Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, -=nikon=- napisał:

FTZ :D 

 

 

Zastanawiam się, czy faktycznie prewencyjnie nie byłoby to dobre posunięcie, tak na czas 24h po wyścigu. 

 

Albo przynajmniej dyspensa na przekleństwa. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

Zastanawiam się, czy faktycznie prewencyjnie nie byłoby to dobre posunięcie, tak na czas 24h po wyścigu. 

 

Albo przynajmniej amnestia na przekleństwa. :wacko:

Amnestia to dobry pomysł bo same @#$%% się będą sypać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adi napisał:

Mam pewne przeczucie (oby się mylił), że odbędą się na ten weekend 3 rywalizacje:

1. Ferrari, Mercedes i Red Bull

2. Pozostałe zespoły tzw. środka stawki.

3. Kubica z Russelem

:(

 

Niestety, moje czarne przeczucia się spełniły.

 

Williams robi czasy na poziomie słabszych serii. A tam są budżety kilkudziesięciokrotnie niższe. Co za marnotrawstwo pieniędzy....a co gorsze i talentu Roberta również.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie uprasza się o nie uprawianie januszowego kibicowania. Po pierwsze-w wyścigach ktoś musi być ostatni. Tak to działa. Po drugie- start z końca ma swoje zalety, choćby łatwiej uniknąć dużego dzwona który się zdarza na poczatku wyscigu co pozwoli skoczyć kilka miejsc w gore. 

Po trzecie najważniejsze. Mamy RK w F1. Możemy go oglądać. Chłop wrócił do domu, cieszmy się razem z nim i wspierajmy. Wyniki przyjdą, cierpliwości. Czekalismy tyle lat to poczekamy jeszcze troszke . Może w innym teamie ale będą. Znamy RK i możemy być pewni, że nie odpuści :)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie dwa lata się nie logowałem, ale z Forum na bieżąco ciągle jestem i wracam z małą podpowiedzią - jeśli ktoś wykupił F! TV i mu nie działa, to proponuję testową wersję NordVPN (albo pewnie jakikolwiek dobry VPN) i połączenie się przez Stany, albo jakiś inny, znaczący kraj. U mnie normalnie nie działało, ale przez VPN ruszyła relacja od strzała. :D

Pamiętać proszę o anulowaniu subskrypcji NordVPN, jeśli ktoś nie zamierza korzystać.

 

===

Wynik marny, ale to myślę zgodnie z oczekiwaniami. Ja i tak się cieszę, że mogę znowu zobaczyć Roberta w kokpicie bolidu F1. Tyle lat o to walczył! :thumbup:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pablonas napisał:

Panowie uprasza się o nie uprawianie januszowego kibicowania. Po pierwsze-w wyścigach ktoś musi być ostatni. Tak to działa. Po drugie- start z końca ma swoje zalety, choćby łatwiej uniknąć dużego dzwona który się zdarza na poczatku wyscigu co pozwoli skoczyć kilka miejsc w gore. 

Po trzecie najważniejsze. Mamy RK w F1. Możemy go oglądać. Chłop wrócił do domu, cieszmy się razem z nim i wspierajmy. Wyniki przyjdą, cierpliwości. Czekalismy tyle lat to poczekamy jeszcze troszke . Może w innym teamie ale będą. Znamy RK i możemy być pewni, że nie odpuści :)

 

 

c4jt321.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolid się psuł i standardowy brak części.

Na pytanie do Roberta, czy będą coś testować, odpowiedział: żeby testować, trzeba mieć co testować.

O ogólne wrażenia odpowiedział: Widać po cyfrach.

A o cel na kwalifikacje:  jest jasny, nie mamy z kim walczyć

 

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uzbroić się w cierpliwość i być dobrej myśli, aby dobrze wstrzelili się z ustawieniami i nawiązali walkę z dołem tabeli, taki cel na Australię muszą sobie postawić niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ManoLEE napisał:

być dobrej myśli, aby dobrze wstrzelili się z ustawieniami i nawiązali walkę z dołem tabeli,

 

Ale jak się gdziekolwiek wstrzelić? Super moce?

Przytoczyłem pokrótce, co Robert powiedział, to nie daje nadziei:

 

17 minut temu, Adi napisał:

Bolid się psuł i standardowy brak części.

Na pytanie do Roberta, czy będą coś testować, odpowiedział: żeby testować, trzeba mieć co testować.

O ogólne wrażenia odpowiedział: Widać po cyfrach.

A o cel na kwalifikacje:  jest jasny, nie mamy z kim walczyć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że Williams jest w podobnej sytuacji do Mercedesa, jedni nie mają z kim wygrać a drudzy przegrać. Dwa Merce z przodu o ponad 0,8 sek to przepaść. Robertowi pozostaje tylko jedno zadanie ... musi być regularnie przed Russellem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh. Malkontenctwo level expert. Proponuję zasypać fanpage Williamsa żądaniami aby honorowo wycofali oba bolidy bo godzą w "Polską Dumę Narodową".

 

Czytam Wasze komentarze i zastanawiam się czy jestem na forum onetu czy wp. Jeszcze proponuję wyskoczyć z marnowanymi przez Orlen pieniędzmi. Wtedy będzie komplet.

 

Idę popracować. EOT.

  • Dzięki! 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pablonas napisał:

Ehh. Malkontenctwo level expert. Proponuję zasypać fanpage Williamsa żądaniami aby honorowo wycofali oba bolidy bo godzą w "Polską Dumę Narodową".

 

Czytam Wasze komentarze i zastanawiam się czy jestem na forum onetu czy wp. Jeszcze proponuję wyskoczyć z marnowanymi przez Orlen pieniędzmi. Wtedy będzie komplet.

 

Idę popracować. EOT.

i kogo przeprosić? to podstawa

a ja tam sie ciesze - bo Polak jest w F1, uparty jest i to wywalczył a cała reszta to dodatek

ps:

może za rok ferrari go zatrudni :puchar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, pablonas napisał:

Ehh. Malkontenctwo level expert. Proponuję zasypać fanpage Williamsa żądaniami aby honorowo wycofali oba bolidy bo godzą w "Polską Dumę Narodową".

 

Czytam Wasze komentarze i zastanawiam się czy jestem na forum onetu czy wp. Jeszcze proponuję wyskoczyć z marnowanymi przez Orlen pieniędzmi. Wtedy będzie komplet.

 

Idę popracować. EOT.

 

Patrzę na wyniki, na te cyferki i nie wierze, normalnie nie wierze jak można taki badziew zbudować. Szybko licząc to teoretycznie na dystansie wyścigu jest szansa, ze najszybsi Williamsa zdublują 3 a może i 4 razy. 

 

 

 

Proponujesz się cieszyć? 

 

Może poprosimy Claire aby się zalogowała i robiła nam tu pozytywny, i pełen radości PR. 

 

Fajnie będzie. :thumbup:

 

 

2kc9g4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kukson napisał:

Ciężko o pozytywne komentarze jak Williams przez rok nie zrobił żadnego postępu. 

 

 

Nie oczekujmy, że cokolwiek by się nie działo ma być fajnie.

 

Nie ma być fajnie, ma być szybko, mają walczyć, mają mieć szansę aby wygrywać!!

 

Pojeździć po torze to wypad na track day a nie do F1. 

 

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, chojny napisał:

Nie ma być fajnie, ma być szybko, mają walczyć, mają mieć szansę aby wygrywać!! 

 

 

Oby ten sezon był dobrą nauką i treningiem ...

Oby był potem drugi ... w którym będzie można już powalczyć.

Edytowane przez Intakwrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...