Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BartD napisał(a):

Mnie bardziej zastanawia dlaczego prewencyjnie nie robi sie randomowych kontroli komus takiemu. Wystarczylo by pod blokiem stanac co jakis czas. Przeciez takinz orzeczeniem nie jezdzi raz na rok tylko pewnie regularnie. 

Brak takiej możliwości z kilku powodów:

Przez te stanie cały dzień blokowany jest radiowóz oraz dwóch funkcjonariuszy. Ile mandatów by oni wystawili gdyby po mieście okrążyli zamiast czekać na tego jednego. A co jak tego dnia owy potencjalny osobnik nie wyjdzie z domu bo nie ma takiej potrzeby ? Co wtedy funkcjonariusze wstawią w exela ? 

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi było mało przebojów z naprawą Szarego Mnicha to dzisiaj mało brakowało a ciężarówka by mnie przycisnęła do bariery. Nie zauważył mnie w lusterku... Klakson, hamowanie i ucieczka na resztę drogi jaka została z prawej strony uratowały mnie. Włosy stały mi dęba przez resztę dojazdu.

 

Chyba zacznę szukać szeptuchy bo nawet okadzanie spalanymi cygarami przestaje pomagać - zły jak krążył wokół mnie tak krąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ipsx82 napisał(a):

Dawno nie byłeś  na święceniu w kościele :P

U szeptuchy nie byłem nigdy.

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Może posypanie głowy popiołem wystarczy? Jest tylko raz w roku :upside-down-face_1f643-small:

Kiedyś zaprowadziłem moją małą córkę żeby zobaczyła ten obrzęd. Poszło nieźle, tylko że akurat Teleekspres kręcił relację i nagle rozdzwonił mi się telefon bo rodzina i znajomi zobaczyli :biglol: . Taki "mocny" był ten popiół, że starczyło na tak długo :biglol: ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ipsx82 napisał(a):

Brak takiej możliwości z kilku powodów:

Przez te stanie cały dzień blokowany jest radiowóz oraz dwóch funkcjonariuszy. Ile mandatów by oni wystawili gdyby po mieście okrążyli zamiast czekać na tego jednego. A co jak tego dnia owy potencjalny osobnik nie wyjdzie z domu bo nie ma takiej potrzeby ? Co wtedy funkcjonariusze wstawią w exela ? 


Ale nie mowie ze caly dzien. Raz na jakis czas rano jak pewnie do pracy jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie patrzą w lusterka robiąc manewry tego wymagające, a co dopiero jadąc prosto, także też sądzę że mógł po prostu tego nie widzieć - a radio skutecznie zagłusza wszelkie nietypowe odgłosy z zewnątrz.

 

 

Edytowane przez Turbo
Skomentowałem bez obejrzenia filmu, a był w krótkim czasie jeszcze jeden z dachem, w ciutke innych okolicznościach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeej no bez jaj jak Ci przelatuje auto przed nosem będące już w poprzek drogi to nie reagujesz na to i se jedziesz dalej bo to nie Twój problem. Podobna sprawa była z tą sędziną co rzekomo nie zauważyła jak motocykl już bez motocyklisty wyprzedził jej auto lecąc bokiem. Co jak co ale ja nie wierze w takie tłumaczenia że w radio patrzyłem że nawigację ustawiałem. Zapewne kierowca tego srebrnego śmiał się z tego czerwonego że zachciało mu się go wyprzedzać i spotkała go karma.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ipsx82 napisał(a):

jak Ci przelatuje auto przed nosem będące już w poprzek drogi

 

I na dodatek hamujesz, żeby przypadkiem w nie nie wjechać. Niewątpliwie oznacza to, że na pewno go nie zauważyłeś. :P

  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jpol napisał(a):

 

I na dodatek hamujesz, żeby przypadkiem w nie nie wjechać. Niewątpliwie oznacza to, że na pewno go nie zauważyłeś. :P

i zjeżdżasz na lewy pas co by nie ubrudzić auta błotem które rozrzuca auto wpadające do rowu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Turbo napisał(a):

To nie powinno trafić do sądu

 

 

Cytat

Na koncie 23-latka pojawiło się 126 punktów karnych, chłopak usłyszał 12 zarzutów, odpowie również za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, a z nieznajomości przepisów drogowych będzie tłumaczył się przed sądem!

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Turbo napisał(a):

No tak, ale nie brzmi to zbyt surowo 

Najpierw powinien trafić na oddział zamknięty jakiegoś psychiatryka. Jeżeli jest chory - nie powinien już tego oddziału zamkniętego opuścić. Jeśli jednak jest zdrowy to po wydaniu orzeczenia powinien trafić do czasu rozprawy - do lochu.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...