapa. A przecież "z jednej puszki" farba. ps. Za zagazowanie urywam jaja.
 9. rombu

  Leasing, gdzie najlepiej?

  "Syty głodnego nie zrozumie" , "Nie mierz innych swoją miarą" itd, itp. Są różne firmy, w jednych można robić przerwy, w innych nie można zatrzymać produkcji, z powodów technologicznych, ekonomicznych.
 10. rombu

  Leasing, gdzie najlepiej?

  Ale była taka sytuacja, że przepisy się zmieniały i trzeba było zarejestrować umowę leasingu w US i wtedy rozliczało się na starych zasadach. Ale o co to chodziło - nie pamiętam. Chyba o "kratki"
 11. rombu

  Leasing, gdzie najlepiej?

  Od kiedy słowo "bzdura" jest niekulturalne ? Piszesz bzdury, to dostałeś komentarz, że tak piszesz. Gdzie widzisz brak kultury ? A jeszcze był zwrot per "Pan" - poziom kultury expert.
 12. rombu

  Leasing, gdzie najlepiej?

  Obecnie 50% dotyczy VAT'u. Oni chcą dodatkowo również 50% kosztów, czyli PIT'u
 13. rombu

  cham na drodze

  Dokładnie. A wy chcecie już kierowce zastrzelić. A właśnie. Skąd wiadomo, że w tandemie ? A może za czerwonym jeszcze inni wyprzedzali i nagrywający kierowca patrzył w lusterka co tam jeszcze z tyłu się dzieje. Może dlatego późno zahamował.
 14. rombu

  Sprowadzenie i naprawa OBK MY2017 z USA - relacja :-)

  Jednak na zdjęciach widać różnicę. Masz naklejona próbkę na drzwiach - jest jasniejsza Może w realu nie będzie widać. Bałly to chyba najgorszy kolor dla lakiernika. A co dawałeś do środka - to wygłuszenie to jest ta kremowa substancja ? Nie klei się, nie śmierdzi, nie rozpływa pod wpływem temperatury ?
 15. rombu

  Sprowadzenie i naprawa OBK MY2017 z USA - relacja :-)

  Widać zdjęcia. Kolor się zgrał ? Na zdjęciu błotnik / drzwi słabo wygląda.
 16. rombu

  XV Zlot Plejad AD 2018

  Nie śmiałbym ubiegać się o klasyfikację. Już raz zostałem sklasyfikowany na "Piątku u Emila", a dokładniej sobocie i do tej pory jest mi głupio. Wystarczy udział w Plejadach. ps. Czy ktoś wie co z tymi "Piątkami" ? Może powrócą ?
 17. rombu

  XV Zlot Plejad AD 2018

  No tak, tylko patrząc na tegoroczny casus Bębna, można prosić o odstąpienie od regulaminu. Ale sprawdzając po tym przypadku regulamin, odnalazłem w nim zapis, że uczestnikiem nie musi być "Tylko Subaru" Decyduje o tym organizator. Czyli nawet odstępstwa nie trzeba robić. W tym roku było już za późno, ale może w przyszłym poproszę organizatora o możliwość uczestnictwa. W końcu nie musiałbym tylko czytać i oglądać na ekranie. Zobaczymy....
 18. rombu

  XV Zlot Plejad AD 2018

  Ale jaki VIN nie pasuje. Pytam poważnie.
 19. rombu

  XV Zlot Plejad AD 2018

  Dlaczego ?
 20. rombu

  cham na drodze

  Tak..... 504 wypadki , 27 zginęło.
 21. rombu

  Trzęsie po wymianie sprzęgła

  Zrób zdjęcie docisku z drugiej strony. Jak wygląda współpraca z łożyskiem.
 22. rombu

  Trzęsie po wymianie sprzęgła

  Moim zdaniem błądzisz. Koło zamachowe nie jest problemem. Już Ci napisałem, że nie jest szlifowane. Było w stanie tragicznym i nowe sprzęgło nie powinno było być założone na koło w takim stanie. Koło zostało sfrezowane - i dobrze. Ale powinno być po tym szlifowane i przede wszystkim wyważone. Brak wyważenia może się zemścić później. Ale teraz o szarpaniu. Czy jesteś pewien, że szarpie, nie klei sprzęgło ? Czy widzisz, czujesz skoki obrotów silnika przy ruszaniu ? Czy na wyższych biegach sprzęgło nie przenosi momentu i obroty rosną bez zwiększania prędkości ? Czy opisane objawy to czasami nie szarpanie karoserią, jakieś hałasy, stuki ? Podporę wału łatwo sprawdzisz. Jak jest uszkodzona to wyczujesz luzy, po odkręceniu od karoserii nie będzie prawidłowo się kręcić.
 23. rombu

  Kubica w F1

  Czy Monte nie jest jednym z tych torów na których RK nie może się wykazać ?
 24. rombu

  Kubica w F1

  Pokaż , jest gdzieś ? On Williamsowi tyle już rozbił i zniszczył części, że biorąc pod uwagę ich koszt oraz inne straty, to nie wiem czy tych wpłaconych piniondzów wystarczy. Czy wystarczy na naprawy.
 25. rombu

  Przepisy ruchu drogowego.

  Obowiązkowe. od 06.2017 W sumie wcześniej też było.
×