Skocz do zawartości

Szokers

Użytkownik
 • Zawartość

  159
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Szokers

 • Tytuł
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Dywity
 • Auto
  Bezpieczne

Ostatnie wizyty

121 wyświetleń profilu
 1. Szokers

  Kubica w F1

  Ale po co się wyżywać na dwóch podstawowych kierowcach Williamsa? Dali kasę to robią sobie co chcą. Zespół poszedł na układ nasz klienta nasz pan. Robert jest tam tylko małym pionkiem, jego uwagi wpadają jednym uchem, a wypadają drugim, co sam kiedyś potwierdził w wywiadzie. Pomijam już, że nabija się z własnego zespołu, co tylko potwierdza, że z tej mąki chleba nie będzie. Nie ma co się denerwować, że kierowcy z kasą, którzy nie nadają się do profesjonalnego ścigania w F1 blokują Kubicy miejsce w najgorszym teamie w całej stawce. Teksty Strolla przez radio mnie nie ruszają, słyszałem bardziej żałosne w tym i zeszłym sezonie, po za tym są wyrwane z kontekstu (jak np. wypowiedź Alonso w GP Francji), więc szkoda czasu na analizy i ocenę. Wolałbym się skupić na Kubicy w F1. Podyskutować o możliwościach, wolnych etatach po sezonie, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że Williams się nie podniesie w okresie, w którym Robert będzie jeszcze w "wieku do ścigania", a chyba nikt nie życzy mu, żeby szczytem jego możliwości było 11. miejsce w pojedynczych wyścigach. Rok 2021 przyniesie spore zmiany, ale tutaj znowu - uda się, albo się nie uda. Szczerze mówiąc to ja już przestałem kojarzyć RK z Williamsem. Mam nadzieję, że dobrze się wypromuje w najbliższych treningach, testach i znajdzie miejsce w normalnie zarządzanym zespole.
 2. Szokers

  Kubica w F1

  Kimi mógł zdobyć kilka punktów za 4 miejsce, gdyby zmienił. Nie o to chodzi. Nie mamy żadnych informacji, kto zadecydował o braku pitstopu w przypadku Strolla, więc nie ma co obwiniać kierowcę o wszystko. A skoro nie ścigał się o punkty to nie dziwię się, że na tym etapie wyścigu został na torze. Może porozmawiajmy trochę o Romanie, który jeździ od kilku sezonów, a gafy robi maksymalne. Jakoś najgorsi kierowcy "Troll" i "Sierota" nie rozbijają się podczas neutralizacji.
 3. Szokers

  Kubica w F1

  Męczące jest już to narzekanie i wyśmiewanie Williamsa, ile można. I nie, to nie są pierwsi kierowcy prezentujący taką "żenadę" w F1, ale wszystkie oczy skierowane w ten konkretny team z wiadomych powodów, stąd takie subiektywne, mocne opinie. Może mu kazali zostać a może nie, nie masz żadnych danych. Były już takie przypadki w historii, pierwszy przykład z brzegu: Słaby team i beznadziejny ten Kimi.
 4. Szokers

  Kubica w F1

  TEN SPORT ma jeszcze 20 innych wyścigów, poza (suchym) GP MONACO, które jest najbardziej specyficznym wyścigiem w całym cyklu F1. Nawet nie zadałeś sobie trudu by obejrzeć skróty ze wcześniejszych wyścigów. Polecam Baku, tylko uważaj, bo możesz doznać szoku. P.S. Rozumiem, że w czerwcu obejrzysz mecz Panama - Tunezja i na tej postawie ocenisz poziom MŚ 2018?
 5. Szokers

  Kubica w F1

  Nie oglądam to się wypowiem? Co za bzdury. Polecam zerknąć chociaż na skróty z poprzednich wyścigów, bo działo się naprawdę dużo.
 6. Szokers

  Kubica w F1

  Spokojnie z tym wywalaniem Strolla z bolidu. "To nie był najlepszy dzień, ale to pierwszy dzień tu więc wczuwam się bo Monako jest takim torem, na którym trzeba złapać właściwy rytm zanim zacznie się czegoś oczekiwać. Byliśmy z tyłu cały dzień i nie czułem, że daję z siebie wszystko w aucie, choć poprawiło się to pod koniec sesji, szczególnie przy jeździe z dużym obciążeniem. Będziemy składać wszystko do kupy i zobaczymy w sobotę co możemy zrobić. Na pewno jesteśmy daleko od pozycji, w której chcielibyśmy być, ale nadal mamy dużo czasu aby przemyśleć co możemy zrobić przed kwalifikacjami i wyścigiem. Ogólnie wyglądamy nieco lepiej w ten weekend i myślę, że Sergey pokazał, że samochód ma lepsze tempo" - powiedział Lance Stroll.
 7. Szokers

  Kubica w F1

  Oczywiście, że tak.
 8. Szokers

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

 9. Szokers

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Kris...
 10. Szokers

  Kubica w F1

  Robert zrobił najlepszy czas na oponach hypersoft, których kierowcy nie mieli do dyspozycji w kwalifikacjach (wybór pirelli na weekend wyścigowy to medium, soft i supersoft). Nie ma co się podniecać czasami z testów.
 11. Szokers

  Kubica w F1

  Sirotkin w marcowych testach miał lepszy czas na softach.
 12. Szokers

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Ogier otrzymuje karę 10s za trącenie szykany na PS i traci 4 punkty za drugie miejsce na tym odcinku.
 13. Szokers

  Rajdowe dyskusje - sezon 2018

  Rok temu Meeke też pokazał w Meksyku, że Citroen może być konkurencyjny. A później odpuścili sezon.
 14. Szokers

  Kubica w F1

  Oj McLaren...popraw się.
 15. Szokers

  Kubica w F1

  Rosjanin coraz szybszy. 6. Sirotkin Williams FW41 1:20.250 +2.012 59 ●
×