Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
18 minut temu, chojny napisał:

18486061_10155385341457792_4728274657516

 

:biglol:

 

 

2 minuty temu, Adi napisał:

Chojny, piękne ujęcie hipokryzji ekoświrów ;)

 

 

 

bez przesady, zastępcze źródło prądu w awaryjnej sytuacji 

 

z technicznego punktu widzenia rozwiązanie tożsame z range extender-em w BMW i3 a że lekko abstrakcyjne to już inna sprawa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, tylko musimy pamiętać, że nasze paliwożerne, głośne, brudne, śmierdzące i fantastyczne silniki spalinowe startują dzięki temu małemu ustrojstwu...

 

492755582_2_261x203_sprzedam-rozrusznik-

 

;)

 

Jak to ostatnio modne, pycha kroczy przed upadkiem, więc nie warto się odcinać od paliwa i silnika spalinowego, gdyż razem można więcej, dalej i szybciej. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w pewnej kwestii. Ukazała się niedawno informacja, że nowe BMW M5 ma mieć napęd x-drive. Oczywiście wywołało to ostrą ;) polemikę pomiędzy mną, a moim kolegą, od niedawna miłośnikiem marki BMW, i od jakiegoś czasu byłym forumowiczem, czyli @stach1111 -em. :D

 

Co ciekawe, ja uważam, że to błąd, bo M5 to klasyk jakich mało (choć nie wiem jak w ostatnich wersjach wygląda kwestia silnika, bo po prostu tego nie śledzę) i powinien pozostać RWD. 

Stach natomiast uważa, że taki ruch (x-drive) zwiększy im sprzedaż i poprawi bezpieczeństwo prowadzenia nowej M5. Będzie też bezpośrednią konkurencją dla jakiegoś modelu mercedesa AMG 4-Matic (też nie śledzę) 

 

A jaka jest wasza opinia? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz wozy tej klasy maja po 600KM, to ciezko te moc w bezpieczny sposob w cywilnym aucie przeniesc na droge bez AWD. To byl kierunek nieunikniony... ale na pocieszenie, wiekszosc momentu przekazywana jest na tyl, wiec ma pozostac charakterystyka RWD :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 18.05.2017 o 20:40, przemekka napisał:

To ja w pewnej kwestii. Ukazała się niedawno informacja, że nowe BMW M5 ma mieć napęd x-drive. Oczywiście wywołało to ostrą ;) polemikę pomiędzy mną, a moim kolegą, od niedawna miłośnikiem marki BMW, i od jakiegoś czasu byłym forumowiczem, czyli @stach1111 -em. :D

 

Co ciekawe, ja uważam, że to błąd, bo M5 to klasyk jakich mało (choć nie wiem jak w ostatnich wersjach wygląda kwestia silnika, bo po prostu tego nie śledzę) i powinien pozostać RWD. 

Stach natomiast uważa, że taki ruch (x-drive) zwiększy im sprzedaż i poprawi bezpieczeństwo prowadzenia nowej M5. Będzie też bezpośrednią konkurencją dla jakiegoś modelu mercedesa AMG 4-Matic (też nie śledzę) 

 

A jaka jest wasza opinia? ;)

 


Moja opinia jest taka, że normalnie otworzyłem szampana tylko Cristal lepsze trzymam na lepsze okazje.

A otworzyłem go na wieść, że @stach1111 w końcu opuścił te zacne forum

 

Nie pozdrawiam

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2017 o 20:40, przemekka napisał:

Co ciekawe, ja uważam, że to błąd, bo M5 to klasyk jakich mało (choć nie wiem jak w ostatnich wersjach wygląda kwestia silnika, bo po prostu tego nie śledzę) i powinien pozostać RWD. 

 

Z informacji prasowych wynika, że będzie dostępna zarówno wersja AWD jak i RWD, więc jest to bardzo dobry krok BMW. Klient ma wybór. Na południu Europy takie 600 KM w RWD jeszcze można zrozumieć, ale w Polsce to tylko AWD. A klientów na szybką limuzynę, którą można bezpiecznie jeździć przez cały rok jest w Polsce coraz więcej.

 

A ja pozdrawiam, Pawła także :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pumex1 napisał:

Wprowadzają to w trosce o portfele, a nie w trosce o środowisko. Tam w KE chyba nie mają co robić bo co chwile to lepsze pomysły mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@subleo też o tym się dowiedziałem, po napisaniu tego postu.  Gdzieś jeszcze czytałem że będzie Awd z możliwością odpięcia przodu.  To faktycznie dobry krok, ciekawe jak to będzie rozwiązane? 

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja opinia jest taka, że normalnie otworzyłem szampana tylko Cristal lepsze trzymam na lepsze okazje.
A otworzyłem go na wieść, że [mention=7717]stach1111[/mention] w końcu opuścił te zacne forum
 
Nie pozdrawiam


tak się cieszysz z tego ze kolega opuścił forum , to teraz proponuje samemu odejść i pozwolić się cieszyć innym
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18 maja 2017 o 20:40, przemekka napisał:

To ja w pewnej kwestii. Ukazała się niedawno informacja, że nowe BMW M5 ma mieć napęd x-drive. Oczywiście wywołało to ostrą ;) polemikę pomiędzy mną, a moim kolegą, od niedawna miłośnikiem marki BMW, i od jakiegoś czasu byłym forumowiczem, czyli @stach1111 -em. :D

 

Co ciekawe, ja uważam, że to błąd, bo M5 to klasyk jakich mało (choć nie wiem jak w ostatnich wersjach wygląda kwestia silnika, bo po prostu tego nie śledzę) i powinien pozostać RWD. 

Stach natomiast uważa, że taki ruch (x-drive) zwiększy im sprzedaż i poprawi bezpieczeństwo prowadzenia nowej M5. Będzie też bezpośrednią konkurencją dla jakiegoś modelu mercedesa AMG 4-Matic (też nie śledzę) 

 

A jaka jest wasza opinia? ;)

 

 

Chyba jest tak, że ludzie chcą mieć wybór. I producenci za tym idą.

A swoją drogą jakoś tak bardzo ciągnie ludzi do tego AWD. Np. Infiniti Q50 (hybryda) sprzedawane jest prawie wyłącznie z AWD. Na wszystkie sprzedane egzemplarze w Polsce, RWD są chyba 3. A ja akurat bym kupił RWD, tak w nawiązaniu do tego jakie powinno być M5 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, przemekka napisał:

@muzyk Bardzo cenna opinia. Dzięki. :facepalm:

Opuścił spory czas temu tak BTW.

Do usług

 

 

 

3 godziny temu, polak900 napisał:

 


emoji41.pngtak się cieszysz z tego ze kolega opuścił forum , to teraz proponuje samemu odejść i pozwolić się cieszyć innym emoji12.png

 

 

O widzę, że kolega jest w temacie i wie najwięcej o co chodzi :biglol:

 

Takich ludzi kocham najbardziej, nic nie wie o co ho ale najwięcej szczeka :facepalm:   :bowdown:

Edytowane przez muzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskownicaaa...

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, muzyk napisał:


Moja opinia jest taka, że normalnie otworzyłem szampana tylko Cristal lepsze trzymam na lepsze okazje.

A otworzyłem go na wieść, że @stach1111 w końcu opuścił te zacne forum

 

Nie pozdrawiam

 

a to coz za komentarz ma byc? :huh:

11 godzin temu, muzyk napisał:

Takich ludzi kocham najbardziej, nic nie wie o co ho ale najwięcej szczeka

 

pozwole sobie sparafrazowac: nic nie wyjasnia o co ho, ale obszczekuje innych ludzi

 

to to jest w porzadku?

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...