Jump to content

Adam12

Użytkownik
 • Content Count

  6905
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Adam12 last won the day on March 18 2013

Adam12 had the most liked content!

Community Reputation

146 Wspaniały

About Adam12

 • Rank
  ..:: Platinium Forumus ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  St. Kate
 • Auto
  Forek MY07 N/A

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poproszę info na PW. pzdr
 2. A nie było akcji serwisowej na w STI? U mnie padła i ASO byli mocno zdziwieni że nie miałem wezwania na wymianę.
 3. hill holder co inna funkcjonalność. cenna uwaga
 4. Dziękuję za info. Widzę, że nic się zmieniło. Trzeba mieć dużo cierpliwości do Subaru Zawsze mnie zastanawia co sprawia, że tak banalne do rozwiązania problemy lub dołożenie prostej funkcjonalności będącej standardem w autach z AT zajmuje FHI ponad 10 lat.... Z drugiej strony może dlatego jest tak lubiane. masz na myśli względy estetyczno-wykończeniowe? W speckach jakiś przełomów nie widziałem. Nawet stacja multimedialna jest taka sama.....
 5. Panie i Panowie. Mamy Nowy Rok więc nadszedł cza na zmiany i stąd dwa szybkie pytania odnośnie poliftowego XT (MY16+): 1. Czy zmieniono/poprawiono sterowanie klimatyzacją vs. MY13 - MY15 ? W MY15 którym jeździłem 8 miesięcy przy ustawieniach 19.5st. zamrażała a pół stopnia więcej 20.0st. gotowanie. Oponia ASO TTTM. 2. Dołożono asystenta hamulca postojowego żeby na światłach nie było konieczności trzymania nogi na hamulcu? Próbowałem się przekopać z wyszukiwarką ale jakoś słabo działała. z góry dziękuje.
 6. Wydech to kluczowa kwestia. Porozmawiaj z fachowcami np. Carfitem lub Kociarem. Wyjaśnią Ci lepiej niż ja. dokładnie to miałem na myśli.
 7. Jeżeli masz zamiar dłubać 2.5T i klecić wydech z różnych "klocków" pewnie można zaoszczędzić ale również nabawić się problemów ze strojeniem. Rozsądny kompletny wydech np. Cobb ok. 6k pln + 4k pln za strojenie w doświadczonym "warsztacie" nie jest wygórowaną ceną.
 8. Ceny bazowe są takie same, tylko podatki są inne. Pretensje miej do ustawodawców nie Subaru. w którym miejscu napisałem, że mam pretensje do Subaru? Zwracam tylko uwagę, że w krajach gdzie FHI notuje największą sprzedaż Subaru należy do grupy aut raczej tańszych.
 9. porównaj ceny na rynkach gdzie FHI odnosi sukces. Oczywiście mam na myśli vs. ceny w EU.
 10. Dobry wydech + strojenie = ok. 10k pln. brutto.
 11. hmm 44k franków to ok. 175k pln + cło + VAT daje raczej kosmiczną kwotę......Ale kolor jedynie słuszny
 12. W serii nie było ale można spokojnie halogeny przerobić na LED i ustawić jako dzienne.
 13. Panie Andrzeju. Problem w tym ze N/A pali praktycznie tyle samo co XT a też e-silniczek niewiele zmienia. OBK H6 był poprostu relatywnie drogi. Oczywiście z różnych powodów.
 14. mam takie same odczucia. Poszli w kierunku "bulwarówek" zamiast "charakteru" a w tym segmencie jest spora konkurencja.
 15. sorki nie spojrzałem. Bardzo dziwne bo to nie jest "kosmetyczna" operacja....
×
×
 • Create New...