Skocz do zawartości

Szokers

Użytkownik
 • Zawartość

  164
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Szokers

 • Tytuł
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Dywity
 • Auto
  Bezpieczne

Ostatnie wizyty

129 wyświetleń profilu
 1. Szokers

  Kubica w F1

  Jedno zdanie Kubicy, zapewne wyrwane z kontekstu, nie wiadomo z kiedy, a jaka "sraczka" na forum.
 2. Szokers

  Kubica w F1

  Kolejne bzdury ode mnie. Skoro Ocon się żali, a Carfit jest w Singapurze to znaczy, że Stroll przejmuje fotel, a Kubica wchodzi z ławki.
 3. Szokers

  Kubica w F1

  Teoria trochę w stylu Jacky X (bez urazy J.). Czy Ty tak na serio??
 4. Szokers

  Kubica w F1

  Dlatego musiał odejść. Zastanawiam się czy Vettel ogarniał mu fotel w Ferrari ze względu na przyjaźń czy tylko dlatego, że do tego sezonu był dobrą dwójką. Nigdy nie lubiłem spekulacji, ale pozwolę sobie na trochę bzdur. Menadżer Kubicy zasiada w zarządzie Saubera, czyli co, KUB-RAI w 2019?
 5. Szokers

  Kubica w F1

  Claire: "Jeśli Lance Stroll faktycznie nas opuści, to bardziej prawdopodobne jest to, że Robert Kubica go zastąpi niż nie." Faktycznie jasna deklaracja. Nic się nie zmieniło, karuzela transferowa trwa dalej. Jeżeli Williams nie znajdzie lep$zej opcji to Robert wskoczy na miejsce Strolla. Paradoksalnie, WMR to zespół, który ma najlepszego rezerwowego kierowcę w całej stawce, a robi wszystko, żeby nie dać mu szansy na start w wyścigu, bo musi ratować zespół dolarami.
 6. Szokers

  Kubica w F1

  Ale po co się wyżywać na dwóch podstawowych kierowcach Williamsa? Dali kasę to robią sobie co chcą. Zespół poszedł na układ nasz klienta nasz pan. Robert jest tam tylko małym pionkiem, jego uwagi wpadają jednym uchem, a wypadają drugim, co sam kiedyś potwierdził w wywiadzie. Pomijam już, że nabija się z własnego zespołu, co tylko potwierdza, że z tej mąki chleba nie będzie. Nie ma co się denerwować, że kierowcy z kasą, którzy nie nadają się do profesjonalnego ścigania w F1 blokują Kubicy miejsce w najgorszym teamie w całej stawce. Teksty Strolla przez radio mnie nie ruszają, słyszałem bardziej żałosne w tym i zeszłym sezonie, po za tym są wyrwane z kontekstu (jak np. wypowiedź Alonso w GP Francji), więc szkoda czasu na analizy i ocenę. Wolałbym się skupić na Kubicy w F1. Podyskutować o możliwościach, wolnych etatach po sezonie, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że Williams się nie podniesie w okresie, w którym Robert będzie jeszcze w "wieku do ścigania", a chyba nikt nie życzy mu, żeby szczytem jego możliwości było 11. miejsce w pojedynczych wyścigach. Rok 2021 przyniesie spore zmiany, ale tutaj znowu - uda się, albo się nie uda. Szczerze mówiąc to ja już przestałem kojarzyć RK z Williamsem. Mam nadzieję, że dobrze się wypromuje w najbliższych treningach, testach i znajdzie miejsce w normalnie zarządzanym zespole.
 7. Szokers

  Kubica w F1

  Kimi mógł zdobyć kilka punktów za 4 miejsce, gdyby zmienił. Nie o to chodzi. Nie mamy żadnych informacji, kto zadecydował o braku pitstopu w przypadku Strolla, więc nie ma co obwiniać kierowcę o wszystko. A skoro nie ścigał się o punkty to nie dziwię się, że na tym etapie wyścigu został na torze. Może porozmawiajmy trochę o Romanie, który jeździ od kilku sezonów, a gafy robi maksymalne. Jakoś najgorsi kierowcy "Troll" i "Sierota" nie rozbijają się podczas neutralizacji.
 8. Szokers

  Kubica w F1

  Męczące jest już to narzekanie i wyśmiewanie Williamsa, ile można. I nie, to nie są pierwsi kierowcy prezentujący taką "żenadę" w F1, ale wszystkie oczy skierowane w ten konkretny team z wiadomych powodów, stąd takie subiektywne, mocne opinie. Może mu kazali zostać a może nie, nie masz żadnych danych. Były już takie przypadki w historii, pierwszy przykład z brzegu: Słaby team i beznadziejny ten Kimi.
 9. Szokers

  Kubica w F1

  TEN SPORT ma jeszcze 20 innych wyścigów, poza (suchym) GP MONACO, które jest najbardziej specyficznym wyścigiem w całym cyklu F1. Nawet nie zadałeś sobie trudu by obejrzeć skróty ze wcześniejszych wyścigów. Polecam Baku, tylko uważaj, bo możesz doznać szoku. P.S. Rozumiem, że w czerwcu obejrzysz mecz Panama - Tunezja i na tej postawie ocenisz poziom MŚ 2018?
 10. Szokers

  Kubica w F1

  Nie oglądam to się wypowiem? Co za bzdury. Polecam zerknąć chociaż na skróty z poprzednich wyścigów, bo działo się naprawdę dużo.
 11. Szokers

  Kubica w F1

  Spokojnie z tym wywalaniem Strolla z bolidu. "To nie był najlepszy dzień, ale to pierwszy dzień tu więc wczuwam się bo Monako jest takim torem, na którym trzeba złapać właściwy rytm zanim zacznie się czegoś oczekiwać. Byliśmy z tyłu cały dzień i nie czułem, że daję z siebie wszystko w aucie, choć poprawiło się to pod koniec sesji, szczególnie przy jeździe z dużym obciążeniem. Będziemy składać wszystko do kupy i zobaczymy w sobotę co możemy zrobić. Na pewno jesteśmy daleko od pozycji, w której chcielibyśmy być, ale nadal mamy dużo czasu aby przemyśleć co możemy zrobić przed kwalifikacjami i wyścigiem. Ogólnie wyglądamy nieco lepiej w ten weekend i myślę, że Sergey pokazał, że samochód ma lepsze tempo" - powiedział Lance Stroll.
 12. Szokers

  Kubica w F1

  Oczywiście, że tak.
 13. Szokers

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

 14. Szokers

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Kris...
 15. Szokers

  Kubica w F1

  Robert zrobił najlepszy czas na oponach hypersoft, których kierowcy nie mieli do dyspozycji w kwalifikacjach (wybór pirelli na weekend wyścigowy to medium, soft i supersoft). Nie ma co się podniecać czasami z testów.
×