Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno to mają lepsze podłokietniki

 

I własnie dla osób, które w ten sposób klasyfikują "lepszość" samochodów jest pragmatyczna, przemyślana pod szczególnym kątem podłokietnika oraz ze schowkiem na parasol Skoda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ale swoją drogą to czy tak trudno zrobić dobry podłokietnik?

 

prosciej dorobic "filozofie" wg. ktorej dobry podlokietnik/miekki plastik/gruba wykladzina/etc. jest aktualny tylko dla kapelusznikow, wybierajacych "proteze marzen" ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Stachu, że dyskusja dot. stylistyki do niczego nie prowadzi. ;) Każdemu podoba się coś innego.

 

Co do powyższego wnętrza:

jest ładnie wykończone, pewnie materiały są przyjemne w dotyku, fajnie wygląda przeszycie czerwoną nitką, i fotele mają pewnie dobre trzymanie boczne. Natomiast nie jest to nic oryginalnego i znajdziesz wiele aut sportowych w podobnym stylu.

 

Oryginalny jest centralny wyświetlacz i "drążek" zmiany biegów, ale nie mów mi, że podoba Ci się coś takiego. Taki duży TomTom ;) . A o tym martwym polu w górnej części przedniej szyby nie wspomnę (choć może działa przeciwsłonecznie) :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekka..siedziałeś w tym wnętrzu? co się podoba? klawiatura jak w telefonie czy telewizor jak w twingo? wajcha od biegów? (ups:)) czy plastikowy karbon jak w STI albo może sztuczna skaja artico na desce? tudzież brak miejsca na łokieć na podłokietniku :)...

teraz poważnie : A45 fajnym autem jest silnik niewątpliwie kosi STI ale wnętrze? nie sądzę...rozważałem go ale czekam na STI...nie wiem co mnie tak jara w Subaru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sądząc po Twoich samochodach..nie czułeś się tam..klaustrofobicznie?? tylko to mnie zniechęciło do A45

 

Zgadza się,ale w mercu ta klaustrofobia jest bardzo przyjemna.Pozycja za kółkiem i sama kiera to perfekcja.Jak dobrze dopasowana rękawiczkach.Coś jak BRZ tylko z wyższej półki.

Jedynie do jakości plastiku w panelu środkowym można by się przyczepić reszta jest na najwyższym poziomie jak na tą klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...