Jump to content

rombu

Użytkownik
 • Content Count

  1375
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by rombu

 1. Przecież tam zatrzymał się z niewiadomego powodu samochód. Z tego co widzę na mapach mógł opuścić skrzyżowanie. Tirowiec miał dużą prędkość i nie przewidział takiego nietypowego zachowania. A powinien.
 2. Teraz policjanci będą umożliwiali: złodziejom kraść, gwałcicielom gwałcić mordercom mordować. Nowoczesna policja
 3. Przecież piesi i rowerzyści to święte krowy. Wielu z Was tak napisało w tym wątku i w wątku o przepisach. Następnym razem również Wy zastanówcie się co piszecie. I jeszcze cytat uczestniczki wypadku : Na pewno ten weekend pokazał ile jest agresji w stosunku do kolarzy i to jest smutne… Pilnujcie się na drogach!”
 4. rombu

  Pomagam na drodze

  Ponieważ ... ?
 5. Zapewne już jest musztarda po obiedzie... Ale czy nie można było, zamiast zakończyć leasingu, wymienić przedmiot leasingu ? W umowach, przynajmniej moich, nie ma numeru VIN. Jest w protokole odbioru, ale wystarczy zrobić aneks.
 6. Dokładnie, bo zmienia pas ruchu.
 7. Dokładnie. Też mam takie zdanie. Tłumaczenie p.Dworaka jest logiczne i co najważniejsze możliwe do wykonania A w odpowiedzi na interpelacje, Andrzej Bittel stworzył własne prawo. Według niego kierowca poruszający się lewym pasem powinien mieć zdolności jasnowidztwa, oraz powinien widzieć linię krawężnika przez zasłaniające tą linię pojazdy.
 8. Napisz to np. Tomaszowi Komendzie. Nie zapomnij mu puścić lekceważącego oczka na koniec.
 9. Co to za życie, co to za świat, że jednej rodzinie przyniosło taką dawkę cierpienia i smutku. [*]
 10. Ciekawy odcinek. 4.10 - o tym była dyskusja stronę wcześniej. Tutaj tez winnym będzie kierowca, który nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając z podporządkowanej. Ten jadący "po prąd" raczej tylko mandat. 5.20 - robi wrażenie. Dlaczego trzeba przestrzegać ograniczeń prędkości. W tym wypadku prędkość nie była jego powodem, ale skutki okropne.
 11. Nie wyprzedzał tylko omijał. Omijać wolno. Miał ustąpić pojazdom poruszającym się po drodze z pierwszeństwem.
 12. Taka sama sytuacja byłaby, gdyby wyjeżdżał z drogi podporządkowanej.
 13. rombu

  Kubica w F1

  Ludzie, jaki DTM ?! Przecież zapieprza aż miło.
 14. rombu

  Kubica w F1

  Klara wróciła już od fryzjera ? A oni w ogóle poskładali już bolida ?
 15. Moim zdaniem linia ciągła w sek. 11-15 powinna być jednostronnie przekraczana i w tamtym miejscu powinieneś zmienić pas z wew. na zewnętrzy. Nie można. Tylko z zewnętrznego. Bo: Dokładnie. Tam gdzie jest linia przerywana, przy poprzedzającym zjazd zjeździe. ( jaka piękna konstrukcja zdania mi wyszła )
 16. A i taka "ciekawa" sytuacja.
 17. Co Ty piszesz ! Już obecne prepisu wymuszają odpowiednie zachowania. No widzisz. I bajkopisarz Mateuszek wykorzystuje sytuacje i wprowadza nie do końca przemyślane przepisy. Na nasze życzenie !!!
 18. A propos dyskusji. Tak jeździcie, to wprowadzają (głupie) przepisy.
 19. To teraz już nie rozumiem. Kilka, kilkanaście postów pisałeś, że takie grzanie opon jest ok, Miko mistrz wie co robi, takie jest rzemiosło rajdowe , wszyscy tak robią... A teraz wrzucasz, że jednak czasami coś może pójść nie tak. To postępowanie Marczyka było odpowiedzialne czy nie ? Złamał przepisy , czy nie ?
 20. Nawet trochę śmieszne. Suwak vol. 2
 21. rombu

  Kubica w F1

  Sie chłopcy bawią. Zazdraszczam.
 22. To nie mój film. Ale chyba tak. Dojazd do ul.Jana Pawła II.
 23. Jazda "na suwak". Przepis jest, już obowiązuje, a jest jak było. Czy to się nigdy nie zmieni ? Nie było kultury, jest przepis i dalej to samo.
×
×
 • Create New...