Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

 

23 minuty temu, -=nikon=- napisał:

Bo nie wiemy jakie czasy będą po zatankowaniu auta.

 

Robert mówi, że na treningu, gdy wszyscy symulowali tempo wyścigowe, został wyprzedzony więcej razy, niż przez wszystkie lata swojej kariery w F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pablonas napisał:

Chociaż faktem jest, że zabawna jest sytuacja gdzie Daniel wkurzał się w 2018 na awarie silników Renault i poszedł do Renault ;)

No i oczekiwał od Red Bulla gwarancji dobrych osiągów silnika ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adi napisał:

To ja może takie rozważania sieroty.

Sieroty, bo nie wiem komu w tym sezonie kibicować. Nie chodzi mi o poszczególne pozycje w wyścigach, tylko o tą najwyższą

Do tej pory kibicowałem dwóm panom na "R". Oczywiście ostatnio nie w mistrzostwie, ale w poszczególnych wyścigach.

Obaj są w tym roku pozbawieni szans, myślę że nawet na podium. Więc nie pokibicuję.

Przyznam, że z głównej dwójki zawsze stawiałem na Ham, a nie na Vet. Jako osoba jest ciężkostrawny, ale talentu mu nie można odmówić. Jest cholernie szybki i podoba mi się jego bezkompromisowość....ale mi się już znudził.

I co teraz. Myślę, że dam szanse Verstappenowi. Też, jak za Hamiltonem, osobiście  nie przepadam, ale jest też podobnie jak ten pierwszy jest bezkompromisowy, nawet trochę za. Ta cecha mi osobiście bardzo "leży". Wolę twardych graczy, niż tych miłych ;) 

 

No bo, jak nie ci powyżej to kto? Botas- mdły, nic nie pokazał do tej pory, Leclerc-muszę go poznać, zobaczyć potencjał, może w następnych latach. Gasly-podobnie, ale zaczął słabo.

 

A jaki jest Wasz obraz kibicowania w tym roku? 

 

Ja kibicuję Red Bullowi, bo lubię wódkę z redbulem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jumpman napisał:

Ciekawe czy Ferrari juz sie pozbieralo czy nadal są w szoku.

Juto masz być o 5:55 ! I pamiętaj zabrać flaszkę !

 

Ten wynik tego GP trzeba przyjąć metodą wyników na Plejadach !

I będzie git ! :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Adi napisał:

Jakiś klucz wyboru jest ;)

Nie ma na żadnym bolidzie reklamy dobrego wina?...już bym kibicował ;)

 

Ale za to sponsorem GP Australli jest  St Hugo ... taki aborygeński producent win z Doliny Barosy ;)  Więc można kibicować GP Australii ;) 

 

MOS_4887.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla odmiany od wszystkich nagłówków w stylu "Kubica ostatni" i całej reszty pomyj, pojawiło się dłuższe wideo z pozytywnej akcji:

 

 

 

Chociaż wizerunku Roberta ocieplać pewnie nie trzeba to fajnie się ogląda. Często podobne spotkania przeprowadzane są z pełną kurtuazją obiektywy, uśmiechy, krótka rozmowa, etc., a tutaj od razu widać, że jest fajnym gościem :).

 

 

 

 

Edytowane przez Efti
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

 

no i zaczelo sie :D koncowe odliczanie,a na RTL juz mowiono o Roberciku, a program leci dopiero minute, i duzo polskich flag :) to cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...