Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

W innym wypadku wszelkie łamanie przepisów (jak głupie w naszym mniemaniu by one nie były) to igranie z losem

 

Nieprawda. Duża część ograniczeń drogowych jest tak absurdalna, że trzymanie się ich literalnie jest kompletnym bezsensem i utrudnianiem ruchu innym.

Edytowane przez jarmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci inni to Boguś i cała reszta która w terenie zabudowanym na drodze dwupasmowej z ograniczeniem do 70 km/h popyla 120 km/h ?

 

Taki dowcip mi się przypomniał: Panie na drodze pełno wariatów co to pędzą na złamanie karku, że aż ciężko ich wyprzedzić ;)

 

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale nie z powodu wyścigów po Warszawie. Zrobił się szum i coś władza musiała z tym zrobić. 

Czyli prędkość 180km/h wydaje się być prędkością bezpieczną... dla portfela. 

 

i pewnie bezpiecznie w ogóle bo skraca czas przebywania w obszarze zabudowanym i wiadomo że im krócej tym lepiej :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taaa, ta sprawa śmierdzi na kilomentr... tak jak w celi Trynkiewicza znaleźli materiały pedofilskie..

Coś trzebało zrobić, premier kazał zamknąć, a że nie dało się inaczej, to coś musieli wymyśleć.. sukces medialny jest, media będą teraz o tym trąbić, przyokazji trochę odbijając uwagę od afery taśmowej... a za kilka dni "Bogusia" wypuszczą jak sprawa przycichnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% motocyklistów tak jeździ i nikt afery o to nie robi. Zastanawia mnie dlaczego pomijają ten fakt. A no tak, motocyklem można bo mniejszy, a to przecież był samochód.

 

To prawda, ale oni się nie popisują swoimi wyczynami na Youtube  ;) A przynajmniej nie tak otwarcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą to koleżka jest naprawdę imbecylem. Robił wałki z autami i pewnie miał układ z jakimś "zwykłym" prokuratorem, aby umarzali śledztwa i nie łączyli tych kradzieży w jedna sprawę. Zrobił się szum i ktoś wyżej się zainteresował i klops. Powiązali sprawy i bogusia usadzili. Policja i prokuratura z automatu po 2 miesiącach umarza sprawy o kradzież i kładą laskę to. Gdyby nie jego idiotyczne występy pewnie dalej by kręcił swój biznesik i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kogo ukarać ?

No jak to kogo, auto samo nie jechało.

 

 

Jak dla mnie to kolejny pretekst do zaostrzenia przepisów, zwiększenia kar żeby ratować dziurę w budżecie, bo rząd od lat sobie z tym nie radzi.

Proste. Porobili monitoringi niby dla zwiększenia naszego bezpieczeństwa, od początku zresztą w to nie wierzyłem. I co, gościu urządza sobie rajdy po mieście i NIKT NIGDY go na tym monitoringu nie nagrał, nie zobaczył, nie mogą ustalić, kto kierował itp.? No i potwierdza się moja teoria, że to nie dla żadnego bezpieczeństwa, tylko dla większego nadzoru obywateli i dla śledzenia ich przemieszczania się.

 

Na szkolnictwo nie ma, na drogi nie ma, na nic nie ma.

 

 

A sejm ostatnio jednogłosnie przyjął ustawę o emeryturach dla 50tys. Żydów, w tej kwestii potrafili się zgodzić wszyscy. Ciekawe ile mediów o tym informuje? Bo o Frogu jest info na pierwszych stronach...

 

http://interia360.pl/polska/artykul/polskie-emerytury-dla-zydow,68490

 

Link ten w moim odczuciu łamie zasady forum, byłbym jako jego odbiorca zobowiązany za nie szerzenie i nie dzielenie się linkami do treści jawnie antysemickich. 

 

Niby dlaczego obywatele Izraela lub wyznawcy judaizmu mieli by być wyłączeni spod krytyki czy dyskusji? Obowiązuje wolność słowa, poglądów i przekonań! Nawet jeśli czyjeś przekonania wydają się nam "nie bardzo", to taka osoba ma do nich prawo. Zresztą były już czasy, w różnych stuleciach, gdy nakazywano ludziom, co mają myśleć - ale to była zła droga. Jeśli ktoś nie lubi Indian, Żydów, Polaków, Niemców - niech sobie nie lubi (dobrze, jeśli umie to jakoś uzasadnić). Ja też nie lubię tych lub owych grup etnicznych, społecznych, religii czy konkretnych ludzi - mam takie prawo, a konstytucja gwarantuje mi wolność poglądów i wypowiedzi.

 

 

To tak jak ze złodziejstwem. nie ważne czy ukradnie się gumę do żucia czy milion dolarów.

Wg mnie to krytycznie ważne. Za gumę do żucia nie kierowałbym do przymusowej pracy w naprawianiu reaktora w Czarnobylu czy Fukushimie lub na wysypisku. Kara powinna być adekwatna do czynu. Oczywiście nawet drobne złodziejstwo należy napiętnować.

 

Zrobiło się głośno , znajdą go szybciutko

Tylko tydzień im zeszło :)

 

Od początku mówiłem, ogłosić, że to pedofil, złapią w 2 godziny :P

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na szkolnictwo nie ma, na drogi nie ma, na nic nie ma.

 

 

A sejm ostatnio jednogłosnie przyjął ustawę o emeryturach dla 50tys. Żydów, w tej kwestii potrafili się zgodzić wszyscy. Ciekawe ile mediów o tym informuje? Bo o Frogu jest info na pierwszych stronach...

 

http://interia360.pl/polska/artykul/polskie-emerytury-dla-zydow,68490

 

Link ten w moim odczuciu łamie zasady forum, byłbym jako jego odbiorca zobowiązany za nie szerzenie i nie dzielenie się linkami do treści jawnie antysemickich. 

 

Niby dlaczego obywatele Izraela lub wyznawcy judaizmu mieli by być wyłączeni spod krytyki czy dyskusji? Obowiązuje wolność słowa, poglądów i przekonań! Nawet jeśli czyjeś przekonania wydają się nam "nie bardzo", to taka osoba ma do nich prawo. Zresztą były już czasy, w różnych stuleciach, gdy nakazywano ludziom, co mają myśleć - ale to była zła droga. Jeśli ktoś nie lubi Indian, Żydów, Polaków, Niemców - niech sobie nie lubi (dobrze, jeśli umie to jakoś uzasadnić). Ja też nie lubię tych lub owych grup etnicznych, społecznych, religii czy konkretnych ludzi - mam takie prawo, a konstytucja gwarantuje mi wolność poglądów i wypowiedzi.

 

 

 

Dyskutować i krytykować możesz wszystko, dopóki nie godzi to w wolność innych i nie szerzy treści antysemickich, a tak w tym wypadku jest. Polecam trochę rzetelności aby przeczytać i dowiedzieć się o istocie wprowadzonych zmian, a nie upowszechniać niesprawdzonych, propagandowych i zwyczajnie kłamliwych informacji. 

http://www.udskior.gov.pl/Komunikat,Urzedu,do,Spraw,Kombatantow,i,Osob,Represjonowanych,w,sprawie,informacji,prasowych,dotyczacych,transferu,swiadczen,kombatanckich,za,granice,960.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci inni to Boguś i cała reszta która w terenie zabudowanym na drodze dwupasmowej z ograniczeniem do 70 km/h popyla 120 km/h ?

[...]

No, znam kilku szaleńców, którzy na dwupasmówce, wśród łąk i pól, z ograniczeniem do 50 km/h popylają 70, Bogusie jedne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazowa broń, kamizelka dostępna na allegro, tak na prawdę nic u niego nie znaleźli, to że miał 7 telefonów, w czym problem? sam posiadam 4 ... czy przez to jestem kryminalistą?

 

Mnie ciekawi co prawda czy Krystyna Nogal-Załuska to rodzina czy po prostu zbieżność nazwisk.. 

Sprawa śmierdzi bo... od dłuższego czasu znane były jego dane... prokuratura mówiła, że nie ma podstaw do zatrzymania.. więc go nie zatrzymywali.. nagle się okazało, że jednak jest on o coś podejrzany? To wcześniej nie był podejrzany? Po filmach na youtube stwierdzili że może on być podejrzany o przestępstwa kryminalne? Czy ktoś kto ucieka przed policją, ktoś oskarżony o przestępstwa kryminalne wrzuca zdjęcia na FB gdzie akurat jest? tak na prawdy każdy zainteresowany wiedział, że przebywa on nad morzem, to jest ukrywający się przestępca? Czy ukrywający się przestępca zostawia w swoim mieszkaniu materiały, które mogą mu zaszkodzić?

Był cwaniakiem przez cały czas i nagle przestał? Dał się tak łatwo złapać? Jakoś w to nie wierze ... i obym się mylił ale obstawiam, że za kilka dni go wypuszczą z braku dowodów, ale już media o tym nie będą mówić, ważne, że teraz poszła w eter informacja o sukcesie policji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dopóki nie godzi to w wolność innych i nie szerzy treści antysemickich, a tak w tym wypadku jest.
  Link do artykułu mało Polskiej i na pewno nie anty żydowskiej INTERII jest wg ciebie godzącym w wolność innych i anty żydowski? I może jeszcze ten pan Sebastian Rejak, specjalny wysłannik ds. stosunków z diasporą żydowską w polskim MSZ szerzy treści anty żydowskie mówiąc - "By zakwalifikować się do emerytury kombatanckiej wystarczy poświadczyć, że dana osoba mieszka w Izraelu (niekoniecznie bezpośrednia ofiara, ale także małżonek ofiary oraz dzieci) i cierpiała represje w czasie II wojny światowej pod okupacją niemiecką i/lub sowiecką. Uposażenie będzie bezpośrednio przelewane przez polskie instytucje na konta uprawnionych do pobierania emerytury". Nie myl chłopie pojęć....

 

A wracając do tematu "akcja" z Bogusiem też moim zdaniem jest "grubymi nićmi szyta"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważacie że boguś to kawał myśliciela? To poprostu zwykły głupek któremu "ktoś" dawał pojeździć drogimi furami i parę drobnych na waciki. Cały szmal z tego "wypożyczalnianego" interesu zbiera ktoś o którym się nigdy nie dowiemy. Koleżka naoglądał się filmów i teraz to chyba modli się, aby go zamknęli, bo za taką głupotę to mu szef raczej podwyżki nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link ten w moim odczuciu łamie zasady forum, byłbym jako jego odbiorca zobowiązany za nie szerzenie i nie dzielenie się linkami do treści jawnie antysemickich.

Przybliż mi proszę podstawę do stwierdzenia, że jest tu gdziekolwiek jakikolwiek antysemityzm. Przez takie uwagi to pojęcie ciągle istnieje i używane jest jako świetna i skuteczna broń. Czegokolwiek nie powiesz, nie ważne w jakim kontekście możesz być nazwany antysemitą. A pojęcie jest mocno nadużywane, bo znaczna większość semitów, to Arabowie, do których absolutnie nic nie mam :).

 

 

 

Niby dlaczego obywatele Izraela lub wyznawcy judaizmu mieli by być wyłączeni spod krytyki czy dyskusji? Obowiązuje wolność słowa, poglądów i przekonań! Nawet jeśli czyjeś przekonania wydają się nam "nie bardzo", to taka osoba ma do nich prawo. Zresztą były już czasy, w różnych stuleciach, gdy nakazywano ludziom, co mają myśleć - ale to była zła droga. Jeśli ktoś nie lubi Indian, Żydów, Polaków, Niemców - niech sobie nie lubi (dobrze, jeśli umie to jakoś uzasadnić). Ja też nie lubię tych lub owych grup etnicznych, społecznych, religii czy konkretnych ludzi - mam takie prawo, a konstytucja gwarantuje mi wolność poglądów i wypowiedzi.

Dyskutować i krytykować możesz wszystko, dopóki nie godzi to w wolność innych i nie szerzy treści antysemickich, a tak w tym wypadku jest. Polecam trochę rzetelności aby przeczytać i dowiedzieć się o istocie wprowadzonych zmian, a nie upowszechniać niesprawdzonych, propagandowych i zwyczajnie kłamliwych informacji.

http://www.udskior.gov.pl/Komunikat,Urzedu,do,Spraw,Kombatantow,i,Osob,Represjonowanych,w,sprawie,informacji,prasowych,dotyczacych,transferu,swiadczen,kombatanckich,za,granice,960.html

Informacja nie jest ani nie sprawdzona ani kłamliwa. To po prostu fakt, sprawdź głosowania sejmu z zeszłego tygodnia i nie pisz proszę bzdur. Zaczyna to przypominać naszego premiera, który nie widzi problemu, że jego rząd lub ja to wolę nazywać "nierząd" kręci lody gdzie się da, ale szokujące dla niego i do niezaakceptowania jest, że ktoś raczył to nagrać i upublicznić. To oddaje w pełni sytuacje naszego kraju...

 

A taki debil typu Boguś tylko pomaga rządzącym, bo durny i ogłupiony przez TV naród woli mowić o nim niż interesować się prawdziwymi problemami państwa.

Edytowane przez Matsil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeczytałeś choćby uważnie i ze zrozumieniem treść wklejonego linku i oficjalna odpowiedz urzędu ds. Kombatantów. Byłoby dobrze abyś następnym razem zabierając głos przynajmniej pokusił się o lekturę i przynajmniej próbę zrozumienia tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to Arabowie, do których absolutnie nic nie mam :)

To ja ci gratuluje. Podaj mi przykład jednego Żyda który wysadził się w Europie lub USA z okrzykiem "Izreal jest Wielki"? Chyba o ilości durnych arabusów, drących gęby o wielkości zwykłego złodzieja i bandyty allacha, zabijających ludzi nie musimy dyskutować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, przeczytałem - bełkot z którego nic nie wynika-napisany po to żeby mydlić co nie którym oczy, a i tak będzie to co powiedział oficjalny wysłannik ds. stosunków z diasporą żydowską w polskim MSZ -Sebastian Rejak cyt. w poprzednim moim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem dokładnei i to nie przypadek, że właśnie ten wkleiłem. Dziś każdy tekst niezgodny z ogólnie przyjętą propagandą szerzoną przez media jest nazywany teoriami spiskowymi i masowo zwalczany. Żeby to zrozumieć trzeba się cofnąć o 100 lat i przeanalizować dokładnie historię. A w szczególności skupić się na ostatnich 30 latach. Kto, kiedy i w jaki sposób oddał / przejął rządy w Polsce i jaki ma to wpływ na dzisiejsza sytuację.

 

to Arabowie, do których absolutnie nic nie mam :)

 

To ja ci gratuluje. Podaj mi przykład jednego Żyda który wysadził się w Europie lub USA z okrzykiem "Izreal jest Wielki"? Chyba o ilości durnych arabusów, drących gęby o wielkości zwykłego złodzieja i bandyty allacha, zabijających ludzi nie musimy dyskutować?
Widzę, że swietnie znasz zarówno cywilizację bizantyjską, żydowską i łacińską oraz rozumiesz ich pochodzenie. Proponuję doszkolić się z historii i nie pisać takich głupot, bo to aż razi...

Tak się składa, że ci dzicy, durni i bandyccy Arabowie jak kreują ich ci, którym zależy żeby ich tak postrzegano stoją kulturowo o wiele wyżej niż przeciętny Europejczyk, który dawno zagubił sie w dobrobycie.

No, ale jak ktoś historii krajów arabskich uczy się z amerykańskich filmów, to inaczej byc nie może.

 

I kolejny raz kłania się historia Żydów, ich życia w średniowiecznej Europie. Polska jako jedyny naród nigdy ich nie wygnał poza swoje granica a tak robiły praktycznie wszystkie średniowieczne państwa europejskie, pońiwaz uważano ich za szkodników. A dziś?

 

Ale dosyć tej polityki, bo zawsze w takich dyskusjach puszczają mi nerwy :).

Edytowane przez Matsil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...