Jump to content

rombu

Użytkownik
 • Content Count

  1300
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rombu

 1. Ja odpadam z dyskusji.
 2. Po raz kolejny udowodniłeś, że nie wiesz o czym jest dyskusja. A sprawa jest prosta, czytelna, zrobiony jest szkic. I twierdzisz w dyskusji - przeczytaj swoje wpisy, że z ulicy jednokierunkowej, o dwóch pasach ruchu można skręcić w lewo z prawego pasa.
 3. Idąc twoim i hak64 tokiem rozumowania, winnym kolizji na skrzyżowaniu będzie kierowca, który co prawda miał zielone światło, ale pojazd wjeżdżający na czerwonym był z prawej strony. Oczywiście kierowca wjeżdżający na czerwonym dostanie tylko mandat.
 4. Zdajesz sobie sprawę, że z lewego pasa można pojechać również na wprost. I jadąc na wprost mam obowiązek ustąpienia pierwszeństwa pojazdowi skręcającemu z prawego pasa w lewo ?!
 5. Panie Majster jakim momentem przykręcić te śruby ? Aaaa, przykręć z cuciem.
 6. Przecież na tym filmie to widać. Dokładnie to problem jest w miejscowości Chojny. od 30 sek.
 7. No nie do końca. Tam z jeden strony są światła, a z drugiej strony ich nie ma. Może się zdarzyć sytuacja, a zapewne już się zdarzyła, że na zielonym pojedzie pojazd na wprost i będzie miał pierwszeństwo, i z drugie strony pojedzie pojazd, zgodnie ze znakami i tez będzie miał pierwszeństwo.
 8. A teraz zapewne i ten "projektant - inżynier" i ten szef pracują w Williamsie...
 9. Geniusz insztalator ruchu :
 10. Dlaczego ? Pani Profesor, proszę wytłumaczyć.
 11. rombu

  Kubica w F1

  Tak. Jest pod ich "opieką" A nie mógłbyś zadziałać. Może ustaw po swojemu ten "bolid", sprawdź co nie jest dokręcone. Bo aż żal patrzeć.
 12. Ja też Cię serdecznie pozdrawiam.
 13. rombu

  Kubica w F1

  Vettel strasznie pokłócił się z szefostwem. Poszło na noże. Za faworyzowanie Leclerc'a, za dziwnie odpadające skrzydło. Odchodzi z Ferrari. Od wyścigów europejskich zastępuje go Kubica. Oficjalne potwierdzenie jeszcze dziś. Nareszcie .....
 14. rombu

  Kubica w F1

  Smutno zaczyna się ten sezon.
 15. Jest mocny kandydat na cesarza chamów :
 16. rombu

  Kubica w F1

  Dziwna ta rozpiska konferencji prasowych. Nie wpisali Roberta w sobotę i niedzielę.
 17. rombu

  Kubica w F1

  Na Ipla. Za darmo. Działo się !
 18. Ano właśnie. Lewemu kończy się pas, niewyznaczony. Zaczyna zwalniać. Ten z prawej też musi zwalniać, bo nie może go wyprzedzić. Dopiero może go ominąć, jak się ten z lewej zatrzyma. Piszesz po raz kolejny nieprawdę, i chyba sobie sprawy nie zdajesz, że ktoś może Cię posłuchać, w dodatku przeczytawszy : "specjalista..." Art. 22, punt 4 Kodeksu : "Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas z prawej strony. " Pozdrowienia O tak, tego nie brałem pod uwagę. Ale ale, jak Szanowna Dyrekcja czyta i kontroluje ten temat, to może szepnie p.Dworakowi, że jak będzie miał czas i ochotę to tutaj coś napisze, wyjaśnić sporne sytuacje ?
 19. Ile razy napiszesz tą samą nieprawdę ? Jak pojazd z prawej strony pojedzie pierwszy, jak nie można w takiej sytuacji wyprzedzać z prawej strony ? Reguła pierwszeństwa z prawej strony obowiązuje na skrzyżowaniach, a nie przy zmianie pasa ruchu.
 20. To co będzie w sytuacji, kiedy prawy może jechać "prosto", a lewy ewidentnie musi "się przesunąć". Ten po prawej nie może wyprzedzić tego po lewej - to jest wyraźnie określone w kodeksie.
 21. Po pierwsze dyskusja o tym już była kilka miesięcy temu. Po drugie, jeżeli nie ma wyznaczonych pasów ruchu, z prawej strony nie wolno wyprzedzać, więc pierwszy pojedzie ten z lewej.
 22. rombu

  Kubica w F1

  Ten wykres, kto ile przejechał okrążeń to jest wykres 1:1 kto ile ma pieniędzy. Żaden sport, po prostu wyścigi kont bankowych. Zwróćcie uwagę, że w ogóle mógł Williams nie wystartować. Przecież dopiero na początku lutego zdobyli Rokit'a. Inni od końca poprzedniego sezonu, a nawet wcześniej mogli skupić się na konstruowaniu auta.
 23. rombu

  Kubica w F1

  W poprzednim sezonie przynajmniej w testach wzięli udział. RK jeździł. Jak można zepsuć jeden z najlepszych zespołów.... Z takim zapleczem, doświadczeniem, jednym z najlepszych tunelem aerodynamicznym. W jeden rok, 40 lat pracy...
 24. A zrobiłeś tak jak napisałem ? Czy to nie o to Ci chodzi ?
×
×
 • Create New...