Jump to content

x_maly_x

Użytkownik
 • Content Count

  1160
 • Joined

 • Last visited

About x_maly_x

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Nowy Targ
 • Auto
  Forester xt- 2.2 stroker

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie w Foresterze pęknięta była rurka w klapie bagażnika(w tej gumowej osłonie między klapą a tyłem) - ciekło wewnątrz w słupku koło tylnej lampy - też nie było widać wycieku na zewnątrz
 2. x_maly_x

  Kubica w F1

  https://www.formula1.com/en/latest/article.legendary-engineer-patrick-head-returns-to-williams-as-consultant.ftTp03uHGZaJHPVJwYD7N.html
 3. Właściwie do wszystkich Twoich wypowiedzi mówiących że koszt produkcji(wytworzenia) 1kg(sera,stali itp) jest równy wytworzeniu 2 i więcej kg(sera,stali itp podzielonych przez liczbę kg na sztukę)
 4. Jak dla Ciebie koszt produkcji jednostkowy jest taki sam jak koszt produkcji tego samego produktu seryjnie, to nie mam pytań.... Podstawy... " Produkcja jednostkowa - to wytwarzanie wyrobów unikalnych, niepowtarzalnych, na które jest małe zapotrzebowanie na rynku - zwykle jedna, najwyżej dwie sztuki podobne. W produkcji jednostkowej każdy produkt stanowi zamkniętą /odrębną/ całość. Jednorazowo wytwarza się pojedynczy wyrób lub kilka wyrobów tego samego rodzaju. W tego typu produkcji, stanowisko robocze wykonuje nieograniczoną liczbę detalooperacji, które przeważnie nie powtarzają się lub powtarzają się rzadko, najczęściej w nieregularnych i nieprzewidywalnych odstępach czasowych. W systemie produkcji jednostkowej niewiele czasu upływa między decyzją o produkcji a jej wynikami. Produkcję jednostkową charakteryzują wysokie koszty wytworzenia pojedynczego produktu, przekraczające kilkukrotnie koszt tego samego wyrobu wykonanego w trakcie np.: produkcji seryjnej."
 5. x_maly_x

  Kubica w F1

  Racja Carfit . Dokładnie tak napisał ; "Mam skrajnie odmienne zdanie. Mogę to poprzeć deklaracją, że jeśli RK wróci do wyścigów F1 jako główny kierowca jakiejkolwiek stajni to stawiam karton (12 butelek 0,7) napoju typu jasio, dżony czy coś w tym styl."
 6. x_maly_x

  Kubica w F1

  Całkiem fajnie się prezentuje
 7. To przecież najbezpieczniej jest siedzieć w domu i grać w symulator jazdy corsą 1.2 na laptopie z biedronki z mocarnym celeronem....
 8. Przy nie, ale jak byś zrozumiał to co napisałem to byś wiedział że na wyjściu z zakrętu i owszem - a co za tym idzie kierowca któremu "wyjechałem " nie musi zwalniać, hamować itp. a ja nie muszę czekać na większą lukę w jadących samochodach żeby włączyć się do ruchu.
 9. I zrobisz to tak samo szybko samochodem 90-150KM co ja mając 300+? No proszę Cię....
 10. Po co? Mi się przydaje do szybkiego a co za tym idzie bezpiecznego włączenia się do ruchu na skrzyżowaniu, rondzie, wyjazd z podporządkowanej itp(nikt nie musi z mojego powodu deptać po hamulcach) . A ile szybciej i bezpieczniej można wyprzedzić(rozsądnie - jeden a nie całą kolumnę ) to chyba mówić nie trzeba.
 11. U nas też "trochę"rano już jakieś 40cm i ciągle przybywa
×
×
 • Create New...