Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

TVN24 ma temat na kilka dni ,gość wrzucił filmik na neta aby sie popisać i nie spodziewał się zapewne ,że jego wyczyny będą w głównym wydaniu Faktów o 19:00 ,czy będzie non stop maglowane przez TVN24 :D

Chciał ,to ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanie  śmieszną karę 5k PLN a jak ma prawko z zagranicy to będzie sobie dalej pomykać.

Za takie akcje powinien być pierdel z miejsca jak za usiłowanie zabójstwa.

Tym razem nic się nie stało ale tam w kilku miejscach wystarczyla by sekunda czy inny manewr innego kierowcy i zmijsca wypadku zabierasz same worki niewinnych ludzi.

A tak to co dostanie 5K czy nawet dyche zabiorą prawko i tyle a gość dalej będzie jeździł.

Ja rozumie sobie trochę poszaleć ale to znaczne przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24 ma temat na kilka dni

 

Już się w TVN-ie nawet Hołek wypowiadał w tej sprawie. Postawił w sumie słuszną tezę, że jakby było gdzie poszaleć

poza drogami publicznymi, to takich akcji byłoby mniej w miastach. Jednak w tym przypadku przegięcie jest dramatyczne.

Tylko ktoś z niezłym bałaganem na strychu mógł zrobić coś takiego. Taki koleś raczej nie wpadnie na to,

żeby pojechać gdzieś na tor, jak ma asfalt na dzielni.

Z tymi pajacami z "kultowego" filmiku chyba podobnie niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktoś fajnie w komentarzach napisał: "Niespełnione rządu obietnice, temat zastępczy: M3 na ulice"
 

Uważasz, że to temat zastępczy?

 

Pojechali dzisiaj po tym kolesiu: najpierw Kajto powiedział, że chętnie pokazałby mu jaki jest malutki na jakimś torze, a potem Lew Starowicz orzekł, że facet musi mieć kłopoty z seksem  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy sobie tutaj pomstować na tego debila, a praktyka wygląda tak:

http://www.tvn24.pl/prokuratura-nie-sciga-drogowego-pirata-wykroczenia-ktore-nie-wypelniaja-znamion-przestepstwa,437591,s.html

Rząd w imię "zero tolerancji" bredzi o alkomatach w każdym samochodzie, planują karać za przekroczenie prędkości o 1km/h, a takie akcje "wymykają się systemowi"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu mnie cos trafia :angry: Wszyscy psy na policji wieszają, ale nawet jak policja łapie takiego debila to prokuratura olewa temat, a później sędzie orzeka o niskiej szkodliwości i tyle. Prokurator i sędzia maja immunitety i nic im nie grozi za swoje błędy. No ale niech ktos spróbuje ruszyć klikę prawników tyo szybciutko "znajdą paragraf" :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie. Ja praktycznie nie mogę narzekać na własne doświadczenia z policja. Kiedyś mnie wyprzedził jakiś wariat, zgłosiłem to patrolowi który zaraz potem miałem i ruszyli w pościg. Złapali go i powiedzieli ze nawet nie potrzebują moich zeznań bo nagrali dość wykroczeń.

 

Tylko co z tego jak gość nawet bez prawka za tydzień znowu wsiadzie za kierownice :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nic nie kumam :facepalm:

Koleś bez prawka, lewe blachy, jakieś "sznury" przyjeżdżają i nikt nie chce się przyznać do auta, a policjant puszcza to płazem??? :o :o :o

http://moto.onet.pl/nadrogach/posiada-pan-kategorie-b-nie-tylko-a/mgj4z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nic nie kumam :facepalm:

Koleś bez prawka, lewe blachy, jakieś "sznury" przyjeżdżają i nikt nie chce się przyznać do auta, a policjant puszcza to płazem??? :o :o :o

http://moto.onet.pl/nadrogach/posiada-pan-kategorie-b-nie-tylko-a/mgj4z

Proponuję zwrócić też uwagę na styl jazdy policjanta. Konkretnie na prowadzenie auta w stylu "jak się masz" :facepalm:.

 

Jakieś szkolenia by im się przydały, bo parogodzinne, "medialne" szkolenie z Hołkiem raz na ruski rok to za malo.

Edytowane przez Giechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie myle, ale wg ponizszego policja ma wszelkie prawo goscia zatrzymac sila i skuc kajdankami.... czy leci z nami prawnik?
 

USTAWA

z dnia 24 maja 2013 r.

 

o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej

 

Rozdział 2

Środki przymusu bezpośredniego

 

Art. 11.

Środków przymusu bezpośredniego można użyć lub wykorzystać je w przypadku konieczności podjęcia co najmniej jednego z następujących działań:

1)   wyegzekwowania wymaganego prawem zachowania zgodnie z wydanym przez uprawnionego poleceniem;

2)   odparcia bezpośredniego, bezprawnego zamachu na życie, zdrowie lub wolność uprawnionego lub innej osoby;

3)   przeciwdziałania czynnościom zmierzającym bezpośrednio do zamachu na życie, zdrowie lub wolność uprawnionego lub innej osoby;

4)   przeciwdziałania naruszeniu porządku lub bezpieczeństwa publicznego;

5)   przeciwdziałania bezpośredniemu zamachowi na ochraniane przez uprawnionego obszary, obiekty lub urządzenia;

6)   ochrony porządku lub bezpieczeństwa na obszarach lub w obiektach chronionych przez uprawnionego;

7)   przeciwdziałania zamachowi na nienaruszalność granicy państwowej w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 12 października 1990 r. o ochronie granicy państwowej;

8)   przeciwdziałania niszczeniu mienia;

9)   zapewnienia bezpieczeństwa konwoju lub doprowadzenia;

10)    ujęcia osoby, udaremnienia jej ucieczki lub pościgu za tą osobą;

11)    zatrzymania osoby, udaremnienia jej ucieczki lub pościgu za tą osobą;

12)    pokonania biernego oporu;

13)    pokonania czynnego oporu;

14)    przeciwdziałania czynnościom zmierzającym do autoagresji.

 

Art. 12.

1. Środkami przymusu bezpośredniego są:

1)   siła fizyczna w postaci technik:

a)  transportowych,

B)  obrony,

c)   ataku,

d)  obezwładnienia;

2)   kajdanki:

a)  zakładane na ręce,

B)  zakładane na nogi,

c)   zespolone;

3)   kaftan bezpieczeństwa;

4)   pas obezwładniający;

5)   siatka obezwładniająca;

6)   kask zabezpieczający;

7)   pałka służbowa;

8)   wodne środki obezwładniające;

9)   pies służbowy;

10)    koń służbowy;

11)    pociski niepenetracyjne;

12)    chemiczne środki obezwładniające w postaci:

a)  ręcznych miotaczy substancji obezwładniających,

B)  plecakowych miotaczy substancji obezwładniających,

c)   granatów łzawiących,

d)  innych urządzeń przeznaczonych do miotania środków obezwładniających;

13)    przedmioty przeznaczone do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej;

14)    cela zabezpieczająca;

15)    izba izolacyjna;

16)    pokój izolacyjny;

17)    kolczatka drogowa i inne środki służące do zatrzymywania oraz unieruchamiania pojazdów mechanicznych;

18)    pojazdy służbowe;

19)    środki przeznaczone do pokonywania zamknięć budowlanych i innych przeszkód, w tym materiały wybuchowe;

20)    środki pirotechniczne o właściwościach ogłuszających lub olśniewających.

 

 

zrodlo: http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/1140_u.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze przeraża nonszalancja tego"policjanta". Koleś mu ucieka od kontroli, a on podchodzi jakby nie włączył kierunkowskazu. Ja bez gnata i wyłożenie faceta na glebie nawet bym rozmowy nie zaczynał :angry: . Facet powinien w kajdankach na komisariat i tam się tłumaczyć

 

@Than_Junior byłeś szybszy :P

Może się nie znam, ale chyba to jest POLICJA :thumbup: :thumbup: :puchar:

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Proponuję zwrócić też uwagę na styl jazdy policjanta. Konkretnie na prowadzenie auta w stylu "jak się masz"
 

Też na to zwróciłem uwagę i aż w oczy kłuje!

 

 

 

Moze sie myle, ale wg ponizszego policja ma wszelkie prawo goscia zatrzymac sila i skuc kajdankami....
 

No właśnie. Jeśli tylko byłaby determinacja, to sposób na zrobienie takim bucom kłopotów na pewno by się znalazł. Ich arogancja w stosunku do policji wynika z tego, ze tego typu wybryki uchodzą im bezkarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nic nie kumam :facepalm:

Koleś bez prawka, lewe blachy, jakieś "sznury" przyjeżdżają i nikt nie chce się przyznać do auta, a policjant puszcza to płazem??? :o :o :o

http://moto.onet.pl/nadrogach/posiada-pan-kategorie-b-nie-tylko-a/mgj4z

 

A mi się chce  :cry: jak oglądam jaka bezradność panuje w naszym kraju :angry:

Jeśli to ten sam koleżka i samochód... on naprawdę ma w poważaniu prawo.

 

 

P.S. Spojrzę też trochę z innej strony, na zapewne mało istotną kwestie w tej sprawie, ale dla mnie fana BMW jakże bolesną.

Przez m.in takich "pajacyków" te wspaniałe dzieła sztuki inżynieryjnej są przez większość ludzi odbierane jako auta którymi jeżdżą podobni jak ten pajac :angry:  :censored:  

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś fajnie w komentarzach napisał: "Niespełnione rządu obietnice, temat zastępczy: M3 na ulice"

 

Uważasz, że to temat zastępczy?

Albo tak, albo nie. Przecież w necie jest masa filmów z debilami a czemu akurat ten jest aż tak nagłośniony?

Tylko, że jakoś nie widzę nic co by rząd chciał po cichu przecisnąć... :)

 

Tu do posłuchania piosenka Bogusia :)

Edytowane przez Matsil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...