Jump to content

roch

Nowy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

About roch

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  WARSZAWA
 • Auto
  OBK H6 MY'06

Recent Profile Visitors

238 profile views
 1. Jeśli dobrze rozumiem, to wolny ssak w 2.5 to jest ta wersja 2.5 X 167KM? Bo 2.5XT 220KM to już wersja z turbo.
 2. No tak, czyli jak się będzie miało niefarta, to zaraz po kupnie będzie trzeba parę klocków wsadzic:) rozrząd ponoć był robiony kiedyś tam:) czyli obstawiam, że jakieś 80-90kkm temu. Przez ostatnie 70kkm z pewnością nie.
 3. I tego niefarta się właśnie boje, że pierwsze co to będzie robienie luzów. Czemu akurat w 2.0 upg nie jest ciężkim tematem? W której wersji jest?
 4. No ciekawe jest to, że rozmawiałem i Pan stwierdził że przez ostatnie 70kkm nie musiał nic poważnego robić, że upg nie trzeba było i generalnie to robił przeglądy eksploatacyjne i wymieniał jakieś drobne elementy zawieszenia. Napawa mnie takie podejście lekkim dystansem;)
 5. Czesc Sprawa jak w temacie. Znalazłem Forka III 2.0 benzyna z 2008 roku z gazem BRC. Cena dosyć okazyjna. Pytanie do właścicieli takiego szuwarka o sprawy kluczowe przy zakupie. Na co zwrócić uwagę żeby nie tracić czasu i nie wpedzac się w koszty. Bo może lepiej jednak przyczaic się na dobrego, zaufanego Forka II? Dzięki za odpowiedzi.
 6. A moim nic nie buja. Przynajmniej ja tam bujania nie czuje ale auto długie, ciężki to może i trafi się taki egzemplarz co buja.
 7. O widzisz:) O widzisz, dobrze wiedzieć, bo ostatnio zauważyłem podobne tendencje. Rzadko bo rzadko, ale przynajmniej wiem jak się do tematu zabrac:)
 8. roch

  ku przestrodze

  Przyznam szczerze że jak czytam takie historie to i się boję i dziwie:) bo na takie tematy nie zwracam za dużej uwagi, bo u mnie jakoś nie ma takich problemow. OBK ma już swoje 12 lat, a cały czas świeci jak zły :
 9. A właściwie dlaczego tak jest?
 10. I ja się dołączę. Na dwóch kołach to tylko brytyjska duma:) litrowy trampek i ogień. Szybki, bo czerwony
 11. Nie wiem, ja bym nie reanimowal przy szkodzie całkowitej. Licho wie tak naprawdę jak ucierpialo auto. Sprawa przykra, ale bezpieczeństwo wazniejsze.
 12. Hehhee, ja ostatnio mam fazę na sluchenie...portugalskiego:) jeden przelot wawa-piaseczno i alfabet opanowany
 13. Gratuluje:) Wybór zacny:) Eee tam, trzeba dobrze klime nabic...:)
×
×
 • Create New...