Jump to content

Bosman

Użytkownik
 • Content Count

  792
 • Joined

 • Last visited

About Bosman

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  W-wa,Olsztyn
 • Auto
  Legacy 2.5GT, 318is, 126WRC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bosman

  Kubica w F1

  Tymczasem RK wykazał sie niezłym refleksem na tym zepsutym pit-stopie (sprawdziłem na onboardzie, miał zielone na lizaku jak ruszał):
 2. Niezły onboard Gryazina: Trzeba przyznać że on, Kopecki i Lukjaniuk nie brali jeńców w tym rajdzie....
 3. Dzięki za relację! Ja uwielbiam szutry i dla mnie Finlandia niezmiennie jest najlepszym rajdem w sezonie, ale jednak raczej w WRC+ niż na żywo. Byłem 2 razy i o ile cała otoczka, klimat i dojazdówki :-) zawsze mi się bardzo podobały, to nigdy nie był to tani ani łatwy rajd do oglądania na żywo. Problemy to: - harmonogram i trasa tak ułożone, że ciężko obejrzeć zadowalającą liczba OS, a i tak trzeba się strasznie najeździć; - punkty dla kibiców do których łatwo dojechać zwykle były w niezbyt atrakcyjnych miejscach, a jak się chciało zobaczyć np. słynne hopy Ouninpohji, to trzeba było siedzieć cały dzień tylko tam. - rajd idzie w większości przez lasy (tam też jest większość słynnych hop), więc auta zwykle widać bardzo krótko i po przejeździe 10 aut czołówki robi się nudnawo. Tu rewelacyjny był Rajd Polski, gdzie jak się stało na jakiejś górce łące to każdą załogę było widać po kilkadziesiąt sekund. Niemniej na pewno warto ten rajd zobaczyć co najmniej raz. Ja się chyba wybiorę w przyszły roku, bo nie byłem za czasów obecnych aut WRC. Co do cen, to Finlandia jest bardzo drogim krajem, więc nie ma się co dziwić, że jest bardzo drogo.
 4. Jak rzadko w Finlandii czołówka dojechała do mety niemal w komplecie. Za to Kris odpadł 2 razy z jednego rajdu... oby Tommi miał cierpliwość bo ten gość wnosi mnóstwo emocji do WRC.
 5. Coś niesamowitego jak na tej Finlandii jest ciasno czasowo. Pierwsza czwórka w 0,6s. po 8 odcinkach.... Tanak jest totalnym kosmitą, że prowadził po pierwszej pętli jadąc jako pierwszy na drodze.
 6. Pytałem ostatnio osoby z OKR czyli od organizatora i potwierdzała, że rajd ma się odbyć.
 7. Bosman

  Kubica w F1

  Ferrari się odwołało, więc sprawa nie jest zamknięta. Zobaczmy co na to wyższa instancja.
 8. Bosman

  Kubica w F1

  Zgadzam się z Rombu i o tej samej sytuacji RK-FM pomyślałem. Z nudnej F1 sędziowie robią jeszcze nudniejszą. Gdyby sędziowie "skorzystali z okazji by milczeć" to przynajmniej do końca wyścigu byłaby jakaś walka.
 9. To wiadomo na tym Forum od dawna, ale teraz to nawet Skoda lepsza od VW.....
 10. Bosman

  Kubica w F1

  To jedynie pokazuje że RK na tym torze był znacznie wolniejszy od Russela, co zresztą wszyscy widzieli. Skoro RK jechał na 2 stopy i pod koniec wyścigu kiedy bolidy są najlżejsze miał świeższe opony, to jego najlepsze okrążenie powinno być duuuuużo lepsze niż GR, a mimo to jest gorsze...... GR jechał na jeden stop, więc jak już miał lekki bolid, to opony były zużyte, dlatego fastest lap miał o 6 okrążeń wcześniej niż RK i dlatego różnica w czasie jest mniejsza niż rzeczywista różnica tempa.
 11. Tymczasem Kacper Wróblewski w Orlen Team Hultajem R5 w RSMP. Świetna wiadomość!
 12. To fakt, jak na Elmot to lajtowo. Niby koniec kwietnia, a a pamiętam kilka Elmotów/Świdnickich gdzie śnieg na przełęczach padał, a towarzystwo np. na slickach. Strach się bać na niektórych spadaniach...
 13. Musicie się wycofać. Biomet niekorzystny
 14. Jeśli blisko Lublina to Ułęż jest chyba idealny. Nawet w dziale "spotkania forumowe" są czasem informacje o eventach. Nie ma tam za bardzo w co uderzyć, ale jeśli auto to nowy cywil, to nawet na wygrodzenia z opon trzeba uważać, bo można np zderzak połamać czy lakier porysować. No i ja bym jednak na taki event zmienił opony na jakieś używki lub sportowe, bo nowe cywilne szybko zejdą, a szkoda. To że nie ma w co uderzyć nie znaczy jednak, że nie można sobie kuku zrobić np wypadając na trawę bokiem i dachując, co niektórym zdolnym się czasem udaje. Każdy ma swoje podejście, ale mi osobiście na takie imprezy szkoda aut cywilnych, bo raz że słabo się nimi jeździ, a dwa to może to być dość kosztowne i bolesne.
×
×
 • Create New...