Jump to content

vince_snd

Użytkownik
 • Content Count

  624
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by vince_snd

 1. Na chwilę ich zostawić i już ukradli silnik..
 2. Na milicje trzeba zgłosić. Może szukają i podbiją sobie statystyki
 3. Niech zgadnę, kupili mu kwiaty i czekoladę gratulując niebywałemu poczuciu humoru
 4. ...to i w dupie palca złamie
 5. Jeśli ktoś kupuje taki rower mając świadomość że w jego mieście nie ma w zasadzie infrastruktury drogowej do jazdy takim pojazdem, to musi się liczyć z tym że będzie ciężko. Zmuszanie innych kierujących pojazdami do tolerancji, bo w godzinach szczytu osobnik wybrał się na przejażdżkę jezdnią w stroju płetwonurka jadąc zawsze środkiem dowolnego pasa jest przejawem egoizmu z jego strony, braku kultury, oraz braku obycia z prawo o ruchu drogowym.
 6. No właśnie No a te dwa lizusy już nic nie mają do powiedzenia?
 7. Nie tylko u Ciebie. Prawy zazwyczaj jest szybszy, a najbardziej jak są 3 pasy. Najwolniejszy oczywiście jak zawsze środkowy..
 8. Uderz w stół a nożyce się odezwą Ja zjeżdżam na prawy jak mam wolne miejsce, nawet jak nikt nie jedzie za mną - tak po prostu dla zasady zachowania prawostronnego ruchu. Jak zwykle próba trzepania piany z niczego.
 9. Po filmiku widać, że w zasadzie cały czas jeździsz lewym pasem co u tych "szybszych" powoduje wzrost poziomu agresji.
 10. Jak ćwiczysz ostro auto to użyj motula z serii 300V, może competition. Pamiętaj aby nagrzać odpowiednio silnik przed zabawą.
 11. Z piston slapem można żyć - jeśli to faktycznie to. Ja przejechałem 60tyś. a auto miałem po mapie i lekko nie miało. Ważne aby silnik nagrzać przed tym jak zaczniesz dawać w pałę.
 12. A tutaj z drugiej strony mogę opowiedzieć, wlekliśmy się w latach 90 za F40 po lokalnych drogach we Włoszech w granicach 60 km/h. Zjechaliśmy w końcu na autostradę i tyle go widzieliśmy w przeciągu 15 sekund. Ilu kierowców, ile pojazdów, ile dróg, tyle sytuacji różnych zaskakujących na drodze.
 13. Oczywiście że tak, to nie ulega wątpliwości.
 14. Bo przed Wami subaru z filmiku powyżej
 15. Nie ma czym się martwić, w żuku i nysie też tak było.
 16. Tylko że tam nikt nie ukrywa swoich faktycznych dochodów, a w Polsce jak już ktoś trafnie wcześniej napisał "to sport narodowy"
 17. i to jeszcze stojąc w korku...
 18. Byłbym bardzo ostrożny w podważaniu instrukcji producenta i publikowaniu tego typu materiałów. Może być to podstawą do braku wypłaty odszkodowania podczas kolizji.
 19. Problem w tym, że oni często już nie mają praw jazdy.
 20. Zdarza się wcale nie tak rzadko, że drogowe uprzejmości kończą się tragicznie.
 21. Już wyjaśniam. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Zwyczajnie sponsorzy biegów lub podobnych imprez wymagają aby byli widziani. Jak wiadomo w mieście będą najbardziej.
 22. No a w Polsce się kupuje auto aby somsiadowi oko zbielało.
 23. Widzisz, w Polsce cały czas trwa kult auta jako statusu społecznego.
 24. Rozumiem że w mocniejszym aucie lepiej widzisz?
×
×
 • Create New...