Jump to content

Slawskip

Użytkownik
 • Content Count

  953
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Slawskip

 1. Slawskip

  Kubica w F1

  Poprawki podobno dostał tylko Russell.
 2. Każdy diesel miał tarcze 294 mm (Legacy IV, Outback III, Forester III na pewno).
 3. Szukać kierownicy z Legacy/Outback że sterowaniem.
 4. Poducha pasuje, wtyczki też, ale sterowanie radiem jest inne i nie będzie działać - sprawdziłem u mnie w Legacy taką kierownicę (a właściwie sterowanie z kierownicy, bo sama kierownica jest taka sama). Przy czym sterowanie takie jak było oryginalnie w Legacy już działało.
 5. Drogo, tyle to w DOHC się płaci. W SOHC więcej niż połowa z tego to drogo.
 6. Zapowiada się ciekawie :-)
 7. tak, na zimnym było ok. Tarcze miały około 80 tyś przebiegu i przeżyły trzy pary klocków.
 8. u mnie taki efekt dawały zużyte tarcze hamulcowe. po wymianie na nowe jest ok.
 9. Kajto super, jak na razie 5 miejsce, dobra równa jazda bez przygód. W WRC sporą niespodzianką dla mnie jest forma Evansa (jak na razie pierwszy), za to jak na razie rozczarowuje mnie Ogier - myślałem że lepiej mu pójdzie na tym rajdzie, ale jak widać, chyba nie bardzo może dogadać się tutaj z samochodem.
 10. Korsyka WRC 1. Ogier 2. Tanak 3. Neuville 4. Loeb 5. Meeke 6. Sordo 7. Evans 8. Latvala 9. Lappi 10. Rovanpera WRC2 1. Rovanpera 2. Veiby 3. Kajetanowicz
 11. jak przyspieszasz to słychać dźwięk w środku dość wyraźnie, mi to nie przeszkadza, ale nie ma tu różnicy w porównaniu do serii. jak chcesz mniej słyszeć wydech, to lepszym wyborem byłoby chyba wyciszenie podłogi, nadkoli, drzwi i tylnej klapy, bo wydech seryjny do Legacy IV jest chyba najcichszym wydechem do tego auta.
 12. Ja mam taki zestaw w Legacy z LPG i jest ok, zresztą jest w tym temacie zdjęcie mojego Legacy. Co do prowadzenia jest bardzo dobrze, aż mój gazmajster stwierdził, że ze wszystkich Legacy jakie ma pod swoją opieką, to moje zachowuje się najlepiej pod względem zawieszenia.
 13. Tak, tylko Abi jedzie nie zważając na znaki, ciągłe i przejścia dla pieszych, a chłopaki jednak tak. Także jakby nie patrzeć nie do końca jest to miarodajny test (chociaż co do meritum, to jednak jest prawdą, że mocne auta są tylko nieznacznie szybsze w normalnym ruchu od zwykłych aut).
 14. Spoko, po napisaniu posta, policzyłem sobie sam i wyszło mi tak jak mówisz :-) pozdrawiam.
 15. Sprawdź jeszcze raz moje WRC2, mamy takie same typy, ale Ty masz 3pkt, a ja ani jednego.
 16. ERC 1. Moura 2. Ingram 3. Griebel 4. Magalhaes 5. Loubet 6. Habaj 7. Herczig 8. Teodosio 9. Rego 10. Sousa ERC2 1. Remennik 2. Alonso 3. Pimentel
 17. Jakie zaciski kupiłeś?
 18. Slawskip

  Kubica w F1

  Zgadzam się. Dodatkowo nie wiemy czy mieli jakiś świeży komplet miękich opon.
 19. Slawskip

  Kubica w F1

  Nie zmienia to faktu, że mogli to zrobić inaczej i zawalczyć o 1 punkt za najlepszy czas - ściągnąć Leclerca na Pit-stop i dać mu Świerże gumy. Po Pit-stop i tak byłby za Vetelem i przed Magnusem, a przynajmniej nie wyglądało by jak Team Orders.
 20. Slawskip

  Kubica w F1

  Hamilton w radiu mówił, że tor poprawia się bardzo szybko. Dlatego auto mogło lepiej działać, bo tor był bardziej przyczepny. Botas, na razie piękny czas....
 21. Slawskip

  Kubica w F1

  Williams dosyć spore zmiany wprowadził do bolidu, oraz usunął nieregulaminowe elementy. Tutaj zdjęcia
 22. Tak to jest dwutłoczek taki sam jak masz seryjnie tylko mają większe jarzma. Powinny pasować od każdego diesla Subaru (Legacy, Outback, Impreza, Forester). Dodatkowo jest ich duży wybór na allegro i można je tanio kupić.
 23. U mnie zaciski z Forestera III diesel kosztowały 80 zł (wykorzystałem tylko jarzma, bo zaciski miałem niedawno zregenerowane). Tarcze i klocki i tak miałem do wymiany, a cena tarcz jest podobna jak tych mniejszych.
 24. W przypadku STI możliwe, że hamulce standardowe są ok do codziennej jazdy, ale w Legacy to chyba najsłabszy element, który w dość ciężkim aucie (1,5 tony) nawet przy zwykłej jeździe jest po prostu niewystarczający. W Legacy jest duża i odczuwalna zmiana w hamowaniu przy zwiększeniu tarcz z 277 na 294. W dodatku można taką zmianę niewielkim kosztem przeprowadzić (sprawdzone na dwóch autach).
 25. Slawskip

  LPG w Subaru

  Wiem, u mnie właśnie dotykają kolektora, ale tak na prawdę, to mi ten dźwięk nie przeszkadza, bo w trakcie jazdy praktycznie go nie słychać.
×
×
 • Create New...