Skocz do zawartości

Outback MY 2018


malysmok

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, FilipBB napisał:

Przede wszystkim nie ma już SBD!!

No super... Outback zostaje z jednym silnikiem,normalnie rewelacja!!! Może i SBD to samo zło;), ale mogliby coś w zamian zaproponować.

Edytowane przez olo11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, olo11 napisał:

No super... Outback zostaje z jednym silnikiem,normalnie rewelacja!!! Może i SBD to samo zło;), ale mogliby coś w zamian zaproponować.

@Dyrekcjana pewno czeka z informacją, żeby zrobić nam niespodziankę pod choinkę. Don't worry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru było marką niszową, ale teraz, to tylko dla fanatyków marki. Impreza - 1 silnik, Levorg - 1 silnik, teraz Outback - 1 silnik. Jeszcze zostaje XV i Forek, a na koniec, jak już nie będzie można wybierać silników, to proponuję zrobić tylko po jedne wersji wyposażenia i wtedy będzie jasne kto lubi markę Subaru.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maric1 napisał:

Subaru było marką niszową, ale teraz, to tylko dla fanatyków marki. Impreza - 1 silnik, Levorg - 1 silnik, teraz Outback - 1 silnik.

Dla wielu osób zawsze miały tylko jeden (słuszny) silnik bo nie biorą pod uwagę diesla. Powiem brutalnie, dla mnie żadna strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, subleo napisał:

A za rok, dwa OTB w ogóle z oferty wypadnie ... bo się będzie sprzedawał w śladowych ilościach. Strategia godna Napoleona ;)

 

 

I tu, niestety, chyba się nie mylisz

14 minut temu, mechanik napisał:

Dla wielu osób zawsze miały tylko jeden (słuszny) silnik bo nie biorą pod uwagę diesla. Powiem brutalnie, dla mnie żadna strata.

To, że mam diesla nie znaczy, że go lubię. Gdy kupowałem Obk, to, jak dla mnie, był jedyny wybór. Albo auto, które jakoś jeździ i mało pali, albo silnik z poprzedniej epoki z taką samą skrzynią biegów (automat) i spalaniem jak silnik 4 litrowy. (nie mówię o silniku 3 litrowym, który był kompletną niszą). Po czasie powiem, że silnik diesla nie jest taki zły pod względem jazdy (wtedy jeszcze nie było wiadomo o awariach).

Na dzisiaj, dla mnie, najlepszym wyborem byłby 2.0 dit, najlepiej w 2 lub 3 wersjach mocy i wyposażenia z możliwością dokupienia dodatków.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, maric1 napisał:

Subaru było marką niszową, ale teraz, to tylko dla fanatyków marki. Impreza - 1 silnik, Levorg - 1 silnik, teraz Outback - 1 silnik. Jeszcze zostaje XV i Forek, a na koniec, jak już nie będzie można wybierać silników, to proponuję zrobić tylko po jedne wersji wyposażenia i wtedy będzie jasne kto lubi markę Subaru.

E tam, za parę lat będziesz miał możliwość zaprogramowania wyglądu, wyposażenia i wyboru silnika przed wyjazdem z garażu. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ketivv napisał:

jeśli to prawda, że nie ma Diesla we wspomnianej ofercie to aż się prosi zapytać co jest tego powodem ? 

 

Pewnie to samo co w przypadku innych marek (Leksus, Toyota, Mazda, Volvo), które albo odeszły od Diesli albo mają w planach. Czyli ekologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tak naprawdę, poza drobiazgami w wyglądzie i radiem, zmieniło się w modelu 2018?

13 godzin temu, radekk napisał:

 DB11

DB 11 ma dwa silniki - doładowane V8 i V12 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, rutek111 napisał:

Czy ktoś wie już czym się różni od modelu 2017?

 

Z tego, co widzę analizując specyfikację, to zmian nie ma dużo:

 

Najciekawszą zmianą jest nowy system audio z 8" kolorowym wyświetlaczem, odtwarzaczem CD, USBx2, Apple Carplay, Android Auto i 6 głośnikami, ale zrezygnowano z Harman/Kardon z 12 głośnikami w wersji Exclusive - szkoda, że nie dało się połączyć nowego systemu multimedialnego z lepszym nagłośnieniem.

Reflektory przednie LED z funkcją doświetlania zakrętów (SRH) i światłami do jazdy dziennej

Poszerzony PAKIET “ADVANCED” Zaawansowany pakiet bezpieczeństwa z funkcjami HBA (High Beam Assist), SRVD (Subaru Rear Vehicle Detection), Front View Monitor oraz Side View Monitor

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spawalniczy napisał:

HBA (High Beam Assist), SRVD (Subaru Rear Vehicle Detection), Front View Monitor oraz Side View Monitor

o kurcze faktycznie fajne rzeczy - tylko co to takiego? :) 

SRVD juz było w poprzednim.

Front View Monitor oraz Side View Monitor - pewnie czujniki cofania ale nazwa zacna :) 

HBA (High Beam Assist) - a to to musi być coś naprawdę extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
4 godziny temu, rutek111 napisał:

Front View Monitor oraz Side View Monitor - pewnie czujniki cofania ale nazwa zacna

Nie. Przykład na Side View Monitor : 

Podobnie działa Front View Monitor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harman-Kardan na US jest nadal montowany. U nas coś faktycznie go brakuje. Nie widzę też ogrzewania tylnej kanapy, i gniazd USB dla tyłu, a gdzie podgrzewana kierownica. Za to nowe radio jest. Trochę to bryndzą jedzie. Ale to może nie koniec. W Japoni tez maja tylna kanapę podgrzewana i jakieś USB. Ta specyfikacja to jest tak napisana żeby nie podkreślać zmian MY18 pod kontem zejścia modelu MY17. Ja bym jeszcze poczekał na ostateczna konfiguracje która się pojawi jak wyprzedadzą aktualny rocznik. To na razie jest rzucone tak na rybkę. Przynajmniej taką mam nadzieję. Straszna bryndza z tymi samochodami się robi ... Ciekaw jestem czy w Niemczech też będą te same konfiguracje. Bo cena jest identyczna.. więc jakby co to można kupić za miedzą lepiej doposażony model. Tyle że pytanie czy na Europe nie pchają wszędzie tej samej specyfikacji. Jakby ktoś był zorientowany to niech da znać.

 

Diesla brak, tak go PR skopali że nikt go nie kupował. Cali Japończycy.. Niemcy lepiej radzą sobie z gaszeniem kryzysów....

Edytowane przez Adam Turlej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11/9/2017 o 17:23, ketivv napisał:

to zobaczymy jakie modele będą w ofercie jak zabraknie Diesla z niskim CO2/km 

2.5i ma tylko 2g więcej.

 

W dniu 11/9/2017 o 17:23, ketivv napisał:

do tego co by nie powiedzieć Diesel to jednak "kawał tortu" w realnej sprzedaży Subaru w EU

Pytanie jaki kawałek tortu stanowił OBK z dieslem w całej europejskiej sprzedaży tego modelu?

 

W dniu 11/10/2017 o 21:51, Adam Turlej napisał:

Ciekaw jestem czy w Niemczech też będą te same konfiguracje. Bo cena jest identyczna.. więc jakby co to można kupić za miedzą lepiej doposażony model

Nie rozumiem tego skrótu myślowego... Jak nie wiemy czy będą te same konfiguracje to skąd przekonanie, że będzie można kupić lepiej wyposażony model w tych samych pieniądzach?

 

Na mój gust, żółci bracia optymalizują swoje skończone i niewystarczające zasoby produkcyjne tak, by móc dostarczać bez zakłóceń auta bazujące na nowej platformie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎10‎.‎11‎.‎2017 o 11:21, rutek111 napisał:

 

HBA (High Beam Assist) - a to to musi być coś naprawdę extra

Jesli sie nie myle, to jest automatyczny wlacznik swiatel dlugich I w moim MY2017 juz jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak H/K audio to jakieś nieporozumienie. Na innych rynkach nadal istnieje, i to niestety skreśla ten samochód z mojej listy kandydatów na nowy samochód. Kupując nowe auto za €40 tyś i mieć tylko zwykłe fabryczne audio, na które zresztą wszyscy narzekają? Really?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
1 godzinę temu, Topi napisał:

Brak H/K audio to jakieś nieporozumienie

Nie ma obaw - topowa wersja w dalszym ciągu będzie miała HK ( opis w internecie ne był wystarczająco precyzyjny - będzie zmienione ).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, Dyrekcja said:

Nie ma obaw - topowa wersja w dalszym ciągu będzie miała HK ( opis w internecie ne był wystarczająco precyzyjny - będzie zmienione ).

 

Pozdrowienia

Odrazu lepiej :-) Wielkie dzięki Dyrekcjo, OBK jest zpowrotem na liście :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...