Skocz do zawartości

rombu

Użytkownik
 • Zawartość

  1260
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez rombu

 1. rombu

  cham na drodze

  Mnie słów brakuje. Nie wiem nawet gdzie to wrzucić. Adminie, jeżeli uważasz, że inny temat jest odpowiedni, to proszę przenieś.
 2. rombu

  Kubica w F1

  Jakby pracowali nad 2019 to nie odchodziliby od nich inżynierowie i konstruktorzy.
 3. rombu

  cham na drodze

  Jakby to usłyszał Pan u puchacza : mają izbę dyscyplinarną.... tylko teoretycznie. Wiem, bo zostałem już przez kamienie sprawiedliwości przemielony. ps. Niedawno w naszym Krakowie sąd pozwolił ukraść 3.5ha miejskiego terenu przy Parku Lotników. Takie to są sądy i wymiar "sprawiedliwości"
 4. rombu

  cham na drodze

  Chociażby takie dwie wypowiedzi :
 5. rombu

  cham na drodze

  Z tego co pamiętam, to TOBIE rowerzyści także przeszkadzają na ulicach. Bo za wolno jeżdżą. To gdzie mają jeździć ?
 6. rombu

  cham na drodze

  A tutaj sytuacja - jeden cham czy przeciwnie , stado chamów ?
 7. rombu

  Przepisy ruchu drogowego.

  Zapytałem Cię z jakich przepisów. No to dostałem odpowiedź : Nie istnieje przepis, który nakazuje ustąpienia pierszeństwa pojazdowi zawracającemu. Natomias jest przepis, który zabrania zawracania jeżeli to zawracenie utrudni ruch poajzdów. Czyli utrudni ruch pojazdu z ulic podporządkowanej. Tak samo jest z pojazdem cofajacym po drodze z pierszeństwem - też musi ustąpić pojazdom z podporządkowanej. Jednak zaufam p.Dworakowi i będę jeździł tak jak On proponuje. EOT.
 8. rombu

  Przepisy ruchu drogowego.

  Nie mam na myśli kolegi hak64. Mam na myśli osobę, która napisała artykuł z którego jest to zdjęcie. I oczywiście p.Dworaka, który rozpatruje praktycznie identyczną sytuację jak ta na obrazu. Konkretnie który z którego przepisu ?
 9. rombu

  Przepisy ruchu drogowego.

  Pod rysunkiem masz odpowiedź jednego eksperta. Wstawiłem film z wyjaśnieniem drugiego eksperta. A Ty dalej swoje. A jeździj jak chcesz....
 10. rombu

  Przepisy ruchu drogowego.

  Nie wiem, czy p.Dworak będzie dla Ciebie wystarczającym ekspertem. Jak nie, to lepszego nie mam.
 11. rombu

  Przepisy ruchu drogowego.

  To nie dobrze, że się oduczyłeś. Wstawiłeś obrazek z konkretną sytuacją i ja się do niej odnoszę. W tej konkretnej sytuacji, napisałeś, ze zielony nie ma pierwszeństwa. A pierwszeństwo ma - to zawracający ma ustąpić pierwszeństwa lub nawet zaniechać manewru.
 12. rombu

  Przepisy ruchu drogowego.

  Akurat w tej sytuacji zielony ma pierwszeństwo.
 13. rombu

  Leasing, gdzie najlepiej?

  Mam wielką prośbę do Koleżanek i Kolegów z Warszawy oraz tych, którzy tam przebywają lub będę przebywać. A mianowicie : Jak usłyszę , jak usłyszycie jeszcze raz , że rząd lub jakiś minister chce rozwoju przedsiębiorczości, to czy moglibyście podejść na tą Wiejską lub al.Ujazdowskie i kopnąć go w dupę ? Raz ode mnie, i jak chcecie to raz od siebie.
 14. rombu

  cham na drodze

  To dlaczego niektórzy się dziwią, że na autostradzie ktoś jedzie pod prąd ? Praktycznie wszystkie zakazy mogą ignorować, oprócz jednego --> zakaz wjazdu wszelkich pojazdów
 15. rombu

  cham na drodze

  Że jak ?
 16. rombu

  cham na drodze

  No to przecież napisałem, że : ..... widziałem, że z tego pojazdu leje się olej, więc od razu podłożyłem kuwetę. http://swidnica.naszemiasto.pl/artykul/wyciek-oleju-spod-pojazdu-brak-wlasciciela-auto-zostalo,4103683,artgal,t,id,tm.html i tu , pkt.4 : http://www.auto-swiat.pl/prawo/kiedy-policja-i-straz-miejska-moga-odholowac-auto/tjt1e
 17. rombu

  cham na drodze

  Brak w bazie OC. Czyli raczej brak OC lub kradzione tablice To już jest chyba powód do zainteresowanie "odpowiednich służ" I jeszcze można trochę oleju rozlać pod silnikiem. Oczywiście do kuwety, która tam była "od zawsze" Serio. To chyba go straż pożarna zholuje, bo zanieczyszcza środowisko.
 18. rombu

  cham na drodze

  Nie wiem o jakiej pro-rowerowej paranoi piszesz, ale rower jest takim samym środkiem transportu jak samochód. I ja będąc na co dzień rowerzystom również mogę napisać, że myślę za siebie i za kierowców samochodów, bo potrafią w ogóle nie patrzyć na pojazdy jednośladowe. Skutery i motocykle do nich się również zaliczają. Więc każdy uczestnik ruchu drogowe może napisać, że myśli za siebie i za innych. Nawet jest przepis w kodeksie drogowym, który zobowiązuje to takiego zachowania. A wracają do sytuacji - przecież rowerzysta wjechał w tył skręcającego samochodu. Nie wyhamował. Może kierunkowskaz późno włączony ? I tak powinien zachować bezpieczną odległość. Co innego by było, gdyby wjechał w bok pojazdu - wtedy możne mówić, że kierowca auta powinien ustąpić rowerzyście.
 19. rombu

  Kubica w F1

  Pierwszego już nie ma. Ale japońska formuła jest całkiem, całkiem. Może gdyby doszły dwa nazwiska, Kubica , Alonso i dobry promotor, może coś by z tego było ? Zobaczcie : coś się dzieje, walka do końca, ciekawa praca w boksach i błędy ! : Do tego stare, ciekawe tory, a nie tilkodromy.
 20. rombu

  cham na drodze

  Bosze , kto to Są w słowackim areszcie. Tam chyba polskie tatusiostwo nie działa.
 21. rombu

  cham na drodze

  Max 5 lat. U nas jest chyba max 12 lat.
 22. rombu

  cham na drodze

  Za takie coś to raczej paragraf o zabójstwo z premedytacją. A zapewne będzie katastrofa w ruchu.
 23. rombu

  Kubica w F1

  A mnie się marzy coś innego. Może zdecydowaliby się - On i np. Alonso, zrobić nową formułę. Taką pomiędzy F2 a F1. Coś jak F1 tylko minimum 15 lat wstecz. Z jednym "body" od jednego producenta - dla wszystkich Z jednym , takim samym napędem - dla wszystkich. Bez spojlerów, skrzydełek , DRS'ów i f-ductów i całej zbędnej "hybrydowości". Dużo mniejsze koszty, więcej firm mogłoby pomyśleć o sponsoringu. Dużo zależałoby od kierowcy oraz od zgrania i taktyki zespołu A bardzo niewiele zależałoby od pieniędzy.
 24. rombu

  SUBARU XV

  Muszę Pana rozczarować. Ceny komponentów bardzo idą w górę. Od początku 2018 jest, po prostu, horror. Niektóre podrożały 100 razy. Nie 100%. 100 razy.
 25. rombu

  Kubica w F1

  Jedno jest pewne. Zatrudnili kierowców z poziomu F2. A najszybszy, ten z F1, siedzi w garażu i się patrzy...
×