Jump to content

Adam12

Użytkownik
 • Content Count

  6891
 • Joined

 • Last visited

About Adam12

 • Rank
  ..:: Platinium Forumus ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  St. Kate
 • Auto
  STi MY15 & F MY07 N/A

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sorki nie spojrzałem. Bardzo dziwne bo to nie jest "kosmetyczna" operacja....
 2. kto kupuje STi szukając komfortu.... Tak czytam te wpisy i żale nad STi MY15+ i odnoszę wrażenie , że obracam się w gronie samych "profesjonalistów". Kto może z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że wykorzystuje pełne możliwości tego auta? I nie mam na myśli pałowanie na prostej bo to każdy potrafi. No prawie każdy. Z drugiej strony poproszę o porównywalny produkt w latach 2015 - 2018 za niecałe 200k pln? Porównanie do generacji MY05... może i jest bardziej cywilizowane ale czasy się zmieniają i oczekiwania odbiorców również. Jedno jest pewne "jeździ" i "skręca" o niebo lepiej niż seria MY05.
 3. Fajny napis : "Eco-Drive"
 4. czy aby na pewno? Subaru robi silniki a nie kosiarki.
 5. CVT też dostało w d... tylko wyjdzie z opóźnieniem.
 6. to zależy jaki bierzemy punkt odniesienia ale najlepiej porównać wyniki pomiarów. Miałem przyjemność przemieszczać się od nowości kilkoma generacjami OBK i Forkiem XT. Od 4 miesięcy wożę tyłek A6 C7 MY18. Pod względem "cichości" to dzieli je przepaść. Wyciszenie nigdy nie było najmocniejszą stroną Subaru ale rekompensowało to wieloma innymi zaletami.
 7. co nie zmienia faktu, że SIP powinien podziałać w takich przypadkach.
 8. Allu - gadałeś z SIP ? Może staną na wysokości zadania/punktu honoru ? Współczuję....
 9. Na autostrady już mam. Nowy nabytek z kółkami na grilu. Forka planuję zamienić na nowszego i mocniejsze go. Łódkę będzie ciągnął
 10. Panowie. Jak bardzo pragniecie mogę swojego wykupić z leasingu
 11. Masz rację ale u mnie blacharki raczej nie będzie. Tylko konserwacja podwozia plus sprawdzenie czy ruda atakuje. To nie jest raczej robota dla typowego blacharza. Za mały potencjalny zarobek.
 12. piękna robota. Mam nadzieję że u mnie nie będzie podobnych kwiatków W każdym razie z tematu wynika, że ten magik nie bardzo dotyka się innych marek czyli poszukiwania dalej trwają
 13. policz proszę jeszcze raz Data rejestracji (produkcja kilka miesięcy wcześniej) 09.2015 a mamy listopad 2018. No chyba, że żyjesz w równoległym wymiarze Ponad to w cenie masz kredytowanie na niecałe 3 lata (ok. 6-7%) + koła zimowe warte trochę więcej niż kilo pomidorów (ok. 5-6k pln) + opłacony IRS do 09.2019. Ubezpieczenie OC/AC płatne w 4 kwartalnych ratach po ok. 1000pln brutto (VAT 0%). każdy ma swoje podejście Mi było/jest szkoda dlatego ma symboliczny przebieg.
×
×
 • Create New...