Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Jumpman napisał:

A ja cos czuje ze trzecia sila w stawce bedzie... Alfa Romeo.

Chciałbym, Robert też mówił na testach, że wydają się być najszybsi. Ale nie sprecyzował, czy za pierwszą dwójką, czy trójką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 4 odcinki serialu F1. Jestem pod wrażeniem. Świetnie się to ogląda, dużo lepiej niz sam wyścig :)
Zdziwiony jestem ze szefostwo F1 zgodziło się na pokazanie takiej kuchni, czasem niekoniecznie pozytywnej.

Generalnie potwierdzają to czego można się było domyślać ze F1 to ciągle gierki, niewiarygodna kasa, pozory i udawanie na każdym kroku ale tez niewiarygodni sportowcy, nawet ci z końca stawki to roboty, oraz kosmiczne prędkości i jazda na totalnym limicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Intakwrx napisał:

Już za parę godzin cyrk rusza !

 

Oczekiwania ?

 

Oby dojechali w całości do koca wyścigu. Oby wynik dawał choć cień nadziei na coś więcej niż dwie ostatnie lokaty ....

 

Kciuki gotowe !

Cóż raczej małe mysle ze to bedzie bardziej test niz jakiś wyścig z napinaniem wiec wszystko co bedzie wyżej tego bedzie miłym zaskoczeniem.Najbardziej jestem ciekaw tempa o ile i czy bedzie duzo odstawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda niestety taka ze Will ma spore problemy co widać nawet po wypowiedziach Robsona. Z drugiej strony pierwszy wyscig dla nich to bedzie w sumie dzień testwy. Jak dojedzie bedzie spoko tyle ze Robson o nie jest kierowca ktory tylko dojezdza do mety. Ja mysle ze on w głowie ma pierwszą 15 a może nawet 12.   
Swoją drogą . Wiecie gdzie mozna bedzie obejrzeć wyscig w Warszawie o tej 7 rano :)? Chetnie bym podjechał gdzies do kawiarenki. Taki minispot poranny na rozpoczęcie GP :)

 

Edytowane przez Trojan86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Jacky X napisał:

Marzę o jednym punkcie dla Kubicy. Jak chociaż nie za najszybsze kółko to może za najładniejszy slajd ? On to potrafi najlepiej ze stawki :faja:

Za najszybsze kółko odpada bo musiałby w pierwszej dziesiątce ukończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, beben napisał:

Obejrzałem 4 odcinki serialu F1. Jestem pod wrażeniem. Świetnie się to ogląda, dużo lepiej niz sam wyścig :)
Zdziwiony jestem ze szefostwo F1 zgodziło się na pokazanie takiej kuchni, czasem niekoniecznie pozytywnej.

Generalnie potwierdzają to czego można się było domyślać ze F1 to ciągle gierki, niewiarygodna kasa, pozory i udawanie na każdym kroku ale tez niewiarygodni sportowcy, nawet ci z końca stawki to roboty, oraz kosmiczne prędkości i jazda na totalnym limicie

 

Dokładnie, np gierki pomiędzy reanult, a redbullem. O ile Horner wyglądał na takiego co ma strategie i wie co chce powiedzieć, to szef renault (Cyril Abitboul) to było coś dziwnego i te triki + huśtawka nastrojów na twarzy. Fajnie Horner mu dociął na końcu, mam nadzieje, żę się nie wykosztowaliście na Riccardo i zostało wam coś kasy na bolid :) Szefowa williamsa i szef mclarena słabo wypadli w filmie i pewnie tacy są, tylko mają mocne plecy :) Ogólnie serial mega ciekawy i poznałem innych kierowców (nie tych top 6), Ocon super wrażenie sprawił, Perez wręcz przeciwnie, szybki....ale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUSTRALIAN GRAND PRIX 2019 - PRACTICE 1

HAM 1:23.599

VET 1:23.637+0.038s

LEC 1:23.673+0.074s

VER 1:23.792+0.193s

BOT 1:23.866+0.267s

RAI 1:24.816+1.217s

KVY 1:24.832+1.233s

GAS 1:24.932+1.333s

MAG 1:24.934+1.335s

HUL 1:25.015+1.416s

GIO 1:25.166+1.567s

GRO 1:25.224+1.625s

ALB 1:25.230+1.631s

SAI 1:25.285+1.686s

STR 1:25.288+1.689s

PER 1:25.498+1.899s

RIC 1:25.634+2.035s

NOR 1:25.966+2.367s

KUB 1:27.914+4.315s

RUS 1:28.740+5.141s

 

Taka strata jest zwyczajnie nie do odrobienia przez następne kilka wyścigów. O ile w ogóle możliwa. 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze tracą do czołówki 4-5 sek. To pikus , najgorsze ze tracą do przedostatniego MClarena 2-2,5 sek :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Przy takim piziomie przygotowań powinni przeprosić i wycofać się z rywalizacji w tym roku. Po co ten wstyd w każdy weekend wyścigowy?

Nie ma co myśleć, że się poprawią w sezonie, no bo jak? Oni nie wiedzą co i jak mają robić. 

 

Wyłączam tv.... 

....i wracam do WRC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety stało się tak jak się większość z nas spodziewała. Strata do lidera to jest norma najgorsze jest to co napisał @carfit. Mogą chłopaki powalczyć między sobą jedynie. Szkoda RK bo nie zasłużył na taki samochód :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, carfit napisał:

To ze tracą do czołówki 4-5 sek. To pikus , najgorsze ze tracą do przedostatniego MClarena 2-2,5 sek :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Widać, że nowy pakiet aero "działa" :th_dash: tak czy inaczej trzymam kciuki za RK :puchar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...