Skocz do zawartości

rombu

Użytkownik
 • Zawartość

  1276
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez rombu

 1. rombu

  CVT jak wyłączyć zapłon pozostając na N

  A zrobiłeś tak jak napisałem ? Czy to nie o to Ci chodzi ?
 2. rombu

  CVT jak wyłączyć zapłon pozostając na N

  Masz przycisk do zwalniania dźwigni. Nie mam żadnego Subaru, ale strzelam - instrukcja obsługi strona 7-31 ?
 3. rombu

  CVT jak wyłączyć zapłon pozostając na N

  Wyłączyć "normalnie" i przełączyć na N
 4. rombu

  Kubica w F1

  To jaki jest ten kolor ?
 5. rombu

  cham na drodze

  Jest na zdjęciu. Subaru - widać, że jest zaawansowana korozja. Ciekawe jak przegląd przechodziło.
 6. rombu

  Janusz Kulig nie zyje

  Tutaj taka akcja a na The Forum cisza ?! https://www.petycjeonline.com/rondo_im_janusz_kuliga_na_ul_apanowskiej_w_gdowi_-_poparcie_petycji
 7. rombu

  cham na drodze

  Biegnę do tramwaju, który właśnie podjeżdża na przystanek ( Kraków , Stradom ). Biegnę od przodu tramwaju. Chcę wejść na ulicę, ale widzę, że autobus turystyczny jadący za tramwajem wcale nie zwalnia. Pasażerowie wsiadający cofają się na chodnik, wysiadający jakim cudem wskakują do środka. Widząc to wchodzę na przejście dla pieszych, na którym jest zielone światło i macham na kierowcę. Ale on nie zatrzymuje się. Motornicza dzwoni cały czas, też widzi co się dzieje. W końcu autobus się zatrzymuje - w połowie przejścia. Motornicza (szczupła dziewczyna) wyskakuje do kierowcy i chce go wyciągnąć przez to jego małe okienko. Rypie go po angielsku. Kierowca pokazuje , że to on ma zielone światło. Zauważam, że autobus jest na włoskiej rejestracji. Od dzisiaj jestem przeciwnikiem zielonej strzałki w formie zapalającego się światła/sygnalizatora. Niech będą, ale te zwykłe tabliczki, pod sygnalizatorami. Takie jak były kiedyś. Dobrze, że nikomu nic się nie stało.
 8. rombu

  Kubica w F1

  Carfit, a gdzie Ty masz rower ? A tu ciekawostka : https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/esportowiec-pokonal-bylego-kierowce-formuly-1-na-prawdziwym-torze/ltsgty9 Może uda Ci się zapytać RK czy to w ogóle możliwe, czy "ściema"
 9. rombu

  Korozja - OBK MY15

  Masa uszczelniająco-klejaca się odkleiła. Czasami klejona jest na gołą blachę Korozja jest, zapewne bardzo zaawansowana. Jak chcesz, to podnieś sobie delikatnie tą masę i zobaczysz czy się "rusza".
 10. rombu

  cham na drodze

  Może jechali do ważniejszego zgłoszenia. Może ktoś potrzebował pomocy...
 11. rombu

  Kubica w F1

  Może Flipper zrobiłby zegar odliczający na głównej ? Ja się już nie mogę doczekać.
 12. rombu

  Kubica w F1

  Bo opony były lepsze i podwozie.... podwozie też było lepsze. S.Sirotkin
 13. rombu

  Kubica w F1

  Niestety jakieś ograniczenia dalej są. Mam nadzieję, że jak RK mówi, że da radę to da radę. Żeby tylko poskładali konkurencyjna maszynę, bo jak widzę jego styl jazdy to nic tylko klaskać. A może zrobią kierownicę dedykowaną dla niego ?
 14. rombu

  Kubica w F1

  NO KURDE... NARESZCIE
 15. rombu

  Kubica w F1

  Kilka lat temu, chyba Webber zrobił taki sam lot, tylko do przodu. Podłogi bolidów, to "latawce". Mają wytwarzać docisk, ale jak się oderwą, to zachowują się jak "skrzydło". Po tym wypadku nie wiem, czy tory uliczne to dobry pomysł. To chyba nie była ściana, tylko rusztowanie z rur. Szczerze ? To powinien być trup. Miała dużo szczęścia. Dobrze że "tylko" takie obrażenia. Na tych filmach, to jakbym widział samolot wlatujący w WTC.
 16. rombu

  cham na drodze

  Mnie słów brakuje. Nie wiem nawet gdzie to wrzucić. Adminie, jeżeli uważasz, że inny temat jest odpowiedni, to proszę przenieś.
 17. rombu

  Kubica w F1

  Jakby pracowali nad 2019 to nie odchodziliby od nich inżynierowie i konstruktorzy.
 18. rombu

  cham na drodze

  Jakby to usłyszał Pan u puchacza : mają izbę dyscyplinarną.... tylko teoretycznie. Wiem, bo zostałem już przez kamienie sprawiedliwości przemielony. ps. Niedawno w naszym Krakowie sąd pozwolił ukraść 3.5ha miejskiego terenu przy Parku Lotników. Takie to są sądy i wymiar "sprawiedliwości"
 19. rombu

  cham na drodze

  Chociażby takie dwie wypowiedzi :
 20. rombu

  cham na drodze

  Z tego co pamiętam, to TOBIE rowerzyści także przeszkadzają na ulicach. Bo za wolno jeżdżą. To gdzie mają jeździć ?
 21. rombu

  cham na drodze

  A tutaj sytuacja - jeden cham czy przeciwnie , stado chamów ?
 22. rombu

  Przepisy ruchu drogowego.

  Zapytałem Cię z jakich przepisów. No to dostałem odpowiedź : Nie istnieje przepis, który nakazuje ustąpienia pierszeństwa pojazdowi zawracającemu. Natomias jest przepis, który zabrania zawracania jeżeli to zawracenie utrudni ruch poajzdów. Czyli utrudni ruch pojazdu z ulic podporządkowanej. Tak samo jest z pojazdem cofajacym po drodze z pierszeństwem - też musi ustąpić pojazdom z podporządkowanej. Jednak zaufam p.Dworakowi i będę jeździł tak jak On proponuje. EOT.
 23. rombu

  Przepisy ruchu drogowego.

  Nie mam na myśli kolegi hak64. Mam na myśli osobę, która napisała artykuł z którego jest to zdjęcie. I oczywiście p.Dworaka, który rozpatruje praktycznie identyczną sytuację jak ta na obrazu. Konkretnie który z którego przepisu ?
 24. rombu

  Przepisy ruchu drogowego.

  Pod rysunkiem masz odpowiedź jednego eksperta. Wstawiłem film z wyjaśnieniem drugiego eksperta. A Ty dalej swoje. A jeździj jak chcesz....
 25. rombu

  Przepisy ruchu drogowego.

  Nie wiem, czy p.Dworak będzie dla Ciebie wystarczającym ekspertem. Jak nie, to lepszego nie mam.
×