Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dodzwonili sie w końcu do serwisu. Pan zdziwiony mówi ze sprawdził w systemie i nic o aku nie maja. Centry Pan podobno od lat na oczy nie widział. Ale wzial nr i powiedział ze jak koledzy przyjdą do pracy to sie dopyta. Ciekawe co dalej.
 

 

w krakowskim ASO po przeglądzie na którym nie robiono nic z klimatyzacją zginęła mi z komory silnika nakrętka plastikowa z przewodu wysokiego ciśnienia 

 

drobna sprawa ale niesmak był bo jak to im telefonicznie zgłosiłem to potraktowali mnie jakbym chciał od nich takową wyłudzić  ;)

 

olałem, kupiłem sobie w innym ASO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne koronkowe koniecznie napisz ktore to aso czy mts czy jmauto moze byc na pw ( zebym wiedzial gdzie na przeglad nie jechac, chociaz do jm na pewno juz nie pojade wiec jezeli sie okaze mts to czeka mnie wycieczka :) ) . Tanszego aku to juz Ci wstawic nie mogli, w dodatku stary. U mnie w XV aku wyglada tak samo jak u koordynatora.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcja powinna się wziąć za jakieś kontrole ASO bo to nie wpływa dobrze na nich i raczej nie zachęca do kolejnych wizyt.

W obu świniakach mam taki aku jak pokazał Kordynator.

Inna sprawa, że jak zostawiałem auto na przegląd i później okazywało się że coś jest do wymiany to dzwonili z informacją i nikt samowolki nie uprawiał.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sprawa. Keratonik twierdzi ze tego dnia co byłem w ASO nie było alarmu o utracie zasilania. Przed chwila dzwonił kierownik serwisu z info ze przeglądał zapis s kamer (wow!) i żadnej wymiany nikt nie dokonywał. Jestem pod wręczeniem ich zaangażowania. Ok została jeszcze opcja innego ASO ale tam byłem z miesiąc temu. Aż dziw żebym nie zauwazyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mi wymieniali klocki w ASO w 01/2016 - przy przebiegu niespełna 45tyś /tarcze zostały stare/ - kosztowało mnie to coś koło 700,00zł

 

a i klocki dało ASO swoje - mam nadzieje że oryginały :)

@Józef1972, czy Tobie też stuka przy hamowaniu w czasie manewrowania jak kolegom (posty wcześniej)?

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

czy mi stuka - owszem czasami delikatnie tak, ale tylko przy skręcaniu maksymalnie w prawo/lewo - i słychać to tylko przy manewrach parkingowych.

Ale generalnie nie są to jakieś duże stuki - więc nic na razie z tym dalej nie robię zobaczę...Co do hamowania uwag brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Śmieszna sprawa. Keratonik twierdzi ze tego dnia co byłem w ASO nie było alarmu o utracie zasilania. Przed chwila dzwonił kierownik serwisu z info ze przeglądał zapis s kamer (wow!) i żadnej wymiany nikt nie dokonywał. Jestem pod wręczeniem ich zaangażowania. Ok została jeszcze opcja innego ASO ale tam byłem z miesiąc temu. Aż dziw żebym nie zauwazyl

no to zostaje kontakt z kreatronikiem i prosba o info kiedy auto stracilo zasilanie i bedzie wiadomo kiedy podmianka zostala zrobiona. Jeszcze raz apeluje zebys jak sie dowiesz napisal ktore to aso tak chetnie robi podmianki bez wiedzy uzytkownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź numery rejestracyjne .... może jeździsz nie swoim samochodem ;) .

 

Sorry za, pewnie dla Ciebie nieśmieszny, żart ;) , ale na razie mamy wymienione tu z nazwy dwa ASO i sugestię, że jedno albo drugie podmieniło Ci akumulator. Ludzie to już przeczytali i mogą im zostać złe skojarzenia ... a to nie jest fajne :( . Więc dobrze byłoby abyś rozwiązał tę zagadkę i przynajmniej jedno ASO oczyścił z zarzutów. Żeby nie było jak w tym dowcipie:

" dzwoni kolega do znajomego i mówi:

- wiesz, prosimy cię, abyś już nas nigdy więcej nie odwiedzał.

- a co się stało, nie rozumiem?

- po ostatniej twojej wizycie zginęły nam pieniądze.

- ale przecież ja ich nie ukradłem.

- no tak, wiemy, pieniądze się znalazły, ale niesmak pozostał ...

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne_Koronkowe 

 

w mojej ocenie trochę od dupy strony zacząłeś załatwiać tą sprawę. Po pierwsze trzeba było wyjaśnić sprawę telefonicznie z ASO a nie pisać o tym na forum. Dopiero gdybyś nie załatwił sprawy pozytywnie można by to opisać w " Ranking ASO Subaru" lub zadać pytanie  w dziale "Pytania do Dyrekcji" . 

 

Teraz musisz już napisać które to ASO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ale jedno i drugie ASO sie wypiera. Spróbuje sie dogadać z Keratronikiem tylko nie wiem jak długo archiwizujące dane. Ja nawet nie napisałem ze to było ASO z dolnego śląska. Sami to napisaliście a ja sie do tego nie ustosunkowalem ;)

Żart o nie moim aucie był śmieszny - sam zacząłem sie nad tym zastanawiać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Śmieszna sprawa. Keratonik twierdzi ze tego dnia co byłem w ASO nie było alarmu o utracie zasilania. Przed chwila dzwonił kierownik serwisu z info ze przeglądał zapis s kamer (wow!) i żadnej wymiany nikt nie dokonywał. Jestem pod wręczeniem ich zaangażowania. Ok została jeszcze opcja innego ASO ale tam byłem z miesiąc temu. Aż dziw żebym nie zauwazyl

no to zostaje kontakt z kreatronikiem i prosba o info kiedy auto stracilo zasilanie i bedzie wiadomo kiedy podmianka zostala zrobiona. Jeszcze raz apeluje zebys jak sie dowiesz napisal ktore to aso tak chetnie robi podmianki bez wiedzy uzytkownika

 

To się da zrobić bez utraty zasilania..

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy warto kupić nowego forka golasa w wersji activ z 2.0 manual .

Niby mniej bajerów do zepsucia a mi są one zbędne . 

 

Wg. mnie nie warto. Niby drobiazgi a użytkowanie samochodu staje się wygodniejsze.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

względem exlusive nie ma :

okno dachowe

klimatyzacja automatyczna dwustrefowa (jest jedno )

system audio z 7 ekrnem (jest 6,2 ) 

lusterka zewnętrzne składane elektrycznie

reflektory przednie LED automatyczne

 doświetlania zakrętów

relingi w kolorze srebrnym(jest czarny )

czujnik deszczu 

tempomat z przyciskami sterowania na kierownicy

kamera cofania

 

Nawi i tak pewnie wstawię swoją z kamerą cofania bo aktualizacje od subaru "trochę kosztują " 

Zamierzam autem jeździć długo , 15 lat będzie w mojej rodzinie na pewno . Wydaje mi się że forester będzie miał tańsze i dostępniejsze części na rynku wtórnym od XV którego próżno szukać na ulicach (ja widziałem w wawie całe 2 ) 

A dokładać już kasy nie chce , cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...