Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, turdziGT napisał:

No nic w wyscigu moze się ugra jakaś pozycję. Wiedzielismy że tu będzie ciężko i trzeba niestety liczyć się z tym że tak może być większa część sezonu bo takiej straty w tydzień się nie nadrobi.

 

Jak ktoś dodał szkoda Ricardo chyba pozostanie w RBR dawało gwarancję lepszych osiągów.

Ale Mistrza by nie zdobył bo faworyzowany był jest i będzie Verstappen. Przynajmniej do czasu aż przyjdzie kolejna "młoda gwiazda" ze szkółki Red Bulla (młoda w sensie młodsza od Maxa). W tym teamie potrafi być straszny syf i mega gęsta atmosfera. Polecam wspomnienia Marka Webbera z czasów gdy jeździł w RB z Vettelem. 
Nie dziwne, że Daniel wybrał inną drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pablonas napisał:

Ale Mistrza by nie zdobył bo faworyzowany był jest i będzie Verstappen

Do mistrza to jeszcze pewna srebrno-czerwona bariera ich dzieli ;)

Ale widać u niego było frustrację z bycia drugim. Jak wszedł do teamu, to od razu utarł nosa Mistrzowi Świata lepszymi wynikami. A tu następny wchodzi i maślane oczy Hornera skierowały się w stronę Maxa.

Nie jesteśmy na miejscu Daniela, ale ciężko zrozumieć chęć bycia pierwszym, będąc dziesiątym. Ja wolałbym być drugim, bywając czasami pierwszym ;) Przewrotnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

No nic w wyscigu moze się ugra jakaś pozycję. Wiedzielismy że tu będzie ciężko i trzeba niestety liczyć się z tym że tak może być większa część sezonu bo takiej straty w tydzień się nie nadrobi.

 

 

Nie liczyłbym na to. Niech spróbują przejechać cały wyścig, zrobić kilka pitstopów, coś pozmieniać, szukać kierunku, w którym muszą iść, aby gonić resztę. W wywiadzie Robert powiedział, że coś się w pojeździe "samo" zmieniło, czego jak na razie nie rozumieją i w tym ostatnim przejeździe auto dużo lepiej szło. Oczywiście tor się poprawiał, nie był już taki zielony, ale...Tutaj niech poszukają, być może  jest to jakiś ślad.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może takie rozważania sieroty.

Sieroty, bo nie wiem komu w tym sezonie kibicować. Nie chodzi mi o poszczególne pozycje w wyścigach, tylko o tą najwyższą

Do tej pory kibicowałem dwóm panom na "R". Oczywiście ostatnio nie w mistrzostwie, ale w poszczególnych wyścigach.

Obaj są w tym roku pozbawieni szans, myślę że nawet na podium. Więc nie pokibicuję.

Przyznam, że z głównej dwójki zawsze stawiałem na Ham, a nie na Vet. Jako osoba jest ciężkostrawny, ale talentu mu nie można odmówić. Jest cholernie szybki i podoba mi się jego bezkompromisowość....ale mi się już znudził.

I co teraz. Myślę, że dam szanse Verstappenowi. Też, jak za Hamiltonem, osobiście  nie przepadam, ale jest też podobnie jak ten pierwszy jest bezkompromisowy, nawet trochę za. Ta cecha mi osobiście bardzo "leży". Wolę twardych graczy, niż tych miłych ;) 

 

No bo, jak nie ci powyżej to kto? Botas- mdły, nic nie pokazał do tej pory, Leclerc-muszę go poznać, zobaczyć potencjał, może w następnych latach. Gasly-podobnie, ale zaczął słabo.

 

A jaki jest Wasz obraz kibicowania w tym roku? 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC Sport:
Kubica, by contrast, was struggling with a lack of grip. He said he found it on his final lap, but over-cooked it in one corner, hit the wall and got a puncture.

Uczciwie i bez dogadywania, czy spekulacji dlaczego.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ten sezon już jest stracony i zmiany będą może minimalne.

 

Russel:

 

Jakie są wasze słabości?
Po prostu chodzi o ogólny docisk aerodynamiczny. Jest jeden fundamentalny błąd, o którym nie chcę publicznie rozmawiać. Rozumiemy, co to jest, ale... Nie znaczy to, że możemy sobie w poniedziałek rano go rozwiązać. Zmiana czegoś tak fundamentalnego wymaga miesięcy rozwoju, pracy w symulatorze. Inżynierowie wiedzą, jak to zrobić i teraz należy się tym zająć. Niestety przed nami sporo wyścigów, zanim będziemy w stanie walczyć. Na tym teraz stoimy.

Czy to oznacza, że jak się uda, będzie wielki skok osiągów?
Tak. Jeśli to rozwiążemy, wykonamy wielki skok. Pewnie wciąż będziemy na końcu stawki, ale z szansami walki, a nie jak teraz, gdy nie ma żadnej nadziei, bo jesteśmy zbyt daleko z tyłu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kibice wyjątkowy sezon Polaka będą mogli oglądać w Telewizji Polskiej. Wszystkie wyścigi będą transmitowane w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej od 45. minuty. Tylko na takich warunkach TVP mogło nabyć prawa do pokazywania wyścigów Formuły 1. 

Niedzielne Grand Prix poprzedzi studio, które rozpocznie się już o godzinie 6:00. Gośćmi będą Jakub Przygoński i Michał Owczarek, a poprowadzi je Maciej Kurzajewski. Rywalizację na torze skomentują Maciej Iwański i Sławomir Kwiatkowski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się, że wyścig jeszcze będzie trwał i chociaż zobaczymy końcówkę bo gdyby to była transmisja z innych dyscyplin to moglibyśmy obejrzeć już tylko puste trybuny a tak mamy sukces marketingowy wspaniałej TVP. ;)

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...