Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, skoro tak, to chyba nie pozostaje nic innego jak startować... ;)

W moim przypadku odwlecze się to trochę bo najpierw nauczę się jeździć a nie tylko przemieszczać samochodem.

Ale jestem pojętnym uczniem...

A i Subaru i jego Kierowcy - jak pokazał dzisiejszy dzień w Kielcach - dają radę :yahoo:

Edytowane przez mrusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy nowy WRX (nie-STI) będzie dostępny w Polsce? Może jakiś mały przeciek? ;)

 

O ile mi wiadomo to już było na forum potwierdzane oficjalnie że nowy WRX nie będzie dostępny w PL

 

Tak mi się kołatało po głowie, miałem jednak nadzieję, że jak okazało się że ma nowszy silnik 2.0 a nie 2.5 jak w STI to może zmienia to obraz rzeczy. Choć kto wie, może STI na Europę będzie z nowym 2.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy nowy WRX (nie-STI) będzie dostępny w Polsce? Może jakiś mały przeciek? ;)

 

O ile mi wiadomo to już było na forum potwierdzane oficjalnie że nowy WRX nie będzie dostępny w PL

 

Tak mi się kołatało po głowie, miałem jednak nadzieję, że jak okazało się że ma nowszy silnik 2.0 a nie 2.5 jak w STI to może zmienia to obraz rzeczy. Choć kto wie, może STI na Europę będzie z nowym 2.0?

 

 

Może w przyszłości będzie STI z 2.0, ale jak na razie w salonach będzie STI z 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym wiedzieć bo też chcę coś w końcu kupić. 2,5 litra jest wdzięczną jednostką do tuningowania ale 2.0DIT bardziej mnie kręci. Mogę czekać tylko do przyszłego roku... B)

 Ja też chce coś kupic i najlepiej zeby miało silnik w ukł bokser :) i w miare trwały.

Porsche właśnie Caymana GTS przedstawia.Swietne auto,szkoda tylko ze kosztuje powyzej 350 tys,ale jak zarabiaja na czysto 70 tys to moze rabat 50 tys dostalbym :D (zarobią 20 tys i tak niezle)i za ok 300tys  by bylo.

ps.ja chyba BRZa kupie i bede sie nim cieszył :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comparison: BMW M235i vs. Mercedes CLA45 AMG vs. Subaru WRX STI

Fun and Games: Which Enthusiast Steed Kicks Our Endorphins into the Highest Gear?

http://www.motortrend.com/roadtests/sedans/1403_bmw_m235i_mercedes_cla45_amg_subaru_wrx_sti_comparison/viewall.html

 

...a tutal mamy 2015 WRX w wersji podstawowej. Mi sie podoba! 

 

img_7221.jpg?w=800&h=520&crop=1

 

img_7223.jpg?w=800&h=520&crop=1

 

img_7227.jpg?w=800&h=520&crop=1

Edytowane przez 00typer1071
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comparison: BMW M235i vs. Mercedes CLA45 AMG vs. Subaru WRX STI

Fun and Games: Which Enthusiast Steed Kicks Our Endorphins into the Highest Gear?

http://www.motortrend.com/roadtests/sedans/1403_bmw_m235i_mercedes_cla45_amg_subaru_wrx_sti_comparison/viewall.html

Interesujące:

"Its character, and the totally engrossing effect it has on its driver, is much greater than any numbers put on paper. 'This car is relentless', said Lago. 'And it makes you relentless, too. You have no fear in this thing, just confidence'. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...