Jump to content

Karenz

Użytkownik
 • Content Count

  1004
 • Joined

 • Last visited

About Karenz

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  wwa
 • Auto
  forester MY16 2.0i

Recent Profile Visitors

953 profile views
 1. Ponieważ cała podróż mija mi na google maps tak wygląda moja mapa na tą okazje a przy okazji paru dniowy wypadł urósł o kolejny dzień stając się już 10 dniowym https://drive.google.com/open?id=18mpIzndv3EnkCNULuOoc30gWb9fMnV0T&usp=sharing jak znacie coś fajnego w sienie/Florencji/San Gimignano/nicei W Norymberdze tylko śpię zresztą byłem tam już multum razy ruszam potem na wizyte do miasta gdzie byłem pare lat temu a później śpie w we wrocławiu (tylko dlatego że dostałem bardzo dobrą cenne)
 2. nie warto na nic czekać , bierz pod uwagę tylko to co jest dostępne w danej chwili na rynku bo za xxx czasu to sytuacja będzie całkowicie inna. Zresztą nowy model też musi pobyć co najmniej pół roku na rynku żeby zlikwidowali absurdalne wady.
 3. normalnie jeżeli sprzęt jest nie ruszony nie robią problemu przy zwrocie z byle jakiego powodu, przecież oni to odeślą do importera tylko będzie trzeba wystawić faktury korekcyjne.
 4. Że to jest nivomat to napisał ktoś na forum ale właściwie to wiadomo tylko że jest samopoziomujące bo tyle potwierdził DT. Nic ci te cudowanie nie da , sprzedaj auto kup byle jaką skode i nie pisze tego złośliwie bo w pracy jeżdżę różnymi autami co dzień i subaru po prostu jest dość twarde , kiedy zwykły golf czy octavia dużo lepiej tłumi małe nierówności typu płyt chodnikowe / kostke / kocie łby.
 5. dlaczego ich po prostu nie zwróciłeś w miejscu zakupu ?
 6. Cały wyjazd mam już dopięty zostały tylko 2 kwestie Czy ktoś ma namiar na winnice którą w toskani można pozwiedzać czym mniej znana tym lepiej Gdzie kupić winietkę do czech koszt nominalny 12.5 euro przez pzmot ok 80 zł , będę jechał w nocy mogę po stronie czeskiej mieć problemy W Austrii można kupić winietkę przez internet płacąc 9 euro trzeba to zrobić tylko 30 dni przed przyjazdem.
 7. W jaki sposób programuje sie przełączniki szyb ? po rozładowaniu aku nie działa funkcja domykania/ otwierania 1 kliknięciem wiem że trzeba otworzyć szybę na max coś zrobić aby zapisała się pozycja i to samo dla zamkniętej.
 8. ciężko będzie kupić w 2019 roku samochód z 2020
 9. Podglądałem okolice i odwołałem rezerwacje , zero parkingu w promieniu paru km, przecebule 50 euro na hotelu potem będę wracał bez szyby albo samochodu. Ja wybieram się właśnie w szczycie sezonu dlatego właśnie raczej będę omijał takie miejsca. Zobaczymy jak im pójdzie ściąganie 38 euro za rezygnacje z mojej wirtualnej karty visa na której pernamętnie jest 0 zł.
 10. Tak się składa że wyrwałem w rimini noc w hotelu 4* za 25euro więc mój pobyt znowu ulega zmianie. Muszę odpuścić Borgo Di Isola jeżeli za 50 euro mogę spędzić 2 dni na morzem.
 11. Nikt nie robi żadnego dochodzenia z gwarancją, jeżeli przesłanki nie rzucają się na pierwszy rzut oka. Jeżeli zrobicie chip tuning który naprawdę doprowadzi do przegrzania /zatarcia silnik i nikomu sie tym nie pochwalicie na 99% gwarancje wam uznają bo przesłanki mechaniczne będą oczywiste ale jeżeli założycie filtr oleju np manna albo knechta czyli raczej dobre zamienniki z automatu dostaniecie odmowę przy jakiekolwiek usterce układu smarowania zostaje wam tylko batalia sądowa i udowadnianie kwadratury koła. Nawet jak wygłuszanie zrobi wam ASO to stracicie gwarancje importera jedynie usługodawca może wam przedłożyć swoją. Modyfikacje muszą być zatwierdzone przez importera mieć swoją oficjalną instrukcje oraz elementy takie usługi dodatkowe oczywiście jej nie mają. Dlatego przy wygłuszaniu nawet najdroższymi na rynku dynamitami straciłeś gwarancje importera na elementy modyfikowane w tym przypłodku całe drzwi. Nawet zabezpieczenie antykorozyjne jest w rozumienie zapisów gwarancyjnych modyfikacja powłoki antykorozyjnej co prowadzi do wygaśnięcia gwarancji perforacyjnej. Oczywiście ustawodawstwo europejskie mówi że możecie sobie serwisować nawet w garażu samochód a gwarant musi udowodnić wpływ modyfikacji na dany element ale ja wam pisze jak to wygląda od strony rzeczywistej.
 12. Gwarancja w każdej marce działa podobnie. Wygłuszenie polega na naklejaniu/wprasowywaniu arkuszy pianek/butylu/gumy na powierzchnie blachy. W przypadku wyjścia korozji pod taką zmodyfikowaną blachą gwarant na pewno odmówi uznania szkody. Zakładając że określenie profesjonalne wygłuszenie oznacza kompleksowe wykonanie usługi na podłodze , drzwiach i dachu oznacza to praktycznie na straceniu gwarancji antykorozyjnej na cały samochód (poza takimi elementami jak maska, błotniki progi czy słupki)
 13. Jaki numer ta rozpórka , jakiś schemat może bym sobie założył.
 14. Bp przy samej autostradzie oczywiście drogo i paliwo słabe ale przy ostatnim zjeździe jest Stacja Paliw UNIWAR Łaziska , wygląda dobrze niestety nie udostępniają cen paliw na bieżąco więc trudno ocenić czy warto , ktoś w komentarzu pisze że nie . http://uniwar.pl/uniwarstacje/ , najwyżej faktycznie tankował bym w Czechach ale wole taki sprawy planować. Ja od paru lat staram tankować się poza autostradami , nie chodzi nawet o cene ale o tragiczną jakość paliwa. Edit znalazłem opisy na forum że nie warto tam nawet stawać paliwo sporo droższe winiety z kosmicznym narzutem. Z mojego skromnego reasrchu wynika że po wjeździe do czech najlepiej odbić 3 km do polski z tankować na małym orlenie Stacja nr: 1006ul. Bogumińska 7 A47-460 Chałupki
 15. We wcześniejszych wersjach w budce na górze była opcja alarmu/urodzin pewnie to coś podobnego
×
×
 • Create New...