Jump to content

rombu

Użytkownik
 • Content Count

  1322
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rombu

 1. rombu

  Kubica w F1

  Jak się nie ma co się lubi, jak RK ma wujkowe auto, to se można powspominać. Deszczyk (jeździli, nie płakali) i lekka awanturka:
 2. rombu

  Kubica w F1

  Nowy dzień, nowy znafca. Przez przypadek następny Brytyjczyk !? https://sport.onet.pl/formula-1/johnny-herbert-o-robercie-kubicy-or-f1/96swj88
 3. rombu

  Kubica w F1

  Kampania przeciwko RK nabiera tempa. Dzisiaj taki jegomość "nie zauważa", że RK jeździ bolidem kat.C. https://sport.onet.pl/formula-1/david-coulthard-o-robercie-kubicy-or-f1/pq2tv05 ps. Czy RK ma w ogóle teraz jakiegoś menadżera ?
 4. Kolego, ja nie napisałem, ze na tej drodze nie wolno wyprzedzać z prawej, odnoszę się tylko do faktu że zabrania się wyprzedzania z prawe pojazdu sygnalizującego zamiar skrętu w prawo. Nie bawi nie prostowanie czyichś zakręconych myśli... Niestety dla ciebie, umiem czytać ze zrozumieniem. To może zacytuję całe napisane przez Ciebie zdanie : To chyba jednak odnosi się do konkretnej sytuacji z filmu, w konkretnym miejscu.
 5. Od kiedy nie można wyprzedzać z prawej strony na jezdniach z wyznaczonymi pasami ruchu ? Następnie : Art. 22. ust. 4 ustawy Prawo o Ruchu Drogowym wskazuje, że kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas z prawej strony. Więc nie tylko ipsx82 jest winien zaistniałej sytuacji. ipsx82 zachował się, jakby to powiedział p.Dworak : "nie po partnersku".
 6. rombu

  Kubica w F1

  Ależ bezczelny siurek:
 7. Nie wolno jeździć po chodniku. Nie wolno jeździć po przejściu dla pieszych. Nie wolno przepychać pieszych samochodem.
 8. Widzę, że jest nowy kanał na youtube. Trochę to żenujące, że piesi muszą w ten sposób egzekwować przepisy.
 9. rombu

  Kubica w F1

  Kilka, albo już nawet kilkanaście lat temu Robert miał wyrypane na Orlen. Chyba miał rację. Oczywiście nie wiem, jak jest napisana umowa sponsorska Orlen-Williams, ale jak widać po sytuacji, chyba "staszki co się sprawdzają w biznesie" czegoś nie dopilnowały. Raczej nie "nie doplinowały" - oni po prostu się an tym nie znają.
 10. rombu

  Kubica w F1

  Jak ma być rentowa, to nie może inwestować w "szybkość", bo wtedy przestanie być rentowa. Dlatego "się wożą"
 11. Zadałbym inne pytanie: Jaki procent nietrzeźwych zostało zatrzymanych ? Obstawiam, że może 1% ? Czyli poruszało się 6 mln nietrzeźwych kierujących ?!
 12. Zamka nie wymieniałbym. Pilota skradzionego można zapewne dezaktywować. Dokupić po drugim drugim kluczyku. I chyba najważniejsze, poinformować o tym zdarzeniu ubezpieczalnie - tam zapewne dowiesz się co dalej.
 13. Oglądnijcie jak działa wymiar "sprawiedliwości" w Polsce. Jak pracują biegli i "specjaliści z zakresu ruchu drogowego" jakbym widział moją sprawę...
 14. rombu

  Kubica w F1

  RK ma zdobywać punkty i wygrywać, a on musi jeszcze "budować auto" i w wyścigu myśleć za "inżyniera wyścigowego" Oni z tymi wszech obecnymi "inżynierami" to już grubo przesadzają. Może wystarczyłby mechanik i strateg. Może nie być "inżynier" ale musi być ogarnięty. https://sport.onet.pl/formula-1/robert-kubica-doradzal-swojemu-inzynierowi-stary-nie-mysl-o-pozycji-na-torze/z9grbp8
 15. rombu

  Kubica w F1

  Dawaj Robert, Pyknij tych dwóch i będzie punkcik !!!
 16. https://poznan.onet.pl/poznan-policja-szuka-kierowcy-porsche-ktory-pobil-kobiete/nvm5f3l
 17. Ale to nie ten kierowca. Jak zwykle "drobna" pomyłka. Oglądnąłem jeszcze raz ten film, i jak dla mnie porsche przepuszczało idącego ścieżka rowerową rowerzystę. Może rowerzysta jechał, zsiadł , zaczął iść ? Dlatego stal na pasach, wtedy od tyłu nadeszła piesza. Może powinna poczekać, aż pasy będą wolne ? Rzeczywiście, jak kierowca wysiadł to został opluty. Jestem co prawda młodszy, ale nie już nie młody i też uważam, że nic nie usprawiedliwia. Ale Ojcze Dyrektorze, teraz walka jet o jakieś równoprawnienie... Może to jest efekt ?
 18. Tak mi się przypomniało/
 19. Fakt, szybki jest. Nie ma Primara, nie ma fury zdjęć
 20. rombu

  Kubica w F1

  W końcu będzie szansa na dobry wynik. NARESZCIE... https://sport.onet.pl/formula-1/robert-kubica-wystartuje-w-kolarskim-maratonie/y2szyj0
 21. rombu

  Kubica w F1

  Przecież Hamilton był z prawej strony. No przecież zasada prawej ręki, czy tez pierwszeństwa z prawej chyba obowiązuje ?! Ci trzej "sędziowie" to sobie powinni obejrzeć motogp. Tam reakcja sędziów jest jak ktoś komuś w klamkę hamulca kopnie lub ręką naciśnie. Ten z na pierwszym miejscu płacze zamiast zapierdzielać. A ten na ostatnim miejscu chce, umie zapierdzielać to mu dadzą auto co się tylko ślizga. Koniec świata. Dla przypomnienia. W tym przypadku kary powinny chyba iść w godziny. Jakie to niebezpieczne manewry były, ojej.
 22. Oni mają jednak większe doświadczenie i więcej czasu na zapoznanie się z autem https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/policjanci-na-potege-rozbijaja-nowe-bmw/rlzlsw5
 23. Ja odpadam z dyskusji.
 24. Po raz kolejny udowodniłeś, że nie wiesz o czym jest dyskusja. A sprawa jest prosta, czytelna, zrobiony jest szkic. I twierdzisz w dyskusji - przeczytaj swoje wpisy, że z ulicy jednokierunkowej, o dwóch pasach ruchu można skręcić w lewo z prawego pasa.
 25. Idąc twoim i hak64 tokiem rozumowania, winnym kolizji na skrzyżowaniu będzie kierowca, który co prawda miał zielone światło, ale pojazd wjeżdżający na czerwonym był z prawej strony. Oczywiście kierowca wjeżdżający na czerwonym dostanie tylko mandat.
×
×
 • Create New...