Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

 

No to czekamy na pełne rozstrzygnięcie w Q3.

Horner wczoraj ładnie to ujął:

"w sobotę wszyscy ściągniemy spodnie i zobaczymy, kto, co ma"

;)

 

 

Kurcze, chłopaki ostro przyspieszają, oby nie było dziś zastosowania reguły 107%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fascinating. Kubica admitted that the reason he hit the wall was because, for the first time this weekend, the car worked. So much more grip he could nail Turn 9 and carried so much speed through 10 be smacked the wall.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D1wtcezX4AAc33p.jpeg.jpg

 

Szkoda Ricciardo bo szykuje się raczej walka w środku stawki. Chyba nie o tym myślał jak zmieniał team. 

Leclerc za to będzie robił ciśnienie Vettelowi. A jak wiemy ten go nie potrafi trzymać. 

 

 

I się zaczęło :facepalm:

 

 

Screenshot_20190316-075959_Samsung Internet.jpg

Edytowane przez matros1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się tak jak większość z nas przewidywała. Widać że samochód się nie prowadzi i kierowca zamiast skupić się na czasie to walczy z autem. 
Nie ma co się łamać, wiedzieliśmy że 1 GP będzie do tyłu na 100% chyba. 
Już "Janusze" dadzą upust swojej frustracji nie napędzajmy tej maszyny. 

 

 

Co do całości F1 to miał być wolniej niż 2018 a jednak nie jest i to zwiastuje walkę w TOP 3. Miłym zaskoczeniem jest HAS któremu dziki serialowi bardzo kibicuje. 

3 minuty temu, kamilgt napisał:

Ale co się zaczęło? Źle napisali? Wypadł z toru i koniec dla niego kwalifikacji :wacko:

 

Nie wiesz jak to ludzie odczytają? 90% nie oglądało kwalifikacji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, -=nikon=- napisał:

Nie wiesz jak to ludzie odczytają? 90% nie oglądało kwalifikacji !

 I tyle samo nawet nie zada sobie trudu żeby przeczytać co się stało. Tylko zacznie hejt na podstawie nagłówka. 

Tutaj przykład właśnie z powyższego linka:

 

 

 

Screenshot_20190316-082101_Samsung Internet.jpg

 

I z innego serwisu:

 

Screenshot_20190316-082733_Samsung Internet.jpg

Edytowane przez matros1
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Adi napisał:

Niezbyt rozumnie zabrałeś się za czytanie mojego posta.

Nie obchodzi mnie zdanie Kowalskiego, ale dobre imię mojego idola. A ono w tym sezonie mocno ucierpi, poprzez rozpowszechniane zdanie Kowalskiego.

 

Ale co ja Ci będę tłumaczył...

 

Romantyczne.

Zrozumiałem wszystko, co napisałeś, ale nie chcesz odpowiedzieć na moje pytanie. I już nie odpowiadaj.

 

20 minut temu, antikos napisał:

Adi daj na luz, nie ma sie co przejmować Januszami. Jutro wyścig, będzie interesująco. W wyścigu może się wszystko wydarzyć. 

 

On się nie przejmuje. On walczy codziennie z hordą ludzi, którzy naruszają dobre imię naszego idola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McLaren dostał 5 tysięcy € kary za incydent z Robertem w alei serwisowej.

 

Nie mieliśmy szans, tym bardziej że ja sobie utrudniłem sobie zadanie. Tylko w trzecim wyjeździe w kwalifikacjach poczułem znacznie większą przyczepność niż miałem. To było dziwne, bo nie powinno być takich przeskoków" - powiedział Robert.

"Wydawało mi się, że ostatnie okrążenie było naprawdę dobre. Wyszedłem znacznie szybciej z 9-tki, złapałem trochę podsterowności i pocałowałem mur" - skomentował Robert Kubica przebicie opony.

"To co się stało w trzecim treningu nie miało żadnego wpływu na kwalifikacje" - dodał Polak.

"Dzieje się coś, co jest poza naszą świadomością. My nie robiliśmy zmian, ale coś tam się zmieniło. Jest coś jest pozytywnego i trzeba zrozumieć to, co się dzieje by wyciągać wnioski na przyszłość".- stwierdził kierowca Williamsa.

Trolle pojawią się nawet jak będą wyniki co widać na przykładzie innego Roberta co za piłką biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Robert uderzył w bandą na dojeździe do Pit Stopu ?  No i ta banda na torze i w konsekwencji przebita opona to słabe. Chyba poszło gorzej niż najgorsze scenariusze. Mało tego, że wolno, wolniej od Russela to jeszcze jakieś przygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, matros1 napisał:

Tutaj przykład właśnie z powyższego linka:

matros1 nie czyta i unikaj takich rzeczy. To skrajność.

 

Na Mclarena też krzyżyk postawiliśmy, a zobaczcie jak debiutant Norris, 8 w Q3. No i Hass, znowu dobrze w Australii w Q, ciekawe czy tak samo, jak w zeszłym roku w wyścigu ;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic w wyscigu moze się ugra jakaś pozycję. Wiedzielismy że tu będzie ciężko i trzeba niestety liczyć się z tym że tak może być większa część sezonu bo takiej straty w tydzień się nie nadrobi.

 

Jak ktoś dodał szkoda Ricardo chyba pozostanie w RBR dawało gwarancję lepszych osiągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, matros1 napisał:

 I tyle samo nawet nie zada sobie trudu żeby przeczytać co się stało. Tylko zacznie hejt na podstawie nagłówka. 

Tutaj przykład właśnie z powyższego linka:

 

 

 

Screenshot_20190316-082101_Samsung Internet.jpg

 

I z innego serwisu:

 

Screenshot_20190316-082733_Samsung Internet.jpg

 

Właśnie o czymś takim mówię. Ja w swoim środowisku też się z tym spotykam co jest straszne jak można o czymś gadać np nie oglądając F1 czy WRC. 

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko. Red Bull stracił drugiego kierowcę, który może wygrać wyścig, a Ricciardo stracił możliwość wygrania wyścigu.

Ciekawe będą docinki Cyrila i Christiana...na Netflixie w przyszłym roku.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adi napisał:

Tak na szybko. Red Bull stracił drugiego kierowcę, który może wygrać wyścig, a Ricciardo stracił możliwość wygrania wyścigu.

Ciekawe będą docinki Cyrila i Christiana...na Netflixie w przyszłym roku.

 

Całość sezonu zapowiada się super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, -=nikon=- napisał:

jak można o czymś gadać np nie oglądając F1 czy WRC.

Niestety to dzisiaj plaga. Ludzie nie zadają sobie nawet trudu żeby weryfikować pewne informacje. Ba, nawet nie raczą przeczytać artykułu. Komentują tylko na podstawie chwytliwego nagłówka, który często nie ma nic wspólnego z artykułem/prawdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Szokers napisał:

On walczy codziennie z hordą ludzi, którzy naruszają dobre imię naszego idola.

A z czym ty walczysz? Osobiste frustracje na internecie? Może lepiej spacer, świeże powietrze, albo coś na uspokojenie. 

51 minut temu, Szokers napisał:

Zrozumiałem wszystko

Ojojoj.... brawurowo ;)

 

Chyba jednak niewiele. Nawet po wytłumaczeniu. 

Nie chcę ci jeszcze raz tłumaczyć, bo jesteś nastawiony w określony sposób i nie zrozumiesz.

Ale mam lepszy pomysł: Idź sobie swoją drogą, a ja pójdę swoją. Jak chcesz, to możesz minusować moje posty, tak jak robiłeś to do tej pory, to akurat mnie bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...