Jump to content

rombu

Użytkownik
 • Content Count

  1353
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rombu

 1. rombu

  Kubica w F1

  Sie chłopcy bawią. Zazdraszczam.
 2. To nie mój film. Ale chyba tak. Dojazd do ul.Jana Pawła II.
 3. Jazda "na suwak". Przepis jest, już obowiązuje, a jest jak było. Czy to się nigdy nie zmieni ? Nie było kultury, jest przepis i dalej to samo.
 4. rombu

  Kubica w F1

  W sumie ja też mam tyle samo punktów w F1 co Russell ?! Może trzeba powalczyć o angaż ?
 5. Cały czas omijasz ten film. Ile czasu ma pieszy czekać na przejściu dla pieszych ? Ta Pani czeka 1 minutę. W tamtym miejscu (Kraków) samochody nie przestają jechać, wcześniej nie ma sygnalizacji która przerwałaby potok pojazdów. Napisałeś, że pieszych przepuszczasz, a zdanie wcześniej, że pieszy powinien stać i czekać ?! Nikt z was nie napisał, nie pamięta ?, nie chce pamiętać? , że już teraz kierowca ma obowiązek zwolnić przed przejściem dla pieszych. OBLIGATORYJNIE. Nie ważne, czy ktoś jest w rejonie przejścia dla pieszych, czy jest pusto. Praktycznie nikt tego nie robi. Ten kierowca z filmu z zombi tez tego nie zrobił. „§ 47. Przejście dla pieszych 1. Znak D-6 „przejście dla pieszych” oznacza miejsce przeznaczone do przechodzenia pieszych w poprzek drogi. 2. Znak D-6a „przejazd dla rowerzystów” oznacza miejsce przeznaczone do przejeżdżania rowerzystów w poprzek drogi. 3. Znak D-6b „przejście dla pieszych i przejazd dla rowerzystów” oznacza występujące obok siebie miejsca, o których mowa w ust. 1 i 2. 4. Kierujący pojazdem zbliżający się do miejsca oznaczonego znakiem D-6, D-6a albo D-6b jest obowiązany zmniejszyć prędkość tak, aby nie narazić na niebezpieczeństwo pieszych lub rowerzystów znajdujących się w tych miejscach lub na nie wchodzących lub wjeżdżających. 5. Umieszczona pod znakiem D-6 lub D-6b tabliczka T-27 wskazuje, że przejście dla pieszych jest szczególnie uczęszczane przez dzieci.”
 6. Rozejrzała się .... i co dalej. Jakby miało to wyglądać ? Miałaby nie wchodzić na przejście, bo kierowca nie zwalnia ? Czyli standard, pieszy stoi jaśnie państwo jedzie.
 7. W tym przypadku, uniewinnić "kierowcę" , to już grube przegięcie. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/piotr-najsztub-uniewinniony-zapadl-prawomocny-wyrok/f80b8c5
 8. Sąd powołałby biegłego, np. takiego z jakim tu dyskutujecie. Biegły napisałby, że wina ma być na pół. Bo się zgapił, nie zwrócił na coś uwagi, nie zauważył... lub po prostu wydaje mu się, że wie, a skoro jest biegłym to jest nieomylny. I sąd bezrefleksyjnie, bez logiki wydałby taki wyrok.
 9. rombu

  Kubica w F1

  No nie wiem. Brakuje Roberta.
 10. 10 komentarzy, że idiota, bo się nie ratował, 1 komentarz, że kierowcy tira trzeba zabrać prawo jazdy. Nie powinno być na odwrót ?
 11. Ale ten pojazd to chyba nie jest prawidłowo zaparkowany. Karma wrócila?
 12. Tak dyskutujecie o kamerkach. A co to jest za kamerka w nowym odcinku ? Od 28 sek. Działa jak eyesight ? Piszczy, sygnalizuje ? Nie wie ktoś ?
 13. Tam chyba nie ma krawężnika ?
 14. A nie możesz po prostu przyjść do pracy ? Na nogach ? Albo zaparkować 100metrów wcześniej.
 15. Ten kanał powinien się skończyć na pierwszym odcinku. Policja powinna przeprosić, ze nie upilnowała porządku i wziąć się za robotę. Trochę głupio, że praworządność muszą wymuszać młodzi ludzie.
 16. rombu

  Kubica w F1

  No dokładnie. Szopa --> garaż --> budynki --> fabryka. Williams ma nadal jedną z "najlepszych" fabryk w F1, łącznie ze sowoim tunelem areodynamicznym To, ze poodchodzili pracownicy i jest fatalne zarządzanie to widać w tabeli. Natomiast "szopa" nadal jest. Wystarczy konkretny zarządzający i rok-dwa-trzy i znowu może być mistrz. No i oczywiście woreczek z kasą.
 17. rombu

  Kubica w F1

  Ta "szopa" jest jedną z najlepszych w F1. Przed nadejściem Klary była pierwsza. To teraz jest, celuję, trzecia.
 18. A skąd wiecie, że nagrywający nie wpuścił już tej Suzuki ? Za danym samochodem tez jedzie następny samochód, który również może twierdzić, żeby wjechał za niego..... itd.
 19. Masz w Krakowie wiele chodników, które codziennie są "zamknięte" dla pieszych przez parkujące pojazdy, oraz wiele chodników, których większą cześć codziennie zajmują zaparkowane pojazdy. A Tobie nie podoba się, ze na jeden dzień, dla pieszych, biegaczy, zamykana jest jakaś ulica ?
 20. I oczywiście zakaz parkowania na chodnikach.
 21. Czy widzieliście kiedykolwiek, żeby jadący hulajnogą zasygnalizował manewr który będzie wykonywał ? Tzn, czy wyciągnął rękę ? Ja nigdy nie widziałem. Dlatego, że hulajnoga to dziecięca zabawka, i żeby jechać trzeba trzymać "kierownicę" cały czas oburącz. Rower jest pojazdem przystosowanym do transportu osób dorosłych. Rower jest pojazdem zwrotnym, którym można wykonywać dosyć szybkie i stabilne zwroty. Można jechać nie trzymając kierownicy i będzie stabilnie. Na hulajnodze nie jest to do wykonania. Jak dla mnie to hulajnogi elektryczne powinny być zakazane. ps. Chyba potrzebny jest nowy temat o hulajnogach ?
 22. rombu

  Kubica w F1

  Onboard z 2008. Po 11 lata bolid powinien przynajmniej równie "gładko" się prowadzić.
 23. rombu

  Kubica w F1

  "Znawcy" wybrali RK najgorszym kierowcą sezonu. To zobaczcie jego winę. Stratuje z pit, rozgrzane opony, nie ostygnięte na starcie. Kimi wyprzedza go na prostej jakby miał ze 100KM więcej. I to chyba uszkodzonym bolidem po kolizji. To jaki błąd popełnił RK na tej prostej ? Za słabo wcisnął gaz ? Dodatkowo jak on musi pracować kierownicą w zakręcie. Sprawdziłem onbordy innych kierowców z SPA i nie mają taki problemów.
×
×
 • Create New...